مقامات ایتالیایی از فهرست شهرهای دایره ای استقبال می کنند


به گزارش سرویس ترجمه ایمنا ، یک برنامه جدید ایتالیایی برای ارزیابی اقتصاد دایره ای در هر شهر به صورت رایگان در اختیار همه مقامات داوطلب قرار می گیرد و به آنها امکان می دهد کار خود را در این زمینه تجزیه و تحلیل کنند. نرم افزار جدیدی که توسط گروهی از محققان دانشکده اقتصاد و آمار توسعه یافته است سیه ننا با همکاری شرکت خدمات مدیریت کشور ایجاد شده است و بر اساس داده ها بسیار باز است. با استفاده از این نرم افزار ، مدیران می توانند سطح اقتصاد دایره ای یک شهر را در چهار حوزه دیجیتال ، محیط و انرژی ، ترافیک و زباله تجزیه و تحلیل کرده و عملکرد آنها را در هر حوزه اندازه گیری کنند.

این نرم افزار برای توانمندسازی مقامات در هر زمینه ای از حکومت طراحی شده است ، در حالی که مقایسه ای همزمان با عملکرد کشورهای موفق در سراسر جهان ، به ویژه اروپا ، ارائه می دهد. اقدامات انجام شده توسط مقامات و زیرساخت های شهری نیز در طرح فوق مورد توجه قرار خواهد گرفت به این امید که مدیران از مشکلات موجود بیشتر آگاه شوند و برای دستیابی به اقتصاد دایره ای بیشتر تلاش کنند.

شهرداران ایتالیا از شاخص شهرهای دایره ای استقبال می کنند

ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار ، که آن را از سایر موارد مشابه متمایز می کند ، این است که نه تنها به صورت رایگان در اختیار مدیران شهرها قرار دارد ، بلکه هیچ محدودیتی در استفاده از آن برای شهرهای ایتالیا ندارد و استفاده از آن محدود به شهرهایی با Not a است. سایز بزرگ. جالب است بدانید که در ایتالیا تنها 23 درصد مردم در شهرهایی با بیش از 100000 نفر جمعیت زندگی می کنند ، در حالی که دیگران زندگی در حومه شهرها و مناطق کم جمعیت را برای زندگی در کلان شهرها انتخاب می کنند.

بر اساس آمار ارائه شده توسط فهرست شهرهای مدور ، کالدررا دی رنو در استان واقع شده است بولونیا جمعیت آن حدود 13400 نفر است ، دایره ای ترین این کشور یک شهر اقتصادی محسوب می شود ، در حالی که شهرهای ایتالیا با بیش از 100000 نفر جمعیت به دلیل مدیریت ناکارآمد زباله پیشرفت چندانی در اقتصاد گردشی نداشته اند.

شهرداران ایتالیا از شاخص شهرهای دایره ای استقبال می کنند

دیدگاهتان را بنویسید