9 نمایش برای نوجوانان و نوجوانان جوان که شما نیز آنها را دوست خواهید داشت


آیا به دنبال نمایش های مناسب برای نوجوانان یا نوجوانان جوان هستید که شما نیز آنها را دوست داشته باشید؟ در اینجا نه مورد از موارد مورد علاقه اخیر ما وجود دارد.

یافتن نمایش برای نوجوانان و نوجوانان به اندازه کافی سخت است. ممکن است نمایش های انیمیشن برای آنها بیش از حد کودکانه به نظر برسد. اما آنچه نوجوانان مسن می خورند ممكن است مملو از مطالبی باشد كه ترجیح می دهید برای سنین بعدی نگه دارید.

اگر از تماشای برنامه ها با هم لذت ببرید حتی سخت تر است. آیا چیزی است که نوجوان یا نوجوان شما دوست دارد و شما نیز مشتاقانه منتظر آن هستید؟ به نظر می رسد می توانید تمام عصر را با نگاه کردن به این اسب شاخدار سپری کنید.

برای ساده تر نشان دادن موارد ، من 9 برنامه بزرگ نوجوان را در Netflix ، Hulu ، Amazon ، HBO Max و Disney +گردآوری کرده ام. اینها همه با پسر کوچک ما و با ما مورد بازدید قرار گرفت.

چند نکته:

 • نوجوان جوان ما پسری است که عاشق فیلم های اکشن و ماجراجویی است ، به همین دلیل است که بسیاری از این نمایش ها به این شکل تحریف می شوند.
 • من توصیه های سن از حس مشترک رسانه ها اما من اکیداً توصیه می کنم در مورد هر نمایش بیشتر بخوانید زیرا جزئیات و رتبه بندی بیشتری در دسته های مختلف مانند خشونت ، زبان و جنس ارائه می دهد. کودک ما همه را در سن 12 یا 13 سالگی تماشا کرد. اما همه کودکان متفاوت هستند و هر خانواده ایده های متفاوتی در مورد موارد مناسب دارد.
 • اگر به فهرست جامع تری نیاز دارید که شامل طیف وسیع تری از سنین باشد ، لیست بزرگ برنامه های من را که ارزش دیدن دارد بررسی کنید

9 نمایش برای نوجوانان و جوانان که شما نیز آنها را دوست خواهید داشت

1. نامه به پادشاه (Netflix ، 11+)

 • از نتفلیکس: “یک شوالیه جوان در حال آموزش با پیشگویی های باستانی ، قدرت های جادویی و همراهان متزلزل مبارزه می کند ، زیرا او برای نجات پادشاهی خود به یک سفر حماسی می رود.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: همه عناصر هیجان انگیز را دارد بازی تاج و تختمجموعه (پادشاهان! شوالیه ها! مبارزه با شمشیر! جادو!) بدون هیچ گونه خون ، ظلم و ستم و دیگر محتواهای آشکارا بزرگسالان.

2. انفرادی رایگان (دیزنی +، 11+)

 • از دیزنی +: “کوهنورد انفرادی الکس هانولد آماده می شود تا رویای مادام العمر خود را برای صعود بدون طناب به ارتفاع 3200 فوت El Capitan Yosemite آماده کند.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این مستند برنده جایزه اسکار نشنال جئوگرافیک شما را نفس می کشد. ما آن را یک روز قبل از رفتن به دیوار کوهنوردی داخلی تماشا کردیم و فکر می کنم این باعث شد بچه محتاط من کمی جسورتر به نظر برسد!

موج 3.100 فوت (HBO Max ، TV-14)

 • از HBO: “این مجموعه شش قسمتی به شرح یک ادیسه ده ساله توسط Garrett McNamar ، پیشتاز موج سواری می پردازد ، که پس از بازدید از شهر Nazare ، پرتغال ، این ورزش را به امید رسیدن به موج 100 فوتی به ارتفاعات بیشتری رساند و به تغییر موج کوچکی کمک کرد. دهکده ماهیگیری با افراد محلی. به مکان موج سواری موج بزرگ جهان معروف است. “
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: در حالی که بچه های کوچکتر می توانند خسته شوند (و لحظات آهسته ای وجود داشت) ، ما از این داستان موج سواری شدید غافلگیر شدیم. اگرچه هدف آن عمدتا یک موج سوار مرد است ، اما دارای چندین موج سوار خشن نیز می باشد.

