وسایل آشپزی خوب با قیمت مناسب چیست و کجا پیدا می شود؟ : تغذیه


امیدوارم این Reddit مناسب برای این کار باشد زیرا هم با تغذیه و هم با آشپزی سالم سروکار دارد. شما فلزات بد یا نامرغوب را در غذای خود نمی خواهید.

کدام مارک های لوازم آشپزی محصولات خوب و ایمن را با قیمت مناسب تهیه می کنند و کجا می توانید آنها را در فروشگاه پیدا کنید؟ اکثر آنها در خارج از ایالات متحده تولید می شوند. بیشتر آنها از چین ، برخی از هند و برخی از مکزیک هستند. Ross ، DD ، Walmart و حتی Bed، Bath and Beyond آنها را می پوشند. کجا می توانید فروشگاهی پیدا کنید که کالاهای آمریکایی یا اروپایی و حتی بیشتر آنهایی را که نیازی به پرداخت دست و پا ندارند ، بفروشد؟

حتی Cuisinart در حال حاضر در چین تولید می شود. برخی از وب سایت های مفید در مورد بررسی درجه فولاد ضد زنگ در برخی از ماهیتابه ها صحبت می کنند ، اما آنهایی که من پیدا کردم چنین عددی در هیچ کجا ندارند. نه در انتهای گلدان ها ، نه در کنار ، نه روی خود جعبه ها.

چین بهترین شاخص های رساله را ندارد و این یک اغراق نیست. ظروف در هند به معنای واقعی کلمه ناتمام به نظر می رسند. و با استانداردهای مکزیک آشنا نیست. بنابراین هنگامی که فرد به ظروف خوب و ایمن با قیمت مناسب نیاز دارد ، چه باید بکند. با تشکر.

دیدگاهتان را بنویسید