ems چیست؟ همه چیز در مورد ems از شایعات تا واقعیت


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، افراد دارای معلولیت جسمی و یا افرادی که دچار آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از اولین اشکالات دستگاه های EMS است که در زیر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات کوچک ماهیچه ای آزاد شده و وارد جریان خون می شوند و باعث آسیب کلیه می شوند.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که پس از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد.

پزشکان و فیزیوتراپیست ها آموزش های خاصی را برای نظارت بر آموزش EMS فرا گرفته اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند ، و از آنجا که روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود ، آموزش کافی می تواند برای کاربران مشکل ساز باشد.

عدم ارزیابی صحیح حداکثر میزان شوک الکتریکی می تواند باعث آسیب شدید عضلات و کلیه ها شود. شما همچنین باید عملکرد خود را قبل از شروع جلسات EMS بررسی کنید و مطمئن شوید که اختلالات عضلانی ندارید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، روش EMS شامل انقباضات شدید و مداوم عضلات است که با سوزاندن کالری و کاهش چربی همراه است. روی دستگاه مناسب باریک این دستگاه علاوه بر انقباض ماهیچه ای ، دارای اثر حرارتی است که گردش خون را افزایش می دهد ، این امر باعث افزایش گردش خون ، جلوگیری از افزایش سطح اسید لاکتیک و میزان اسید لاکتیک طبیعی می شود. به لطف اثر حرارتی روش باریک تناسب اندام ، نیازی به جابجایی فرد تحت درمان نیست ، زیرا گرمای تولید شده نقش حرکت ماهیچه ها را بازی می کند و به بهبود گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل اندازه های مختلف پوست ، ماهیچه ها و ماهیچه ها می شود. در زمینه تناسب اندام ، چندین مدل دستگاه وجود دارد ، همه دستگاه های تناسب اندام به بافت و چربی پوست دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها با ماهیچه ها کار نمی کنند ، در حالی که بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به بافت ها و بافت های چربی پوست ، ماهیچه ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه های EMS همچنین دسترسی کامل به عضلات دارند ، اما دسترسی به پوست یا چربی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند و در نتیجه وزن خود را کاهش می دهد که باعث آرامش پوست و حتی ماهیچه ها پس از یک دوره درمان می شود.

در Slim Fit علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، این دستگاه بر پوست و چربی نیز تأثیر می گذارد که در نتیجه افتادگی پوست پس از درمان مشاهده نمی شود.

نکته مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ماهیچه ها به طور طبیعی در طول فعالیت خود اسید لاکتیک آزاد می کنند که باعث رشد ماهیچه ها می شود و در عین حال ، ترشح اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود. به همین دلیل است که بعد از مدتی ورزش در باشگاه احساس خستگی می کنید.

هنگام کار با دستگاه های EMS ، انقباضات عضلانی منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها یافت می شود و افزایش آن منجر به تجزیه ماهیچه ها می شود ، به همین دلیل هنگام استفاده از دستگاه های EMS شاهد آسیب ماهیچه ای خواهیم بود.

اما در روش Slim Fit ، هیچ یک از این مشکلات بوجود نمی آید ، زیرا در این روش ، تأثیر گردش خون را افزایش می دهد که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش Slim Fit ، می توانید به طور همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه ها دسترسی داشته باشید ، بنابراین پس از اتمام روش Slim Fit ، نه تنها شاهد کاهش وزن فرد هستیم ، بلکه با پوست نیز ورزش می کنیم. بدون افتادگی عضلات بلند کنید. علاوه بر این ، برش مناسب یک روش موثر برای کاهش وزن موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید