Beautycounter Reviews: محصولات با هدف


در اینجا خلاصه ای از نظرات Beautycounter من آمده است. Beautycounter یک شرکت رده B است که زیبایی را برای همیشه تغییر می دهد – از پایداری برنده جایزه گرفته تا حمایت.

Kath Eats Beautycounter نظرات: محصولات با هدف

من از زمانی که تصمیم گرفتم بهداشت شخصی خود را تمیز کنم و بلافاصله بخشی از شرکت شوم ، در مورد Beautycounter کمی صحبت کرده ام.

من به عنوان مشاور به من ملحق شدم تا بدون امتحان بسیاری از محصولات ، و به قصد نوشتن آنچه در حال پرواز دارم ، تخفیف بگیرم. همانطور که وعده داده بودم ، در این سالها محصولات زیادی را بررسی کرده ام. علاوه بر این ، در مدت زمانی که من در شرکت بودم ، ما تعداد زیادی محصول جدید عرضه کردیم ، و هنوز چند محصول وجود دارد که هنوز باید آنها را امتحان کنم. (بخشی از خط ضد کنترل و بخشی از آرایش ، از جمله سایه های مختلف).

من همه چیز را از “10 محصول مورد علاقه Beautycounter” تا “نحوه استفاده صحیح از محصولات مراقبت از پوست” به اشتراک گذاشتم.

Beautycounter فقط یک برند زیبایی دیگر نیست.

دلیلشو بهت نشون میدم!

Beautycounter Reviews: محصولات با هدف

نقد و بررسی My Beautycounter

بررسی آرایش Beautycounter: اصول اولیه یک چهره تازه

در این پست ، من سه محصول آرایش Beautycounter تمیز را به اشتراک می گذارم که از آنها برای ایجاد پایه ای برای یک چهره شاداب و یکنواخت استفاده می کنم. تفاوت بین Dew Skin و Skin Twin چیست؟ در این پست ، من جزئیات را به اشتراک می گذارم و نحوه استفاده از هر دو محصول را نشان می دهم.

نقد و بررسی ریمل Beautycounter: به ریمل همه جانبه بزرگ فکر کنید

من باید نظر صادقانه خود را درباره Beautycounter’s Think Big All-in-One Mascara به اشتراک بگذارم-این فقط برای چشم مسحور کننده است!

سرم ویتامین C + لایه برداری شبانه: محصولاتی برای روشن شدن پوست

“Glow Duo” را با سرم All Bright C برای AM و Peel Revitalizing Night for PM مرور کنید. هر دو به روشن شدن و صاف شدن کمک می کنند.

نقد و بررسی Countersun: بهترین کرم ضد آفتاب ایمن

در این پست توضیح خواهم داد که چرا ما در مورد استفاده از کرم های ضد آفتاب ایمن تر برای کل خانواده جدی هستیم.

Clean Deo Review: بوی تمیز برای شما خوشایند است

به دنبال دئودورانت تمیز هستید؟ Clean Deo by Beautycounter کار می کند ، بوی بسیار خوبی دارد ، فاقد آلومینیوم است و در بسته بندی مجدد قابل استفاده است.

Countertime Review: Anti-Aging Beautycounter Line

این خط مراقبت از پوست است که صبح و عصر استفاده می کنم. مجموعه Beauticounter ضد پیری از جایگزین مطمئن تری برای رتینول در هر محصول استفاده می کند – این لوکس و بسیار آبرسان است (برای پوست های خشک و / یا بالغ عالی است)!

نقد و بررسی حالت Beautycounter: محصولات بر اساس نوع پوست

این پست مروری بر مجموعه مراقبت های پوستی ما دارد که برای پوست های چرب ، مستعد آکنه ، خشک و حساس توصیه می شود.

محصولات خشک پوست: محصولات Beautycounter برای پوست های خشک

مروری عمیق بر هیدراته کننده ترین مجموعه های ما.

بررسی مشاور: آنچه من در مورد مشاور Beautycounter دوست دارم

کنجکاو هستید که بدانید واقعاً مشاور Beautycounter چگونه است؟ در اینجا من آنچه را که واقعاً در مورد مشاور بودن دوست دارم و آنچه را که هفته به هفته انجام می دهم ، به اشتراک می گذارم!

محصولات با دید

آیا چیزی بازبینی بدی دارد؟

احتمالاً می پرسید: آیا محصولاتی وجود دارد که من آنها را دوست نداشته باشم؟ به طور طبیعی ، بله. فقط دوست ندارم اینقدر در این مورد بنویسم!

پاک کننده آرایش چشم

پاک کننده آرایش چشم چشمانم را تیز می کند ، بنابراین دیگر از آن استفاده نمی کنم. اگرچه بسیاری از مردم آن را دوست دارند ، بنابراین فقط من می توانم باشم.

کرم دور چشم Countermatch

من فکر می کنم کرم دور چشم Countermatch کمی بدتر است. من کرم دور چشم Countertime Ultra Renewal را ترجیح می دهم.

شامپو روزانه + نرم کننده

اگرچه من از شامپو و نرم کننده روزانه استفاده می کنم ، اما آنها هرگز رایحه های مورد علاقه من نبوده اند. من از زمانی که در کودکی روی Herbal Essences کار می کردم ، “بوی شامپو” را دوست داشتم. من در واقع این شامپو Herbal Essence Birch Bark Bark را به دلیل طبیعی بودن توس و به دلیل تایید EWG امتحان کرده ام ، اما هم برای من قوی است! پس از انتخاب پایدارترم ، باید تحمل من نسبت به عطرها تغییر کند. برگشتم به شامپو BC.

مداد ابرو

من ژل ابرو درخشان را ترجیح می دهم (و من عاشق ابرو نیستم)

ریمل مژه و ابرو

من چندین سال است که از ریمل بلند کننده استفاده می کنم و آن را دوست داشتم ، اما اصلا از چوب حجم دهنده خوشم نمی آمد. خوشبختانه ، یک ریمل جدید به تازگی منتشر شده است و فوق العاده است! می توانید نقد کامل من را اینجا بخوانید.

حقیقت جالب: دوست نداشتن عشق

وقتی اولین بار آن را امتحان کردم از Dew Skin (مرطوب کننده رنگی ما با SPF) خوشم نیامد. من مطمئن نبودم که تبلیغات در مورد چه چیزی بود. اما او مال من شد محصول مورد علاقهو من می گویم که این اکنون جزیره بیابانی من است! من هر روز آن را می پوشم ، حتی اگر از خانه خارج نشوم.

ریمل مژه و ابرو ریمل مژه و ابرو نگه می دارد

به طور کلی Beautycounter به عنوان یک شرکت چطور؟

با بیش از دو سال کار در شرکت ، نمی توانم چیزی منفی بگویم. در تجربه من ، ارتباط ، آموزش ، مشارکت جامعه و خدمات به مشتری همه مثبت بودند.

آیا می دانید مردم چگونه دوست دارند بگویند “این شرکت ها درنده هستند”؟ من هرگز مجبور به فروش ، خرید و یا انجام کاری که نمی خواستم انجام دادم. من این را با همسالانم نیز تجربه نکرده ام. محض اطلاع شما!

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آنچه Beautycounter ، B Corporation نشان می دهد آورده شده است:

آموزش دهید ، دفاع کنید ، بیان کنید

آموزش دهید

هرچه بیشتر در مورد Beautycounter و علم پشت محصولات یاد بگیرم ، بیشتر تعجب می کنم که چرا آنها را قبلاً امتحان نکرده ام. (من بارها قبل از گفتن بله نه گفتم!) فلسفه شخصی من در مورد غذا و تغذیه (همچنین به عنوان غذای واقعی شناخته می شود) با استانداردهای Beautycounter و فرآیند شفاف انتخاب مواد سازگار است.

من برچسب های غذا را مطالعه کردم تا متخصص شوم (خوب ، این قسمت کوچکی بود!) ، و اکنون می توانم به دیگران کمک کنم تا برچسب روی محصولات مراقبت شخصی خود را بهتر بشناسند و محصولات بدون مواد مضر را انتخاب کنند. همزمانی!

وقتی صحبت از رفاه ما می شود ، من فکر می کنم ما می توانیم روی آنچه که در بدن خود قرار می دهیم تمرکز کنیم ، و در حالی که من معتقدم هیچ چیز نمی تواند بر رژیم غذایی مغذی پر از غذاهای محلی ، ارگانیک و ارگانیک (+ یک شیوه زندگی سالم) غلبه کند ، آنچه ما قرار دادن روی بدن ما نیز اهمیت دارد. این یکی از مواردی است که “انجام آن ضرری ندارد” که باعث می شود در انتخاب خود احساس خوبی داشته باشم.

هدف Beautycounter این است که به مصرف کنندگان آموزش دهد که چگونه و چرا انتخاب محصولات مراقبت شخصی ایمن تر اهمیت دارد.

مدافع

Beautycounter نه تنها محصولات ایمن تر و م effectiveثرتری ایجاد می کند ، بلکه هدفی را نیز در پیشرو در تبدیل تمام زیبایی به زیبایی خالص دارد. مشاوران مرکز آرایشی از صدای ایالت و کشور خود برای حمایت از تغییرات قانونی در صنعت استفاده کرده اند. از سال 2013 ، ما بیش از 135000 ایمیل ارسال کردیم ، بیش از 10 هزار تماس برقرار کردیم و بیش از 1250 جلسه با قانونگذاران برگزار کردیم.

در مورد موفقیت حمایتی ما در اینجا بیشتر بدانید.

فرمول بندی کنید

Beautycounter در زیبایی خالص پیشرو است زیرا فرآیند انتخاب مواد ، منابع و شفافیت آن بی نظیر است. Beautycounter بیش از 1800+ ماده مشکوک یا مضر را در همه محصولات ممنوع می کند (در حالی که ایالات متحده فقط 30 مورد را محدود می کند).

بسیاری از محصولات توسط گروه کاری محیط زیست آزمایش شده اند – استاندارد طلایی برای زندگی پاک.

Beautycounter برای تولید مواد اولیه از منابع ارگانیک غیر GMO فعالیت می کند ، که بسیاری از آنها ارگانیک هستند و بیش از 80 of از مواد طبیعی یا گیاهی هستند. علاوه بر این ، محصولات نه تنها خریداری می شوند ، کاملاً بررسی و آزمایش می شوند ، بلکه از نظر ویژگی های آنها از سایر مارک های لوکس فروتر نیستند.

گزارش مأموریت اجتماعی Beautycounter 2020 را ملاحظه کنید تا بیشتر در مورد تلاش های پایداری و حمایت ما + اهداف بزرگ برای آینده بیاموزید!

بررسی مطبوعات Beautycounter

بیانیه های مطبوعاتی زیادی وجود دارد که در مورد تلاشها و موفقیتهای Beautycounter در دسترس قرار دادن محصولات ایمن تر برای همه صحبت می کند. من چندین مورد را در اینجا پیوند داده ام:

میخواهی بیشتر بدانی؟

وارد لیست پستی VIP Beauty من شوید! با عضویت ، اولین نفری خواهید بود که از فروش و خدمات رایگان مطلع می شوید ، محصولات مورد علاقه من برای مراقبت از پوست و آرایش را کشف کرده و در مورد زیبایی خالص بیشتر می آموزید.دیدگاهتان را بنویسید