گردشگری ابزاری برای نشان دادن حقایق و پیشرفت در کشور است – خبرگزاری مهر، اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، علی اصغر شالابویان شامگاه دوشنبه در اولین نشست تخصصی مقاومت گردشگری به میزبانی قم اظهار داشت: گردشگرانی که از کشورهای مختلف به ایران سفر می کنند و از مناطق مختلف کشورمان دیدن می کنند، از پیشرفت های صورت گرفته در حوزه های مختلف مطلع هستند. زمینه های. آنها علاوه بر روحیه، در حیرت مردم ایران هستند.

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: گردشگری امروز یکی از موثرترین ابزار برای نشان دادن پیشرفت کشور است و باید از فرصت حضور گردشگران در کشور استفاده کرد. برای معرفی این تحولات و بیان درست حقایق در ایران.

شالابویان گردشگری را وسیله ای مهم و پویا در زمینه معرفی فرهنگ و سنت های ایرانی دانست و گفت: توسعه گردشگری موضوع مهمی است که هر چه بیشتر توسعه یابد امکان انتقال حقایق کشور به گردشگران بیشتر می شود. روایات نادرست بی اثر می شوند.

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افزود: برای توسعه گردشگری مقاومتی باید زیرساخت های لازم ایجاد و توسعه یابد.

شلابیان ادامه داد: تسهیل در تردد گردشگران و امکان تردد با خودروهای شخصی از جمله برنامه های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است.