یک کشته و ۷ زخمی در جاده اصفهان یاسوج / قتل عام همچنان زنده است


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند یاسوج، روابط کلی اورژانس کهگیلویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویراحمد ادعا کرد ساعت ۱۷ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۶ دقیقه درست در این لحظه در محور یاسوج – اصفهان در محدوده چهارراه الخور برخورد کرد.

اورژانس ادعا کرد بر تأثیر برخورد پژو ۴۰۵، پراید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایپا منصفانه نفر کشته و هفت نفر مجروح شدند.

بلافاصله پس اجتناب کرده اند گزارش این حادثه، پایگاه های اورژانس خیابان ای ۱۱۵ در شهرستان های باتویا، کبجیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشت بازار به محل حادثه اعزام را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند انجام اقدامات اولین، مصدومان به بیمارستان شهید جلیل منتقل شدند.

به گزارش فارس، خیابان یاسوج – اصفهان {به سمت} کشتارگاه تنظیم مسیر داد کدام ممکن است حرکت خودروهای گرفتن در نتیجه تصادفات فوتی تا حد زیادی شد.

این خیابان هم اکنون به یکی اجتناب کرده اند پرحادثه ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود بیشترین انواع مصدومان در ملت تغییر شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشترین کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجروحات ناشی اجتناب کرده اند تصادفات خیابان ای در استان درمورد به این خیابان است کدام ممکن است باید برای آن چاره اندیشی کرد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول توصیه شده دهید