چگونه می توان تولید کننده سوک سویا شد


برخی از باکتری های روده می توانند مزایای محصولات سویا را افزایش داده و در نتیجه حفاظت بیشتر از استخوان ، کنترل بهتر علائم یائسگی و کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات را در پی داشته باشند.، ولی چگونه می توانیم رشد این باکتری های مفید را تقویت کنیم؟

یائسگی مشخص شده با کاهش سطح استروژن ، که باعث علائم ناخوشایند گرگرفتگی می شود [also known as hot flashes]، تعریق شبانه ، اختلالات خواب و خشکی واژن. در میان این علائم یائسگی ، بسیاری از زنان گرگرفتگی را نگران کننده ترین می دانند. شاید با رزومه من آشنا باشید شواهد موجود در مورد نقش فیتواستروژن های سویا در کاهش این علائم ارایه شده در من قبلا ویدیو سویا غذا و یائسگی… من هستم بحث و گفتگو جدیدترین متاآنالیز در من اخیرا ویدیو، چگونه می توان تولید کننده Equol شد… در حالی که توازن شواهد نکته ها به v فواید خارج از من، نتایج مطالعات فردی در همه جا وجود دارد. بله ، برخی تحقیقات نمایش 20 ، 30 ، حتی 40 درصد کنترل بهتر ، اما برخی هیچ تاثیری نشان ندادهمانطور که در 0:38 در من مشاهده می کنید ویدیو

این همان چیزی است که بود اشاره شد جوامع حرفه ای مانند O.متخصص زنان و متخصص زنانبا. در واقع ، تیاین مکمل ها ممکن است م workثر باشند ، اما شواهد متناقض است. این ممکن است تا حدی به دلیل افزودنی های مورد استفاده از قسمت های مختلف سویا باشد. من هستمتی میتوانست بهتر خواهد بود اگربه جای مواد افزودنی من غذا هستم استفاده شده… مقدار مصرف حدود دو وعده از محصولات سنتی سویا در روز خواهد بود.-مثلا، دو فنجان شیر سویا… در واقع ، آن آنچه زنان مسن تر در ژاپن می بینید میکند، و آنها دارای پایین ترین نرخ جزر و مد در جهان است. با این اوصاف، حتی تحقیق در مورد محصولات سویا برخلاف مکمل ها ، گزارش شده نتایج متناقض چرا این همه ناسازگاری؟ این ممکن است به دلیل باکتری های روده باشد.

مردی که وجود دارد محصولات سویا که ایزوفلاونهای ارتقاء دهنده سلامت ، معمولاً دارند کاهش بروز بیماریهای مزمن مختلفبه عنوان مثال ، “بیماریهای قلبی عروقی ، پوکی استخوان و برخی سرطانها مانند سینه ، پروستات و روده بزرگ” ، به طوری که جیک ما با خوردن غذاهای سویا بیشتر از این حفاظت برخوردار شوید؟ من هستمممکن است کمی پیچیده تر از این باشد برخی از باکتری های روده وجود دارند که می توانند ایزوفلاون های سویا را به ترکیب بالقوه مفیدتری تبدیل کنند تسخیر کردناما nهمه مردم نمی توانند این تبدیل را انجام دهند… چرا که نه؟ بزیرا همه افراد انواع خاصی از باکتری های خوب را در روده خود ندارند که این کار را انجام می دهند. وجود دارد دو نوع مردم در جهان: بسته به فلور روده ای ، تولیدکنندگان equol و تولید کنندگان غیر equol. تیخود ممکن است کمک تفاوت مزایای سلامتی را که در آزمایشات بالینی مشاهده می کنیم ، در نظر بگیرید. این ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از افراد بیشتر از دیگران از سویا سود می برند.

مثلا، شما می توانید به یاد داشته باشید تحقیقی که به آن پرداخته ام قبلا در مورد ظاهر شیر سویا جلوگیری کردن از دست دادن استخوان در ستون فقرات در زنان یائسهکه من در قالب 2: 3 نشان می دهم2 در من ویدیوخوباگر تقسیم کنیدشمازنان در تولیدکنندگان برابر و تسخیر کردن غیر تولیدکنندگان ، پیدایش خواهی کرد سویا واقعاً در ایکولا کار می کرد نهتهیه کنندگان، ولی آی تی به نظر می رسد در زنانی که باکتری روده دارند حتی بهتر عمل می کند می توان سویا را به سطح بعدی برسانید.

