برای سالگرد خود چه باید کرد


امروز چهارمین سالگرد ازدواج ماست! در اینجا لیستی از کارهایی است که باید در سالگرد خود انجام دهید تا ایده های عاشقانه را جرقه بزنید.

این چهارمین سالگرد ازدواج ماست!

ظاهراً هدیه سالگرد چهارم میوه و گل است.

این به همان اندازه جالب است که کسی می گوید: “ما برای دسر سالاد میوه تهیه کرده ایم!” لطفاً یک تکه بزرگ کیک عروسی با کره به من بدهید.

هدایا در واقع زبان عشق من نیست ، بنابراین ما هیچ برنامه ای برای مبادله آنها نداریم. در عوض ، ما دوست داریم با هیجان جشن بگیریم! یک شام بسیار خاص ، شاید اگر خوش شانس باشیم یک شب بمانیم.

من دوست دارم به کلیفتون برگردم ، یک شام خوشمزه در تراس محل استقبال ما برگزار کنم و خاطرات آن روز را بازگو کنم.

میز عروسی کلیفتون با روپوش و فانوس

برای سالگرد خود چه باید کرد

در حالی که غذا خوردن در بیرون بسیار لذت بخش است ، این شام را شبیه غذاهای دیگر نکنید. با بالا بردن سطح آن با کارهای خلاقانه ، روز خود را حتی عاشقانه تر کنید!

یک کیت شروع کننده مکالمه بسازید

این کارت ها شروع خوبی هستند. یا رویکرد بودجه ای در پیش بگیرید و همه 5 ایده را روی کارتهای فهرست بنویسند و آنها را از جعبه گل بیرون بکشند.

با هم درخت بکارید

توس برای ما انتخاب خوبی خواهد بود! سپس می توانید شاهد رشد درخت باشید (امیدوارم) در طول سالها ، ازدواج شما رشد می کند. تمام شوخی هایی را که می توانید انجام دهید و در لیست پخش عروسی خود قرار دهید!

نذر بنویسید و آنها را در شام به یکدیگر بگویید

با خواندن نذرهای اصلی خود شروع کنید و سپس قول های جدیدی بدهید که بیانگر زمان گذشته ، خاطرات ساخته شده و روز حال باشد (خانه جدید ، حیوانات خانگی ، بچه ها!). آنها را به طور چشمگیری برای یکدیگر بخوانید (حتی اگر یکی از شما چشمان خود را بچرخاند !!).

نذر عروسی کت و توماس

درس رقص بگیرید

اگر قبل از عروسی این کار را انجام داده اید ، آن را با همان آهنگ ، رقص جدید ، دوباره بسازید! یا یک سبک رقص جدید را با هم یاد بگیرید. سالسا؟ تانگو؟ تمام تلاش خود را بکنید تا در حین تماشای فیلم عروسی یک کلاس رسمی داشته باشید یا فقط اولین رقص خود را در اتاق نشیمن انجام دهید.

برای یکدیگر شکار رفتگران برنامه ریزی کنید

فرزندان خود را درگیر کنید و جزئیات روز خود را به خاطر بسپارید. می توانید یادگاری های روز عروسی (دعوت نامه ، حجاب و غیره) را در خانه خود پنهان کنید تا شبیه یک گنج یابی شود. اگر بچه ای در اطراف نیست ، یک شکارچی با درجه R انجام دهید

فهرستی از موارد مورد علاقه خود در مورد یکدیگر تهیه کنید.

لیست شام خود را بخوانید و از شریک خود برای هر یک تشکر کنید. من شروع خواهم کرد…. “من وقتی تماس می گیرم دوست دارم ببینم آیا می توانید برای خرید مواد غذایی به فروشگاه مواد غذایی بروید و قبلاً آنجا بوده اید!”

منوی عروسی را آماده کنید (یا کیک بپزید!)

از برنامه های تکمیل شده تا غذای اصلی و کیک ، یک غذای (یا بیشتر!) برای بازآفرینی عصر انتخاب کنید. ما یک میوه پرشور و تمشک داشتیم که هنوز مدتها بعد از تمام شدن کیک منجمد سالگرد ما رویای آن را دارم. مینی کیک خرچنگ ، ​​کسی!؟

برای پیک نیک رفتن

اگر زمان ناهار سخت است (شاید بچه ها یا برنامه کاری کار را دشوار می کند) ، یک ناهار پیک نیک تهیه کنید و به سمت چمن بروید. اگر در کنار یک تاکستان زندگی می کنید ، یک محیط بسیار عاشقانه ایجاد می کند. بسته بندی و به اشتراک گذاری این تخته پیک نیک آسان است.

اقامت در تختخواب و صبحانه در منطقه شما

اگر بودجه لازم برای یک سفر غیر معمول را ندارید ، یا شاید بچه های کوچکی در خانه دارید ، راهی برای فرار به مدت 24 ساعت پیدا کنید و در جایی بمانید که همیشه می خواهید در منطقه خود امتحان کنید. در تمام طول شب ، ازدواج را مانند دیگر تجدید می کند!

4 سال مبارک توماس …

ممنون که این سالها را بسیار عالی کردید. از این واقعیت که شما همیشه یک قدم از من جلوتر هستید ، تا قلب “متواضع و مهربان” خود ، از هر کاری که انجام می دهید و هر چیزی که هستیم قدردانی می کنم!

کت و توماس عروسی را ترک می کنند

همه پست های عروسی

آیا می خواهید همه پیام های عروسی را ببینید؟ اینجا کلیک کنید!گالری پست های عروسیدیدگاهتان را بنویسید