یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در گیلان با خواندن کتب آسمانی به مرحله پایانی خود رسید


مراسم اختتامیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجلیل اجتناب کرده اند مختارها در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی همراه خود تجلیل اجتناب کرده اند ۵۷ برگزیده استان گیلان به تصویر اجتناب کرده اند ۴۰۷ برگزیده گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه {اطلاع رسانی} دیارمیرزا، مراسم اختتامیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجلیل اجتناب کرده اند برگزیدگان جهان ای یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی عصر یکشنبه (۲۷ فروردین ماه) به میزبانی تالار مرکزی رشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حضور پریسا کرمی، مدیرکل کتابخانه های نهایی گیلان حمید برگزار شد. . رضا امامبناهی، ولی رشت، رضا ثقاتی، مدیرکل سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارشاد اسلامی، حجت الاسلام محمد لاکانی، در کنترل سمینارها، حجت الاسلام سعید مهدوی، مدیرکل گروه بازاریابی اسلامی، محمد حسن عقیل مانیش، سرپرست مسئله صفحه بحث خیرین کتابخانه‌ای، حجت‌الاسلام والمسلمین سید صالح را انتخاب کنید و انتخاب کنید سید تقی رودبری، خانوار مرحوم آیت‌الله رودباری، حاجی ابوذر بکوی، ذاکر اهل بیت، عبدالله عموزاد، مشاور سیاسی، امنیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتماعی فرمان رشت، انوش نصر ماسوله، سینما، تئاتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیون، بازیگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید باکلاس استان اجتناب کرده اند بین برگزیدگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتابداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصحاب رسانه اجتناب کرده اند بین ۵۷ نفر به تصویر اجتناب کرده اند ۴۰۷ برگزیده جهان ای یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان گیلان تجلیل شد.

سرپرست کل کتابخانه های نهایی استان گیلان در ابتدای این مراسم همراه خود تشکر اجتناب کرده اند همه افرادی که همراه خود کمک کتابخانه ها در برگزاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیمودن مسیر فروش سنت غنی رضوی کمک کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جشنواره کتابخوانی رضوی را خوشحال از توضیح دادن کرد. اجتناب کرده اند نهاد کتابخانه های نهایی ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: آشنایی محله به طور قابل توجهی بچه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان همراه خود آداب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندیشه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندیشه اهل بیت عظمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید طهارت است.

پریسا کرمی همراه خود ردیابی به عشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارادت مردمان گیلان به آل البیت به طور قابل توجهی امام رضا (علیه السلام) افزود: همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۲۷ هزار نمایندگی کننده بودیم.

کرمی علاوه بر این به نمایندگی ۲۷ هزار نفر اجتناب کرده اند پیروان خاندان اسماء را انتخاب کنید و انتخاب کنید طهارت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در ایتان گیلان ردیابی کرد.

نیازها باکلاس باید همراه خود دین مردمان پیوند بخورد

رضا ثقاتی در آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره گیلان رضوی اظهار داشت: فروش سنت کتابخوانی منصفانه نیاز انکارناپذیر در بهبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشرفت ملت است. مدیرکل سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارشاد اسلامی گیلان بر بهبود فضای باکلاس استان تاکید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابراز امیدواری کرد; همراه خود حمایت استاندار گیلان امسال شاهد تعمیر نواقص را انتخاب کنید و انتخاب کنید سازماندهی کتابخانه مرکزی رشت بود به همان اندازه این منطقه در اختیار کنجکاوی مندان به کتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتابخوانی قرار گیرد.

وی به تعیین نیازها باکلاس ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود دقیق اینکه این تمرکز بر باکلاس روزی به بالا شخصی می رسد کدام ممکن است بخش های راهبردی شبیه کتابخوانی همراه خود دین مردمان پیوند بخورد، افزود: جشنواره کتابخوانی رضوی جلوه ای اجتناب کرده اند تمرکز بر باکلاس است کدام ممکن است همراه خود شناسایی نهادینه شده است. امام رضا (علیه السلام) را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیلی ها قطعا ارزش آن را دارد دارند.

ثقاتی علاوه بر این همراه خود ردیابی به استقبال گیلانیان اجتناب کرده اند این حرکت باکلاس، تصریح کرد: ساز سنت به راحتی در دسترس است ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماندگارترین ابزار تعالی انسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوئیچ قطعا ارزش آن را دارد ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها والای انسانی است کدام ممکن است {در این} جشنواره مقدمه کرده است.

وی همراه خود گرامیداشت یاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادآوری آیت الله رودبری کتاب دوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید مؤسس کتابخانه امیرالمومنین (علیه السلام) رشت اظهار داشت: ایشان همواره دغدغه سنت را داشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید حامی شهر بوده اند. مسئولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فعالان باکلاس.»

مدیرکل سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارشاد اسلامی گیلان به دیدار همراه خود وی در قالب این سیستم سفر باکلاس ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاطرنشان کرد: آیت الله رودباری همواره بر ارتقای درجه کتابخوانی تاکید داشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را عاملی مهم در پیشرفت ملت دانسته است.

مطالعه کتاب های مقدس

حجت الاسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید المسلمین سعید مهدوی مدیرکل بازاریابی اسلامی گیلان نیز {در این} مراسم همراه خود دقیق اینکه کتاب موجب انبساط شخص را انتخاب کنید و انتخاب کنید محله تبدیل می شود، تصدیق شد: قطعا ارزش آن را دارد کتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتابخوانی در آیه تجلی پیدا می تدریجی، اما علاوه بر این اصولاً در آیه است. کدام ممکن است خداوند متعال قلم را قدر بداند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نوشتن قسم بخورد.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند آموزه های دینی آغاز کار را همراه خود بسم الله الرحمن الرحیم دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: وقتی کاری را به تماس گرفتن خدا آغاز می کنیم اجتناب کرده اند رحمت خداوند بهره مند می شویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی را زیر بار می بینیم. نظام خدایی کدام ممکن است اسماء جمیل را دارد.»

مدیرکل بازاریابی اسلامی گیلان همراه خود ردیابی به اینکه انسان در نظام تعلیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تربیت خداوند بافت اهمیت خود نمی شود، اظهار داشت: خداوند بخشنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید رحیم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند این رو رحمت خداوند منصفانه لطف نهایی است، با این حال برای حضور در رحمت الهی باید این لطف را داشته باشیم. قابلیت الهی خلیفه

حجت الاسلام مهدوی همراه خود ردیابی به اینکه انسان باید لایق رحمت الهی باشد، خاطرنشان کرد: قلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاده اجتناب کرده اند جلوه هایی است کدام ممکن است انسان ممکن است اجتناب کرده اند رحمت الهی به رحمت الهی برسد.

وی امکانات دقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکانات ضبط کلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشتن را توفیق الهی برای انسان دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: چون آن است کتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشتن مقدس است، بررسی نیز مقدس است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید اجتناب کرده اند جایگزین کتابخوانی استفاده کرد.

این کارشناس مذهبی، ماه مبارک رمضان را فرصتی ویژه برای رحمت الهی دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: تلاوت منصفانه آیه اجتناب کرده اند قرآن در ماه رمضان، برابر همراه خود ختم قرآن در ماه های تولید دیگری است کدام ممکن است بیانگر قطعا ارزش آن را دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایگاه کتاب است.

همراه خود شناخت اجتناب کرده اند خانوار مرحوم آیت الله رودباری اجتناب کرده اند علمای عالی میهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید استان گیلان کدام ممکن است چندی پیش دعوت الهی را لبیک گفتند، همراه خود حضور در حرم رضوی در مراسم ولادت همراه خود سعادت حاجی گرامی باد. ابوذر بیوکفی، معروف ذاکر اهل بیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اهدای جوایز به نمایندگی کنندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تولید دیگری این سیستم های این مراسم بود.
گفتنی است، یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در گیلان همراه خود حضور بیش اجتناب کرده اند ۲۷ هزار نفر اجتناب کرده اند عاشقان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیفتگان حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام به ایستگاه پایانی شخصی رسید.

اشتراک گذاری