واکسیناسیون سریع در ایران / تکیه بر افراد تأثیرگذاربه گزارش ایمنا ، بهرام عین اللهی ظهر پنجشنبه 21 مهرماه همزمان با حضور هیئت دولت در فارس ، در جمع مردم و مسئولان شهر خنج با بیان اینکه ما تنها 5 میلیون دوز را تجویز کرده ایم. از واکسن تا ماه جولای ، اما در 2.5 ماه گذشته بیش از 68 میلیون میلیون دوز واکسن کرونا تزریق کرده ایم که نشانه قدرت است.

وی گفت: ایران در حال حاضر سریع ترین کشور در زمینه واکسیناسیون کرونا است و 8 و نیم میلیون دوز واکسن را در یک هفته تزریق کرده است. بخشهای دیگر تکمیل شده است.

عین اللهی گفت: “این یک کشور قدرتمند است ، کشوری با سابقه طولانی که همیشه قدرت خود را نشان داده است و دلیل این قدرت اتکا به مردم است.” به

وی خاطرنشان کرد: بهترین اقدامات و م effectiveثرترین اقدامات توسط مردم ، تشکیل هیئت های مذهبی و ایجاد اماکن مذهبی و فعالیت موسسات خیریه در زمینه های مختلف به عنوان تجلی نفوذ مردم در زمینه های مختلف انجام شد و گفت: با تکیه بر این افراد ، قدرت خود را نشان داد و پیروز شد.

عین اللهی با یادآوری اینکه باید به ایرانی بودن خود افتخار کرد ، زندگی در عصر کنونی و دوره رهبری رهبر فقید انقلاب و مقام معظم رهبری باعث افتخار بیشتر آن ها شد و خاطرنشان کرد: استان فارس در همه زمینه ها همیشه جلوتر است حمایت کردن. در مورد مردم ، دولت بود.

وی لارستان را یک منطقه مردمی دانست و خاطرنشان کرد که من از طرف دولت دست همه خیرین را می بوسم ، به آنها افتخار می کنم و آنها را ستایش می کنم ، اما ما همچنین باید سیاست اعمال خوب و مشارکت مردم را دنبال کنیم.

وزیر بهداشت عزم دولت برای رسیدگی به همه نواقص و مشکلات را جدی دانست و تاکید کرد که سفرهای استانی دولت سیزدهم و حضور نمایندگان دولت در نقاط مختلف کشور نشانه این عزم و اراده است.

عین اللهی گفت: “یکی از اصولی که ما باید به آن اعتقاد داشته باشیم ماموریت گرا است. ما نباید همه کارها را انجام دهیم ، ما باید این کار را در مناطق تقویت کنیم و گسترش دهیم ، در صورت امکان. “

وزیر بهداشت در بخشی از سخنان خود گفت: دولت می تواند از راه دور وبینار شما را ملاقات می کند یا می تواند در منطقه حضور داشته باشد ، با همه ملاقات کرده و چت کنید گفتن به تدریج این حضور نشانه عزم جدی دولت برای حل مشکلات است.

عین اللهی با تاکید بر اینکه همه نامه ها و پرس و جوها جمع آوری ، طبقه بندی و برای مقامات مربوطه ارسال می شود ، اظهار امیدواری کرد که سفر هیئت دولت به فارس ، رخیر و مبارک باشید.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید