هماهنگی های لازم برای اسکان ورزشکاران انجام می شود.به گزارش خبرنگار ایمنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، رستم گاسمی وزیر راه و شهرسازی پس از شرکت در جلسه کمیته هماهنگی راه و شهرسازی دیروز وارد استان فارس و شهر شیراز شد. به شورای ، با قهرمانان کشتی ما دیدار کرد.

در این جلسه در حضور میثم دلخانی و محمدرضا گرایی ، قهرمان طلای کشورمان در مسابقات جهانی. اسلو در اوزان 63 و 67 کیلوگرم و همچنین محمدعلی گرایی وزیر راه و شهرسازی با تشکر و قدردانی از افتخار همه ورزشکاران ما در میادین جهان به ویژه قهرمانان کشتی ایران گفت: کشتی گیران آزاد ما و کشتی گیران غربی در این دوره از مسابقات جهانی ثابت کرده اند که جوانان کشور ما هر جا که به قدرت خود تکیه کنند برنده و سربلند خواهند بود.

وی با اشاره به وعده وزارت راه و شهرسازی برای این خلاقیت عظیم ، درخواست این رزمندگان مبنی بر اهدای زمین برای ساخت ورزشگاه به منظور ترغیب جوانان استان فارس به ورزش و همچنین حل مسکن را برجسته کرد. چالش ها و مسائل. موضوع: به درخواست این ورزشکاران قهرمان ، به منظور توسعه ورزش در استان فارس و شهر شیراز ، زمینی برای ساخت ورزشگاه در شهر جدید صدرا اختصاص می یابد. همچنین قطعه زمین به صورت گروهی اجاره داده می شود تا مسکن این عزیزان تامین شود.

دیدگاهتان را بنویسید