تعدیل کنندگان غیر آمریکایی برای / r / غذا مورد نیاز است: غذا


بریم به کسب و کار برسیم. ما واقعاً به تعدیل کننده های بیشتری ، به ویژه کسانی که خارج از قاره آمریکا هستند ، نیاز داریم تا زیر گروه به طور شبانه روزی کار کند. ما می خواهیم چند کاربر با تجربه Reddit که علاقه زیادی به تغذیه دارند و مایل به کمک به ایجاد / r / food به عنوان فضایی برای بحث تغذیه آموزنده هستند ، اضافه کنیم.

این همان چیزی است که ما از افراد جویای کار به دنبال آن هستیم. ارسال درخواست برای modmail.

  1. تجربه modd Reddit عالی است ، اما مورد نیاز نیست. البته برای یک تجربه کوچک برنامه نویسی. اگر در حال تغییر سایر روالها هستید و اگر تجربه مرتبط دارید ، مانند تعدیل سایر انجمن ها / صفحات ، استفاده از ابزارهای وب داخلی و غیره ، به ما اطلاع دهید.

  2. مدها باید کاربران Reddit مکرر باشند. حالت ایده آل کسی است که چندین بار در روز وارد Reddit می شود ، می تواند برای حل مشکلات ورود تعدیل کننده مدتی وقت بگذارد و فرض کند در آینده نیز به این کار ادامه خواهد داد.

  3. شما باید یک بازیکن تیم باشید که به فرایندها و رویه های زیر ، از جمله استفاده از کانال های ارتباطی پایبند باشد ، به طوری که ما در همان صفحه باقی بمانیم و نماینده یک جبهه متحد و سازگار باشیم که r / Nutrition و کاربران اصلی آن را در اولویت قرار می دهد.

  4. شما باید فردی باشید که بتواند قوانین را به راحتی اجرا کند و بتواند بدون نقصان ، از دست دادن خونسردی خود و تسلیم شدن ، از نظرات خشن / انتقادی از غریبه ها در اینترنت استفاده کند.

اگر علاقه مند به درخواست هستید ، لطفاً به مدیران اطلاع دهید: یادداشتی که به همه موارد بالا اشاره دارد (از شماره گذاری استفاده کنید)… درخواست خود را اینجا به عنوان یک نظر نگذارید.

آیا به دنبال پستی با قوانین معمول هستید؟ برو اینجا!

دیدگاهتان را بنویسید