جبران کمبود 1200 معلم تا سال تحصیلی جدید / افتتاح مدارس از اکتبرمحمد اعتدادی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا ، با اشاره به روند افتتاح مدارس در سال تحصیلی جدید و برگزاری کلاس های حضوری در مناطق روستایی و عشایری ، اظهار کرد: جهت گیری آموزش و پرورش استان اصفهان مطابق دستورالعمل های صادره وزارت آموزش و پرورش کلاس های حضوری را در مناطق روستایی و عشایری با حضور کامل و با جمعیت 15 نفر مطابق پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد کرد.

از ماه نوامبر ، دانش آموزان سه روز در مدرسه بودند.

وی افزود: بازگشایی مدارس از ماه نوامبر به دنبال طرح بازگشایی وزارت آموزش و پرورش و با هماهنگی ستاد ملی کرونا خواهد بود. از ماه نوامبر ، تصمیم گرفته شد که کلاسها به تدریج و به صورت گروهی افتتاح شود. “

مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان گفت: “در بخش آموزش و پرورش اصفهان ، زیرساخت های این کار ایجاد می شود و اقدامات لازم برای اجرای این برنامه آماده شده است. به تدریج ، دانش آموزان بسته به شرایط محلی و گروهی سه روز در هفته به مدرسه می روند.

ضرورت توجه خانواده ها به واکسیناسیون دانش آموزان.

اعتدادی با تأکید بر اینکه واکسیناسیون دانش آموزان برای حضور آنها در مدارس بسیار مهم است ، گفت: برای واکسیناسیون دانش آموزان و اطلاع خانواده ها ، مدیران مدارس اطلاعات ارائه کردند. همچنین چندین جلسه با دانشگاه علوم بهداشتی و معاون آن برگزار کردیم. صدراعظم بهداشت. ”و برنامه ریزی لازم انجام شد.

وی در مورد تعامل دستگاه ها برای تشویق واکسیناسیون افزود: مقرر شد شهرداری با نصب بنرها و تابلوهای تبلیغاتی در اماکن عمومی ، ایستگاه های مترو و اتوبوس ها و آموزش و پرورش استان اصفهان از طریق مدیران مدارس خانواده ها را تشویق به واکسیناسیون دانش آموزان کند. “در میدان وجود دارد.

نطنز دارای بیشترین تعداد دانشجوی واکسینه شده است

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در حال حاضر بسیاری از خانواده ها از واکسیناسیون فرزندان خود می ترسند. دانشگاه علوم پزشکی اصفهان باید با ارائه اطلاعات لازم خانواده ها را تشویق به واکسیناسیون فرزندان خود کند. خانواده ها هم باید همین کار را بکنند. “ما همکاری لازم را داریم.

اعتدادی گفت: بیشترین میزان واکسیناسیون برای دانش آموزان در نطنز بالای 95 درصد و در شهرهای خمینی ، شهر و برهار زیر 50 درصد است و روسای موسسات آموزشی این دو شهر متعهد شده اند که این میزان را در 70 درصد افزایش دهند. آینده ی نزدیک. هفته: گرایش اعلام شده برای واکسیناسیون دانش آموزان در شهر اصفهان بالای 50 درصد است.

85 درصد از معلمان واکسن کرونا را دریافت کردند

مدیر کل آموزش و پرورش اصفهان در خصوص روند واکسیناسیون معلمان گفت: طبق سیستم اپل دانشگاه علوم بهداشت ، 85 درصد از معلمان واکسینه کرونا و 15 درصد واکسن کرونا را دریافت نکرده اند. هنوز. سر کلاس باشید یا تمایلی به واکسیناسیون نداشته باشید.

وی افزود: در حقیقت ، 15 درصد باقی مانده از معلمان یا مبتلا به عروق کرونر هستند یا به دلیل شرایط توصیه شده است که واکسن نزنند. برخی از همکاران زن در مرخصی زایمان هستند و درصدی از معلمان نیز از بیماری زمینه ای رنج می برند. بیماری “. به همین دلیل ، آنها هنوز واکسن کرونا را دریافت نکرده اند ، اما همه معلمانی که باید در کلاس درس حضور داشته باشند واکسن کرونا را دریافت کرده اند و هیچ شریک فرهنگی در آمارها وجود ندارد که از دریافت واکسن کرونا خودداری کند.

هیچ کلاسی بدون تغییر معلم / کیفیت و فرصت های شبکه سازی نیست.

وی خاطرنشان کرد: قطار آموزش (آنلاین و شخصی) به سیستم آموزش و پرورش استان اصفهان منتقل شده است و در حال پیگیری است. امروزه معلمی در فضای مجازی وجود دارد که در هر کلاس به دانش آموزان آموزش می دهد. این دوره ترکیبی (حضوری و آنلاین) بود و کمبود 1200 معلم را برای سال تحصیلی جدید جبران کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مشکل نیروی کار با ارائه تجربه هم بازنشستگان با استفاده از تجربیات هم بازنشستگان ، حفظ بازنشستگان برای تدریس ، خرید خدمات معلم در مدارس ، ارائه اضافه کار و ساعات تدریس برای یک همکار جبران شد ، ما برای سال تحصیلی 1400 هیچ مشکلی نداریم و هیچ کلاسی گروه آموزشی نخواهد بود.

اعتدادی در مورد کیفیت تجربه شبکه سازی شاد توضیح داد: دسترسی دانشجویان به شاد در سال تحصیلی جدید نسبت به سال گذشته به میزان قابل توجهی بهبود یافته است. امسال این شبکه تغییرات و زیرساخت های لازم ، سرعت اینترنت این بستر و ظاهر شبکه را نسبت به سال گذشته بهبود بخشیده است. گذشته تغییرات بهتر و کیفیت بالاتری دارد ، با افزودن ویژگی های جدید به شبکه شاد ، دانش آموزان نسبت به سال گذشته شادتر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید