کلید تیم فوتبال خوزستان کجاست؟


مسئولان سابق شورای فوتبال خوزستان هنوز با واگذاری کلید به رئیس جدید شورای فوتبال خوزستان موافقت نکرده اند تا این یک فاجعه دیگر برای مهد فوتبال کشور باشد.

۲۱ مردادماه با تصمیم میرشاد مجدی، عبدالعظیم کتیر رئیس فدراسیون فوتبال به عنوان رئیس جدید شورای فوتبال خوزستان انتخاب شد و عبدالکاظم طالقانی، رئیس این شورا از سمت ریاست سازمان فوتبال کنار رفت. . ۸ سال بعد

اما این تغییر و تحولات حواشی زیادی به همراه داشت و اگرچه دوره مدیریت طالقانی در خرداد ماه به پایان رسید و تیم فوتبال خوزستان پشت سر گذاشت، اما گمان می رود مجدی در اجرای این تغییر و مهندسی انتخابات فدراسیون فوتبال مرتکب تخلف شده است. خودش هم یکی از کاندیداها بود و همچین کاری کرد.

پس از این اتفاقات در حالی که قرار بود سرپرست جدید با توجه به آغاز فصل مسابقات فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در رده های مختلف از جمله لیگ برتر و لیگ یک کشور، کار خود را از ۲۱ مرداد آغاز کند. او به دلایلی هنوز نمی تواند در اتاق مدیریت خود بنشیند.

با وجود اینکه طالقانی از حضور در مراسم معارفه مطلع شده بود، از حضور در این مراسم خودداری کرد و این مراسم در یکی از اتاق های تیم فوتبال برگزار شد، اما یکی از مسئولان تیم فوتبال منطقه به خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت که پس از آن به رئیس سابق کمیته دستور می دهد بلافاصله در کمیته را ببندید و کلیدها را با خود ببرید تا سرپرست جدید به محل کارش بیاید. البته به نظر می رسد جلسه ای برای اطلاع مسئولان مربوطه از این اقدام تشکیل شده است.

فوتبال خوزستان سال هاست که مورد انتقاد کارشناسان و پیشکسوتان قرار گرفته و وقوع چنین موردی نیز نشان از اوج هرج و مرج در فوتبال خوزستان دارد.

به نظر می رسد در چنین شرایطی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و حراست این اداره کل باید برای حل این مشکل چاره اندیشی کنند که برای فوتبال خوزستان که عنوان مهد را یدک می کشد مشکلی نیست. فوتبال ایران. باید دید خیلی ها می توانند امروز (شنبه) در محل کارشان حاضر شوند یا همچنان با درب بسته تیم فوتبال خوزستان روبرو خواهند شد.