بی تفاوت ترین زنان ژاپنی بساز سویا که می خورند ، علائم یائسگی کمتری دارندهمانطور که در 2:55 در من مشاهده می کنید ویدیو… برخی تحقیقات پیشنهاد مردان تولید کننده اکوول کمتر به سرطان پروستات مبتلا می شوند. اگر صحت داشته باشد ، شاید ما باید پژوهش امکان پذیری بهبود محیط روده به روشن کن تولید equol تنها اقلیتی از بزرگسالان غربی می توان تولید کردن هر چند Equol تقریبا به نظر می رسد هر نوع دیگری از حیوانات باشد توانایی انجام …. را داشتن آن را تولید کند بدون هیچ مسئله. در واقع اینطور است وجود دارد نام او زیرا اولین بار در آن کشف شد اسب هامن هستماسب های جالب equol تولید کنید در حین v تابستان ، ولی خیر v زمستان به دلیل تابستان آن وقتی باکتری روده آنها در هکتار استو دسترسی به فیتواستروژن های شبدر… تیکلاه اولین سرنخ ما بود چی Equol از گیاهان ساخته شده است.

“سپس یک سوال مهم مطرح می شود ، یعنی Cیک ما کسی را که می گیرد بگیرد NSOt ساختن Equole و تبدیل آنها به Equooکارگردان؟ بی شک، شاید برعکس عمل کن؛ هاستفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها، که از بین رفتن فلور روده به احتمال زیاد این کار را “با خلاص شدن از شر اشتباهات خوب شما ، اما چگونه می توانید به دست آوردن اشتباهات خوب را تصحیح کنید؟ استراتژی های پیشنهادی عبارتند از تغییر رژیم غذایی یا پروبیوتیک ها

به نظر نمی رسد که رژیم های استاندارد دوز پروبیوتیک وجود داشته باشد کمک، با اينكه، پس تغییرات رژیم چطور؟ آتقریبا نیمی از ژاپنی ها و کره ای ها می توانند تولید کردن Equol ، اما فقط در زیر یکی v هفت آمریکایی ها می توانایا می تونمبودن زیرا در آسیا بیشتر سویا می خورند؟ منطقی خواهد بود: من هستماگر سویا زیاد بخورید ، می توانید رشد باکتری هایی را در روده خود تقویت کنید که می توانند سویا را هضم کنند. آ به نظر نمی رسد که یک ماه از مکمل های ایزوفلاون سویا استفاده کنید بازیافت برابرغیر تولیدکنندگان به تولیدکنندگان، با اينكهآبعد از فقط دو هفته نوشیدن سه لیوان شیر سویا در روز، به هر حال، سه از جانب شش زنان ما بازیافتویرایش v برابرتولید کنندگان همانطور که در 4: 4 مشاهده می کنید5 در من ویدیو، fیا مثال، آ زن آغاز شده به ندرت انجام هر کاری تسخیر کردن بطور کلی… با این حال ، پس از دو هفته نوشیدن شیر سویا ، او توسعه یافت خوشه های Equol خوب چه زمانی محققان کمی بیشتر نوشید، اما منبرای همه خانمها جواب نداد. و وقتی که محققان سعی کردم که همان آزمایش روی مردان ، هیچ اتفاقی نیفتاد. ببه تابلوی نقاشی

آیا گروه غربی وجود دارد؟ با عملکردهای عالی از جانب سازمان بهداشت جهانیمتر ما ممکن است بتواند بدست آورد کلید؟ گیاهخواران دارند در میان بالاترین نرخ بهره وری برابر است که تاکنون ثبت شده است و هستند بیشتر از چهار بار بیشتر محتمل است بودن تولیدکنندگان equol مانند همتایان غیر گیاه خوار خود. Wاو؟ محققان با توجه به داده های متناقض روی سویا فکر نکنید که در مورد سویا صحبت می شود، ولی شاید این بودن زیرا آنها بیشتر پروبیوتیک می خورند، مانند فیبر؟ یا، شاید دمصرف چربی کاهش می دهد توانایی فلور روده برای تولید equol ، یا شاید آی تی این دارد با مصرف کلسترول ارتباط دارد تجزیه و تحلیل رژیم های غذایی از جانب تولید کنندگان equolبه نظر می رسد آنها هستند بیشتر احتمال دارد غذا خوردن مقدار زیاد کاربراتورهیدراته کردنs ، پروتئین گیاهی و فیبر