4. بچه ها از هیچ جا (آمازون ، 10+)

 • آمازون چه می گوید: “چهار پسر نوجوان – جیک ، فلیکس ، اندی و سام – در یک جنگل انبوه به مدرسه می روند. آنها گم می شوند و گرفتار رعد و برق غیر منتظره و شدید می شوند. صبح روز بعد وقتی به خانه برمی گردند ، متوجه می شوند که به دنیایی بازگشته اند که دیگر در آن نیستند! “
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این نمایش شبیه بود Stranger Things Lite– نه چندان ترسناک ، اما همچنان نگران کننده و هیجان انگیز است. ما هر چهار فصل این نمایش را تماشا کردیم ، حتی زمانی که آنها مجموعه جدیدی از قهرمانان را معرفی کردند.

5. مواد تیره او (HBO Max)

 • از HBO: بر اساس رمان های حماسی فیلیپ پولمن ، مواد تیره آن داستان یک یتیم جوان را در یک ماجراجویی حماسی در دنیایی موازی دنبال می کند که در آن روح انسان به شکل یک حیوان ناطق وجود دارد. “
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: من آن را دوست دارم وقتی یک دختر قوی و شجاع در برنامه بازی می کند ، به ویژه با چنین داستان فوق العاده ای مانند این. ما از غرق شدن در دنیای خارق العاده این نمایش لذت بردیم.

6. Shadow and Bone (Netflix ، 14+)

 • از نتفلیکس: “نیروهای تاریک علیه نقشه کش یتیم آلینا استارکووا توطئه می کنند وقتی او قدرت فوق العاده ای را به ارمغان می آورد که می تواند سرنوشت دنیای جنگ زده او را تغییر دهد.”
 • چرا من آن را دوست داشتم: یک دختر قوی دیگر در نقش شخصیت اصلی. این نمایش کمی تاریک تر و خشن تر است ، اما داستان جذابی است و بچه های شما نیز می توانند درگیر مجموعه کتاب شوند.

7. Good Omens (Amazon Prime ، 13+)

 • از آمازون: “پایان جهان در راه است ، به این معنی که فرشته شلوغ و دیو متلاطم ، که بیش از حد بر روی زمین غرق شده اند ، مجبور می شوند برای متوقف کردن آرماگدون یک اتحاد بعید تشکیل دهند. اما آنها دجال ، یک پسر 11 ساله را از دست دادند ، غافل از اینکه او باید به روزهای خود پایان دهد ، و آنها را مجبور به ماجراجویی می کند تا او را بیابند و دنیا را نجات دهند تا دیر نشده باشد. “
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این یک اقتباس عجیب و غریب از یک رمان نیل گیمن است (جان هام در نقش فرشته فرشته گابریل چه چیزی را دوست ندارد؟). هشدار دهید که یک صحنه (کاملاً غیر ضروری) قابل تامل در پایان سریال وجود دارد.

8. گم شده در فضا (Netflix ، 13+)

 • از نتفلیکس: “پس از سقوط بر روی یک سیاره بیگانه ، خانواده رابینسون برای زنده ماندن و فرار تلاش می کنند. اما آنها با خطرات پنهان احاطه شده اند. “
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: ما مجموعه اصلی دوران کودکی را به خاطر می آوریم ، و این راه اندازی مجدد هیجان انگیز و شدید است ، در عین حال خانواده محور.

9. معلم هشت پا من (Netflix ، 8+)

 • از نتفلیکس: “کارگردان با یک اختاپوس که در جنگل های لپه آفریقای جنوبی زندگی می کند دوستی فوق العاده ای برقرار می کند و می آموزد که چگونه حیوانات اسرار دنیای خود را به اشتراک می گذارد.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: ما طرفداران مستند هستیم و این یکی از غیرمعمول ترین مواردی است که تا به حال دیده ام. چنین منظره ای جذاب و مسحور کننده در زیر آب.

نمایش های دیگر برای نوجوانان و نوجوانان جوان

نشان می دهد که فرزند ما آن را دوست دارد ، اما ما به خاطر “من” احساس کردیم

 • قدرتهای شفابخش شخص (Netflix ، 7+): از نتفلیکس: “وقتی یک پسر 11 ساله مبتلا به اختلال اضطراب اجتماعی به دبیرستان می رود ، در یک سگ حمایتی شلخته به نام Dude قدرت می یابد.”
 • دیوانه (آمازون ، 13+): از آمازون: “جیمز رودی نقش تا حدودی عجیب و غریب شان اسپنسر را دارد ، یک مشاور پلیس که جنایات را با چنان بینشی حل می کند که پلیس فکر می کند او روانی است ، یا به آنها اجازه می دهد فکر کنند.”
 • زندگی گورتیمر گیبونز در خیابان معمولی (Amazon Prime ، 7+): از آمازون: “زندگی برای گورتیمر و دو دوست صمیمی اش ، رنجر و مل ، هیچ چیز عادی نیست ، زیرا آنها در خیابان عادی ، حومه معمولی حرکت می کنند که نشانه ای از چیزی جادویی در زیر سطح است.”دیدگاهتان را بنویسید