رژیم غذایی برای کاهش سریع وزن – زندگی ایده آل لیپوماتیک | کویتوس


این یکی از مهمترین سوالات در مورد یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن است و هرگز از قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، استفاده نکنید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه ممکن است بهترین و سریع ترین راه برای کاهش طبیعی وزن باشد. یکی از اولین و مهمترین نکاتی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به خاطر داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا به طور نامنظم غذا بخورید. اگر فکر می کنید اجتناب از یک یا دو وعده غذایی و خوردن وعده های غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند ، بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید هدف واقع بینانه ای برای کاهش وزن داشته باشید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط می توانید از طریق ورزش های خاص و رژیم متعادل و سالم به بدن خود فشار وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند رژیم غذایی جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید زیرا سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. بدون مکمل یا قرص لاغری جنرال موتورز یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی است که برنامه تغذیه ای تحت عنوان رژیم جنرال موتورز یا GM Diet را اجرا کرده است که بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی به آن پایبند هستند. این رژیم کاهش وزن باعث افزایش سلامت افرادی می شود که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با استفاده از این رژیم توانسته اند تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن آسان باشید. ممکن است ورزش های مختلفی را امتحان کرده باشید ، از یوگا گرفته تا دویدن تا بدنسازی ، اما هنوز نتوانسته اید چربی های اضافی را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است راه حل باشد.

رژیم جنرال موتورز
اگر آماده تغییر رژیم غذایی GM هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. تنها در صورتی می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریع ترین روش را از دست بدهید که ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید. این برنامه رژیم غذایی به مدت یک هفته است و شما فقط می توانید از غذای تجویز شده استفاده کنید. آنها می گویند با رعایت دقیق این رژیم غذایی می توانید 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که اصلا گرسنگی نکشید. روزه گرفتن اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را برای سیر نگه داشتن شما به شما ارائه می دهد. بسیاری از کسانی که از این رژیم پیروی می کنند تعجب می کنند که چگونه رژیم غذایی که به آنها اجازه نمی دهد از گرسنگی بمیرند می تواند به طور موثری وزن خود را کاهش دهد. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم غذایی: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است ، زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که نحوه کاهش وزن را درک می کند. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. شما می توانید به هر میزان که دوست دارید میوه بخورید ، به جز موز که می توانید. میوه هایی مانند هندوانه و خربزه عالی هستند. همچنین باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، کافی است در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. وقتی احساس گرسنگی می کنید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته به خاطر داشته باشید که هرگز نباید از روغن برای پخت سبزیجات استفاده کنید. توجه داشته باشید که این سبزیجات شامل سیب زمینی نیز می شود و بهتر است اوایل روز به صورت آب پز یا بخارپز مصرف شود تا کربوهیدرات آنها در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید در روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیا پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم آب پز و خام و موارد مشابه است. البته در این روز سیستم گوارش شما کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و ممکن است لازم باشد بیشتر به توالت بروید. به یاد داشته باشید که در روز دوم روزانه 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

سومین روز رژیم کاهش وزن: پوست سالم با میوه و سبزیجات.
روز 3 برنامه رژیم GM به شما امکان می دهد در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب با شماست. به یاد داشته باشید که 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

چهارمین روز رژیم غذایی برای کاهش وزن: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است باعث احساس گرسنگی شما شود ، اما در پایان روز ، احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این وعده موز و شیر را جدا کنید تا در هر زمان از روز احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و چند موز بعد از ظهر ، 3 موز عصر ، یک لیوان شیر و بقیه موزها در شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم غذایی برای کاهش وزن: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید برای خود مهمانی کوچکی برگزار کنید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند مقادیر زیادی اوره تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12-15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم: یک فنجان برنج
در این روز می توانید یک فنجان برنج را برای ناهار بخورید و بقیه روز را به عنوان روز سبزیجات بگذرانید. حتما آن روز 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً با این کار احساس راحتی بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که دستگاه گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز می توانید یک فنجان برنج و هر مقدار که دوست دارید سبزیجات و آب میوه بخورید. این بهترین روز هفته شما خواهد بود.

مطمئناً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ کاری جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نداده اید. این برنامه تغذیه مزایای دیگری نیز برای شما به همراه خواهد داشت. متوجه خواهید شد که پوست شما بسیار تمیزتر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل عمل می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی برای کاهش وزن خود استفاده می کنند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم کاهش وزن ، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بزرگ کردن لب با تزریق ژل به لب

برجسته کردن گونه ها با تزریق چربی به گونه ها

از بین بردن چین و چروک های بیان با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید