گرسنگی از کدام زن باردار ممنوع است؟


سوالات زیادی در مورد اینکه آیا ارزش روزه داری با وجود بارداری وجود دارد. به گفته یک متخصص پزشکی ، افرادی که شرایط زیر را دارند نباید گرسنگی بکشند: تایید کنید. از آنجا که هیچ دو نفر شرایط مشابهی ندارند ، در صورت وجود در صورت داشتن هر یک از شرایط زیر ، حتماً با پزشک خود مشورت کنید. اگر هیچ یک از شرایط اگر موارد زیر را ندارید ، به مقاله “روزه داری و بارداری” در این سایت مراجعه کنید.

گرسنگی از کدام زن باردار ممنوع است؟

1. زنان باردار مبتلا به دیابت

۲ زنان بارداری که سابقه فشار خون بالا در دوران بارداری دارند و هنوز هم رنج می برند آن ها هستند

3. زنان باردار مستعد بیماری کلیوی.

4. زنان باردار مبتلا به اختلالات گوارشی ؛ این به معنی تهوع و استفراغ شدید است. آنها دارند و مقدار غذایی که دریافت می کنند اندک است.

5. زنان باردار با سابقه حاملگی شدید ؛ به عنوان مثال ، سابقه سقط مکرر. مبتلا به ناباروری طولانی مدت هستید یا دارید و بعد از مدت طولانی باردار می شوید. همچنین زنان باردار با سابقه مرگ جنین در رحم دارای اختلالات هستند. آنها دارای ساختار آناتومیکی رحم هستند که در آن گردش خون رحم مختل می شود. به عنوان مثال ، آنها فیبروم رحمی دارند. و دارای رحم دو شاخه یا دیواره دار باشید.

6. زنان بارداری که پس از افطار دچار تپش قلب و تعریق و گاهی فشار خون می شوند. خون آنها کاهش می یابد و غش می کنند (زیرا گردش خون بعد از افطار غیر طبیعی می شود ، تمام خون به سیستم گوارش می رود و فشار خون کاهش می یابد.
میکند.)

7. مادران در سه ماهه اول بارداری و از تهوع و استفراغ رنج می برند. کسانی که در پایان بارداری هستند و در سه هفته آخر بارداری هستند سابقه مشکلاتی مانند جفت ناخودآگاه جفت در سه هفته آخر بارداری.
شده است

8. مادرانی با سابقه تولد کودکانی با وزن بدن کمتر از حد طبیعی (2500 داغ) داشتن. اگر خود مادر BMI کم و وزن کمی دارد ، نباید گرسنگی بکشد زیرا وزن کم مادر نشان دهنده عدم مصرف کافی غذا است. مادران این مدل کودکان هستند آنها با وزن کمتر از حد معمول متولد می شوند.
9. زنان بارداری که وزن کافی ندارند. چنین افزایش وزن برای هر زن یکی دیگر. برای جزئیات بیشتر با متخصص تغذیه خود مشورت کنید.

10- مادرانی که برای زایمان دیر کرده اند نیز نباید روزه بگیرند. زیرا امکان پذیر است زوج آسیب دیده

۱۱ اگر مادر روزه است و احساس می کند در طول روز شما یک سری حرکات جنین دارید. به طور قابل توجهی کمتر. در مورد میزان حرکت کودک حتما با پزشک خود مشورت کنید.

۱۲۲ مادرانی که دارای چند حاملگی هستند نباید از گرسنگی بمیرند.

13. مادرانی که در چند هفته آخر بارداری هستند نیز روزه می گیرند. از آنجا که گردش جفت در هفته های اخیر ، مراحل رشد محدود است ، حذف می شود سرعت كودك كاهش می یابد و میزان مایع آمنیوتیك كاهش می یابد ، به طور متوسط ​​مادر.
10 تا 12 ساعت در روز مایعات دریافت نمی کند.

۱۴ مادران مبتلا به بیماری قلبی

۱۵ مادرانی که مشکل ذکر شده را ندارند ، اما در طول روزه داری از رنگ پریدگی رنج می برند بعد از افطار ضربان قلب شدیدی دارند و از روزه گرفتن راحت می شوند.

۱۶ مادران سیگاری که روزانه چندین نخ سیگار می کشند

۱۷ افراد زیر 18 سال ، وزن کمتر از 50-45 کیلوگرم و BMI پایین دارند.
آنها در معرض خطر بالای بارداری هستند و نباید از گرسنگی بمیرند.

دیدگاهتان را بنویسید