r / قوانین غذا و تعدیل کنندگان تماس: غذا


لینک های مفید

[ Submit a Nutrition Research Discussion post ]
[ Wiki – FAQ ]
[ Wiki – Data / Info Sources ]
[ Wiki – Research / Study post format info ]
[ Wiki – Suggested Reading ]
[ Wiki – Suggested Media ]
[ The Subreddit Sidebar ]
[ Message the Moderators ]

قوانین subreddit

توجه داشته باشید. استثنا درخواست نکنید ، زیرا قوانین و اعتدال باید عادلانه و برابر برای همه اعمال شود. قبل از ارسال پیام درخواست تجدیدنظر خود ، هرگونه پاسخی را که از مد دریافت می کنید ، از جمله تعدیل کننده خودکار ، کاملاً بخوانید.

1) Reddiquette مورد نیاز برای – با شکایت از جنگ شعله ور و رای گیری خودداری کنید. ترول ، توهین ، تیپ یا مخالفت با اعضای subreddit ، تعدیل کنندگان و یا حتی خود جامعه نیز می تواند منجر به ممنوعیت شود. به جای سرزنش ، منابع ، نقل قول ها و تحقیقات را به اشتراک بگذارید و در مواقعی که مواضع شما متفاوت است موافقت کنید. اگر چیزی شما را عصبانی کرد ترک کنید.

2) بدون هیچ گونه رژیم غذایی موافق یا مخالف هیچ رژیم غذایی. – جنگ رژیم در اینجا خوش آمدید. جنگ های صلیبی معمولاً خارج از موضوع هستند و اغلب به منظور تحریک می شوند. مشارکت کنندگان در این زیرمجموعه دارای الزامات غذایی مختلف ، باورها ، انواع بدن و اهداف هستند. رژیم گرفتن مشکلی ندارد. طرفدار سرسخت یا مخالف شدید رژیم غذایی اشکالی ندارد و منجر به ممنوعیت می شود. نیازی نیست؛

 • بی احترامی به رژیم ها / باورهای دیگر – آموزنده باشید ، اما بی ادب نباشید. با آنها صحبت کنید نه در مورد شخص / گروه دیگری ،

 • پایبند بودن به رژیم یا شرمندگی غذا

 • صدای منفی به دلیل ترجیحات رژیم غذایی شخص دیگر

 • ترویج یا استدلال اخلاقی و اخلاقی

 • ترویج مطلق گرایی رژیم – بدون رژیم فقط سالم. شما می توانید بگویید “این برای من بهترین است” و توضیح دهید که چرا و بر چه چیزی تأکید دارد

 • ادعای دروغین در مورد درمان – ادعاهای مربوط به درمان بیماریهای مزمن پذیرفته نمی شود. خوب است که بگوییم “می تواند علائم را کنترل کند” در صورت وجود.

 • مشغول چنگک یا تیپ باشید – این کار را با این یا هرگونه subreddit یا پست دیگری در آن انجام ندهید

 • غر زدن مغرضانه – کمکی نمی کند. “من رد می شوم زیرا من غذا می خورم (رژیم را نام ببرید)” فقط چرند می زند و سعی می کند یک شهید را به تصویر بکشد.

 • تبلیغات اضافی بر اساس رژیم غذایی subreddit – در مورد رژیم غذایی مورد علاقه خود صحبت کنید ، اما آن را در بیش از 1/10 فعالیت خود تبلیغ نکنید

3) عدم انکار علم یا ادعای اینکه همه علم توطئه است. – انحراف کامل علمی از نوع دخالت بر اساس واقعیت یا واقعیات نیست و بنابراین قابل قبول نیست. تبانی ، تعصب و شکایات مربوط به بودجه باید حاوی منابعی باشد که اجازه می دهد ویژگی ها وضعیت مورد بحث ، به جای ارائه همه تعمیمهای غیرمعقول ، کلمات پرمشغله و جملاتی مانند “همه می دانند” ، که هیچ کدام مبنای علمی ندارد. برای اطلاعات بیشتر به پیام اعلام کننده این قانون مراجعه کنید.

4) درخواست یا ارائه مشاوره پزشکی ممنوع است – این پیام های مشکل شامل بحث در مورد بیماری ، وضعیت ، درد ، تشخیص ، روش ، آزمایش ، بهبود ، مشورت با یک متخصص مراقبت های بهداشتی یا ارزش آزمایشگاهی است. ممکن است بپرسید که تغذیه چگونه به طور کلی بر افراد تأثیر می گذارد ، اما ممکن است در مورد درمان یا مدیریت بیماری ها راهنمایی نخواهید کرد ، یا اینکه چگونه انتخاب رژیم غذایی بر وضعیت پزشکی خاص شما (یا اعضای خانواده) تأثیر می گذارد. همه س questionsالات پزشکی باید به پزشک ، متخصص تغذیه یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط و دارای مجوز که به سوابق سلامتی شخصی شما دسترسی دارند ، ارجاع داده شود. درخواست مشاوره از پزشک در انجمن اینترنتی خطرناک است. در اکثر موارد ، گزارش این موارد به کاربران در این انجمن غیرقانونی و مغایر با اصول اخلاقی بهداشتی است.

5) هیچ پیام شخصی اطلاعات تغذیه ای وجود ندارد. در عوض ، در بخش نظرات بپرسید / r / بحث تغذیه هفتگی ورودی چسبناک – اگر پست شما حاوی هر زمینه شخصی (به شما ، رژیم غذایی شما ، اعضای خانواده شما یا شخصی در زمینه شما) و / یا درخواست ارزیابی رژیم غذایی (چیزی که شما یا کسی در زندگی شما خوردید ، خوردید یا در مورد مصرف آن فکر کردید) ، حذف خواهد شد، بدون استثنا. تلاش برای لغو این قاعده ، تظاهر به ناشناخته بودن ، یا ثبت هرگونه دلیل نامعقول ، دروغین ، ریاکارانه یا بر اساس حقوق تجدید نظر منجر به ممنوعیت می شود.

6) بدون هرزنامه وبلاگ و / یا خود تبلیغی – هر گونه پیوند ، ذکر یا ذکر مواردی که با آنها ارتباط دارید حذف می شود و احتمالاً منجر به ممنوعیت می شود. این امر در مورد سایتها ، فیلمها ، کانالهای رسانه ای ، کتابها ، مقالهها ، نظرسنجیها و غیره صدق می کند. بخش فرعی برای بحث در مورد علوم تغذیه است ، نه آنچه شما ایجاد کرده اید. سعی نکنید از ساب ووفر برای هدایت ترافیک به آنچه انجام می دهید استفاده کنید ، حتی اگر رایگان باشد. در صورت ارسال درخواست به ناظران ، نظرسنجی های مورد تایید IRB قابل تأیید است.

7) همه پیوندها باید مستقیم باشند. – فیلتر سایت Reddit استفاده از کوتاه کننده پیوند را حذف می کند. به جای آن از URL مستقیم استفاده کنید. ارسال پیوندها با استفاده از خدمات ردیابی پیوند منجر به ممنوعیت فوری می شود.

8) هیچ پیامی از حساب ها و حساب های جدید با کارمای منفی وجود ندارد. – حساب های جدید نمی توانند پست های جدیدی را در این subreddit ارسال کنند. با این حال ، هنگام آشنایی با سایت و subreddit می توانید در مورد سایر پست ها نظر دهید. حسابهای دارای کارمای منفی نمی توانند در اینجا پست بگذارند یا نظر بدهند.

ارائه می دهد

این پیشنهادات برای بهبود تجربه subreddit شما ارائه می شود.

 • از اتخاذ موضع گیری جهانی در مورد تغذیه خودداری کنید. قبول کنید که رویکردهای دیگری وجود دارد که ممکن است با آنها مخالف باشید ، انواع مختلف بدن و اهداف و شرایط متفاوت.

 • هنگام پرسیدن یا پاسخ دادن به سوالات ، اطلاعات صحیح ، مرتبط و مفید را وارد کنید. پیوندهایی به مطالعات ، مقالات ، مطالعات ، مقالات و غیره ارائه دهید تا دیدگاه خود را بیان کنید. نیاز به پیدا کردن مدرک دارید؟ تأیید کنید PubMed یا دانشمند گوگل

 • ممکن است سوالات متداول باشد. اگر سوالی دارید ، جستجو کردن قبل از ارسال یا مشاهده این مطلب سوالات متداول صفحه ویکی

 • گزارش پست ها و نظراتی که قوانین سایت یا subreddit را نقض می کند. به دلیل عدم توافق نظرات یا پست ها را گزارش نکنید. این وقت شما را هدر می دهد زیرا هیچ کاری انجام نمی دهد و حساب شما را در معرض خطر قرار می دهد زیرا گزارش تخلف تخلف از سایت است.

استعداد سفارشی

شما می توانید استعداد سفارشی خود را برای نشان دادن دانش تغذیه / سطح تحصیلات خود سفارشی کنید. به دنبال استعداد سفارشی نباشید که مناسب شما نیست. هر کسی که در صورت درخواست از وضعیت کاربر خود تأیید نکند ، ممکن است مسدود شود.


تعدیل کننده مورد نیاز است

این اشتراک به سرعت در حال رشد است ، بنابراین ما باید تیم تعدیل کنندگان خود را گسترش دهیم. ما می خواهیم چند کاربر باهوش Reddit که علاقه زیادی به تغذیه دارند و مایل به کمک به ایجاد / r / غذا به عنوان فضایی کالجی برای بحث تغذیه آموزنده هستند ، اضافه کنیم.

این همان چیزی است که ما از افراد جویای کار به دنبال آن هستیم. ارسال درخواست برای modmail.

 1. متقاضیان باید در این زمینه تسلط کافی داشته باشند مثبت مشارکت در / r / غذا. لطفاً برای تأیید این مورد ، پیوندهای مستقیم به نظرات مربوط به سابقه حساب خود را برای ما ارسال کنید.

 2. ما به دنبال حالت هایی در تمام سطوح مهارت هستیم ، اما به ویژه برای RDN ها یا دیگران با سابقه رسمی دانشگاهی در تغذیه. لطفاً در مورد تحصیلات و زمینه فعلی فعالیت خود برای ما بگویید.

 3. تجربه modd Reddit عالی است ، اما مورد نیاز نیست. البته برای یک تجربه کوچک برنامه نویسی. اگر در حال تغییر سایر روالها هستید و اگر تجربه مرتبط دارید ، مانند تعدیل سایر انجمن ها / صفحات ، استفاده از ابزارهای وب داخلی و غیره ، به ما اطلاع دهید.

 4. مدها باید کاربران مکرر Reddit باشند. حالت ایده آل کسی است که چندین بار در روز وارد Reddit می شود ، می تواند برای حل مسائل مربوط به ورود تعدیل کننده مدتی وقت بگذارد و تصور کند که در آینده نیز به این کار ادامه خواهد داد.

 5. شما باید یک بازیکن تیم باشید که از فرایندها و رویه های زیر ، از جمله استفاده از کانال های ارتباطی ، پیروی می کند ، به طوری که ما در همان صفحه می مانیم و نماینده یک جبهه متحد و سازگار هستیم که r / Nutrition و کاربران اصلی آن را در اولویت قرار می دهد.

 6. شما باید فردی باشید که به راحتی قوانین را اجرا کند و بتواند دریافت نظرات تند / انتقادی از غریبه ها را در اینترنت بدون شکستن ، از دست دادن آرامش خود و تسلیم شدن انجام دهد.

اگر علاقه مند به درخواست هستید ، لطفاً به مدیران اطلاع دهید: یادداشتی که به همه موارد بالا اشاره دارد (از شماره گذاری استفاده کنید)… درخواست خود را اینجا به عنوان نظر نگذارید.


مثل همیشه ، تیم تعدیل کنندگان آماده افکار و ایده های شما در مورد subreddit است. این راه را انجام دهید ارسال پیام modmail به ناظرین

دیدگاهتان را بنویسید