یک کاسه ساده سیب زمینی شیرین و سبزیجات


این کاسه سیب زمینی و سبزیجات شیرین راهی خوشمزه برای چشیدن ترکیبی از طعم و بافت پاییزی است!

سیب زمینی شیرین و سبزیجات به دلیل تنوع زیاد و به دلیل یافتن آنها در اکثر فروشگاه های مواد غذایی و بازارهای کشاورزان ، غذای اصلی بسیاری از خانوارها است.

این کاسه حاوی یک ماده پاییز خوشمزه است که ممکن است فکر نکنید آنقدر دفعات خرید کنید – انجیر.

انجیر نه تنها طعم شیرین دلپذیری را برای متعادل سازی مواد شور و تند به ارمغان می آورد ، بلکه دارای فیبر فوق العاده ای است ، هم محلول و هم نامحلول ، که به سیستم گوارشی ما کمک می کند تا سالم بماند و سطح قند خون را ثابت نگه دارد. انجیر همچنین سرشار از مواد معدنی مانند منگنز ، منیزیم ، کلسیم و پتاسیم است. همه اینها برای سلامت قلب و عروق ، سلامت استخوان ها و کاهش فشار خون مهم هستند.

ترکیب مواد موجود در این کاسه تقریباً همه جوانه های چشایی شما را تحت تاثیر قرار می دهد!

استفاده از پنج پایه برای ایجاد این کاسه سیب زمینی و سبزیجات متعادل

اگر با جامعه NS و روش ما در اینجا آشنا هستید ، پنج پایه برای شما آسان می سازد که غذاهای متعادلی تهیه کنید که به بدن شما تغذیه مورد نیاز برای تمرکز ، هضم آرام ، انرژی طولانی مدت و خواب سالم را می بخشد. ، و سلامتی طولانی مدت ، قادر به لذت بردن از غذای مورد علاقه خود.

پنج ماده بنیادی از پنج ماده مغذی شامل پروتئین ، چربی ، کربوهیدراتهای نشاسته ای ، کربوهیدراتهای نشاسته ای و عامل طعم (که به غذا طعم ، طعم و لذت می بخشد) تشکیل شده است.

این دستور شامل هر پنج عنصر است و آن را به یک وعده غذایی متعادل برای لذت بردن شما تبدیل می کند!

تو می توانی راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید که شما را با سیستم Founding Five ما برای ایجاد غذاهای متعادل آشنا می کند که می توانید برای تهیه غذا یا طبخ با مواد تازه در این هفته استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید