رئیس جمهور به وزیر ورزش دستور داد تا فوراً پاداش قهرمانی را پرداخت کند


ایمنا گفت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در نشست صمیمانه با گروهی از قهرمانان ورزشی در استان فارس خطاب به آنها گفت: مهارت ها. خود را بهبود بخشید و بهتر عمل کنید.

وی ادامه داد: مسابقات جهانی دوومیدانی نقش بسیار مهمی در حفظ نشاط جامعه دارد و ایجاد نشاط برای مردم بی بدیل است.

رئیس جمهور با تبریک ظاهر این ورزشکاران و مردم ایران ، گفت: قهرمانی و افتخار شما باعث خوشحالی بسیاری از جوانان و مردم ایران ، منطقه و جهان شده است که این امر به شما ورزشکاران ، مربیان و کارکنان نیاز دارد. ” من از تیم های ورزشی قدردانی می کنم.

وی گفت: “من همچنین از والدین شما ، ورزشکارانی که دعاهای مهربان شما را همراهی کردند ، قدردانی می کنم و آنها شما را تربیت کردند تا با اشاره به نام و یاد امامان از زمین های ورزشی دیدن کنید و پس از موفقیت – خدا را شکر کنید. “شما درک می کنید که بسیار زیبا است.

رئیس جمهور به وزیر ورزش دستور داد تا فوراً پاداش قهرمانی را پرداخت کند

آیت الله رئیسی در ادامه با بیان اینکه امروزه توصیه به ورزش به شخص مشهور بسیار مهم است ، گفت: چه نوع ورزش های همگانی که سلامت جسم و روح را تضمین می کند و همچنین ورزش های حرفه ای و قهرمانی باید همیشه مورد توجه قرار گیرد و دولت در این زمینه وظیفه دشواری دارد. پشتیبانی ، راهنمایی و کنترل را ارائه می دهد.

وی در خصوص اهمیت حضور نمایندگان ایران در انجمن ها و اتحادیه های بین المللی ورزشی گفت: تلاش برای مشارکت در این سازمان ها باید با تأکید بر تأمین منافع کشور ادامه یابد.

ریسی همچنین به درخواست قهرمانان ورزش برای مسکن پاسخ داد: “دولت سیزدهم برای تأمین مسکن اقشار مختلف جامعه برنامه جامع و جامعی دارد و مطمئناً سعی خواهد کرد مسکن قهرمانان ورزش را تأمین کند.”

رئیس جمهور با اشاره به درخواست ورزشکاران در جریان مبارزات انتخاباتی مبنی بر انتصاب مسئولان ورزشی و غیرسیاسی در رأس وزارت ورزش ، گفت: شما را با جدیت بیشتر تماشا کنید.

رئیسی گفت: شما ورزشکاران مظهر و نمونه ای از آنچه ما می توانیم برای جوانان کشور هستیم و باید سعی کنید موفقیت خود را ادامه دهید ، زیرا حفظ مقام قهرمانی از کسب مدال سخت تر است.

رئیس جمهور گفت: ارزش شما به عنوان یک ورزشکار تنها در مدال ها و موفقیت های ورزشی نیست ، بلکه ارزش واقعی شما در مقام قهرمانی شما در دفاع از مظلومان و ارزش های نظام اسلامی است. اینکه این ورزشکار مدال خود را به امام رضا (ع) تقدیم کردع) یا به خانواده شهید بدهید ، ارزش مدال و قهرمانی او را افزایش می دهد.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید