اخبار شهرهای ایران در 22 اکتبربه گزارش خبرنگار ایمنا ، هفته گذشته رویدادهای مهمی در حوزه های مختلف مدنی ، اجتماعی و فرهنگی در شهرهای کشور رخ داد. در بسته خبری ایمنا (بدون احتساب شهرهای ایران) ، مهمترین رویدادهای خبری در این زمینه را پوشش می دهیم.

نصب و محل نصب سردیس شهید عوض عزیزی

به نشانه احترام به مقام والای شهدا ، نصب و جانمایی مزار شهید آواد عزیزی توسط دفتر تلویزیون و منظر شهری شهرداری قدس انجام شد.

ادامه ضدعفونی ادارات و معابر در اسلامشهر

شهرداری اسلامشهر عملیات ضد عفونی در دفاتر دولتی و معابر شهر را به منظور حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا انجام می دهد.

خط کشی جاده ها در بیرجند

علی عدل سرپرست شهرداری بیرجند به عملیات علامت گذاری معابر اصلی و فرعی شهر اشاره کرد و گفت: خط کشی جاده یکی از علائم مهم جاده ای است که در کاهش تصادفات جاده ای و ارتقاء ایمنی و امنیت نقش موثری دارد. شهروندان و ترافیک ، و نفوذ زیادی دارد. دارای حرکت در روان کننده است.

هرس درختان شهر در آستارا آغاز شد

شایان ناصری ، معاون شهردار آستارا از آغاز هرس و شکل دهی درختان در این شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر سرانه فضای سبز در این شهر 9 متر مربع و کل سطح سبز آستارا 67 است. هکتار از این تعداد 35 هکتار شامل پارک می شود ».

توسعه شهری ، اولویت شهرداری ساکز

کمیل کریمیان فرماندار سقز گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری سقز باید فردگرایی ، گروه گرایی و اختلافات نیابتی را رها کرده و توسعه شهری را در اولویت خود قرار دهند.

مراسم کاشت نهال به مناسبت هفته کودک در سنندج

به مناسبت هفته ملی کودک “کودکی مبارک ، رنگ زندگی خوب” ، مراسم کاشت به نام شاعران و نویسندگان محلی استان کردستان توسط مرکز پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، شهرداری سنندج و شورای اسلامی در کوچک را. پارک. ش“نگهداری می شود

جشنواره پاییزی “گرگان هزار رنگ” برگزار می شود

مجید سعیدی ، شهردار گرگان گفت: شهر گرگان به منظور دستیابی به موقعیت واقعی خود ، به ویژه در زمینه جذب گردشگر و سرمایه گذار ، نیازمند چندین فعالیت بر اساس آشنایی با دیدنی ها و فرصت های شهر است که برگزاری جشنواره پاییزی هزار گل گامی مهم در جهت رسیدن به این هدف است.

بی توجهی به لایروبی رودخانه های خرم در

قربانعلی نقیلو ، سرپرست شهرداری خرمدره گفت: بی توجهی به لایروبی رودخانه ها عامل سیل های فاجعه بار است.

ایجاد سه سازمان جدید در شهرداری گنبدکاووس

سید علی اصغر موسوی ، شهردار گنبدکاووس گفت: “نهادهای شهرستانی و استانی مجوز تاسیس سه سازمان جدید در شهرداری را دریافت کرده اند و پس از تأیید وزارت امور داخله ، تعداد سازمان های این شهرداری به 5 سازمان افزایش می یابد. . “

دیدگاهتان را بنویسید