Rمحققان تلاش کردند بخشیدن مردم فیبر را به همراه سویا اضافه کردند ، اما به نظر نمی رسید که کار کند. هر اتفاقی برای کسانی که رژیم گیاهی دارند می افتد ، ممکن است به زودی بودن تنها اکثریت باقیمانده از تولیدکنندگان equol در حالی که جمعیت آسیایی به رژیم های غذایی خود ادامه می دهند.

نتیجه گیری های اصلی

 • تعادل شواهد نشان می دهد که سویا برای تسکین علائم یائسگی مفید است.
 • خوردن سویا می تواند خطر ابتلا به بسیاری از بیماری های مزمن از جمله بیماری های قلبی ، پوکی استخوان و سرطان سینه ، پروستات و روده را کاهش دهد.
 • برخی از باکتری های روده می توانند ایزوفلاونهای سویا را به اکول تبدیل کنند ، که به طور بالقوه حتی مفیدتر است ، اما همه انواع خاصی از باکتری ها را برای این کار ندارند.
 • این تفاوت در گل روده ممکن است به توضیح تفاوت مزایای سویا در مطالعات کمک کند.
 • به عنوان مثال ، کسانی که باکتری های روده آنها قادر به تولید اکوول هستند ممکن است علائم یائسگی کمتری داشته باشند و سرطان پروستات کمتر باشد.
 • تنها اقلیتی از بزرگسالان در غرب می توانند اکول تولید کنند ، اگرچه تقریباً همه گونه های جانوری دیگر قادر به انجام آن هستند.
 • Equol از گیاهان ساخته شده است.
 • گیاهخواران دارای بالاترین نرخ تولید برای افراد مساوی هستند و بیش از چهار برابر بیشتر از افراد غیر گیاهخوار احتمال تولید برابر دارند.

این کمک بی خطر کنترل شعله داغ چیست؟آاو؟ تأیید کنید من ویدیو فیتواستروژن های سویا برای گرگرفتگی یائسگی

غذاهای گیاهی دارای مزایای مختلفی برای باکتری های مفید روده ما هستند. برای مثال ببینید:

 • میکروبیوم: تاریخ داخلی
 • میکروبیوم: ما چیزی هستیم که آنها می خورند
 • خاطرات جمعه: پری بیوتیک ها – مراقبت از باغ داخلی ما
 • چی وانتروتیپ ما از میکروبیوم روده؟
 • چطور عوض کنیم وانتروتیپ ما
 • چگونه می توان یک اکوسیستم سالم روده را توسعه داد
 • نحوه تبدیل شدن به یک فوق اهدا کننده پیوند مدفوع
 • چگونه می توان سطح TMAO را کاهش داد
 • فلش بک جمعه: روده دیس باکتریوز – گرسنگی خود میکروبی ما
 • آیا فیبر یک عامل ضد التهابی موثر است؟
 • فواید دانه کتان برای التهاب
 • مزایای دوستیابی برای سلامت روده بزرگ

برای سلامتی تو،

مایکل گرگر ، M.D.

PS: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:

 • 2019: کاهش وزن مبتنی بر واقعیت
 • 2016: چگونه نمی میریم: نقش رژیم غذایی در پیشگیری ، دستگیری و معکوس کردن قاتلان برتر ما
 • 2015: غذا به عنوان دارو: پیشگیری و درمان بدترین بیماریها با رژیم غذایی
 • 2014: از جدول تا توانایی: مبارزه با بیماری های ناتوان با غذا
 • 2013: بیش از یک سیب در روز
 • 2012: از بین بردن علل اصلی مرگ

دیدگاهتان را بنویسید