لاغری موضعی با RF | لاغری با دستگاه RF در تهران


لاغری موضعی با دستگاه فرکانس رادیویی

یکی از راه های از بین بردن چربی استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا سریعتر وزن خود را کاهش دهند.

لازم به ذکر است که با دستگاه RF می توانیم سلولیت را از بین ببریم. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه RF را می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

کاهش وزن با کار زیاد و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات افرادی وجود دارند که در معاینه اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن ، به عنوان مثال ، روی شکم و ران تجمع چربی دارند. این تجمع چربی می تواند برای افراد ناامید کننده باشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

RF لاغری موضعی

RF لاغری موضعی

RF لاغری موضعی

یکی از راه های از بین بردن چربی استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا سریعتر وزن خود را کاهش دهند.

لازم به ذکر است که با دستگاه RF می توانیم سلولیت را از بین ببریم. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه RF را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، ران ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

دستگاه رادیوفرکانسی با درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم باعث سفت شدن پوست ، شل شدن و از بین بردن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه فرکانس رادیویی انجام می شود که در چند سال گذشته بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است و بدون نیاز به جراحی به بدنی کامل دست می یابد.

فرکانس رادیویی فناوری است که از سال 2001 در فرکانس های رادیویی و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون جراحی استفاده می شود.

مزایای RF برای لاغری

لاغری با فرکانس رادیویی یک روش لاغری موضعی کاربردی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و نتیجه مطلوب را می توان بدون جراحی به دست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه لاغری فرکانس رادیویی ، نه تنها می توانید امواج لاغری را ارسال کنید ، بلکه پوست را همزمان سفت می کنید. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که نمی توانند از طریق رژیم لاغری وزن خود را کاهش دهند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از بهترین روش های م toثر برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

چه کسی برای کاهش وزن موضعی با کمک RF مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی با اندام تنیده و چربی انباشته شده در یک قسمت از بدن هستند ، به عنوان مثال در ناحیه شکم و ران که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش نمی توان آنها را از بین برد. این روش برای افرادی که به دنبال از بین بردن سلولیت هستند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نباید از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن با فرکانس رادیویی برای افرادی که دارای اختلالات حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکروسرجری برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از پروتزهای فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

چگونه کاهش وزن موضعی با کمک RF انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حس کننده به ناحیه مورد نظر زده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، می توان ترکیب دوقطبی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که نام بردید باید با استفاده از آموزش های لازم با توجه به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این منجر به توزیع یکنواخت انرژی در تمام قسمتها می شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به ناحیه مورد نظر بمالید تا نوک دستگاه به راحتی روی پوست سر بخورد. با حرکت نوک روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را به ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از آزاد شدن اسیدهای چرب ، چربی ها منقبض شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

دوره بازیابی پس از استفاده از دستگاه لاغری RF محلی

ممکن است پس از کار با دستگاه RF قرمزی خفیفی را احساس کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و شبیه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی به سرعت از بین می رود و حتی نیازی به استراحت در محل کار ندارید. پس از آن می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از استفاده از دستگاه RF لوسیون بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – اگر با استفاده از دانش این روش و آشنایی کامل با آن و همچنین اطلاع از خود به متخصصی که شما را درمان می کند مراجعه کنید.

راههای ارتباط با خانم بهار هندی

تلفن تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی : بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، بلوک ۱۲۲

قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه فرکانس رادیویی

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به تعمیر و نگهداری خاصی ندارد. این در واقع یکی از جنبه های مثبت این روش است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتایج شما و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از موضوعات عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از کشیدن سیگار از کشیدن سیگار خودداری کنید.

مصرف مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش خودداری کنید.

همچنین ، تا یک هفته بعد از درمان با فرکانس رادیویی از ورزش های سنگین خودداری کنید.

بهتر است در طول درمان روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش فرکانس رادیویی محلی مشابه آن چیزی است که ما در باشگاه برای گرم کردن بدن انجام می دهیم: محرک ها منطقه را گرم می کنند و این گرما گرمای مورد نیاز برای کاهش وزن در حین ورزش است.

در نتیجه ، چربی ها برای دفع و متابولیسم در بدن آماده هستند.

علاوه بر این ، در این روش ، با تمرکز انرژی در عمق پوست روی لایه های زیرین پوست ، روی پوست بدن عمل کرده ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید