کارگاه آموزشی فتوژورنالیسم و گرافیک در مطبوعات کُردی برگزار می‌شود


در راستای تحقق سیاست‌های توسعه آفرین و توانمندسازی اتاق بازرگانی سنندج.
کارگاه آموزشی فتوژورنالیسم و گرافیک در مطبوعات کُردی برگزار می‌شود
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج از برگزاری کارگاه آموزشی فتوژورنالیسم و گرافیک در مطبوعات کُردی با حضور دکتر محمود مختاریان استاد ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد.
به گزارش تابناک کردستان، سید کمال حسینی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری اختتامیه سومین دوره جایزه رسانه‌ای پێنووس در سنندج اظهار داشت: در این رویداد که با حضور جمعی از مدیران، اساتید دانشگاه و اصحاب رسانه استان کردستان برگزار می‌شود، دکتر محمود مختاریان استاد ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و پژوهشگر رسانه سخنرانی می‌کنند.
وی افزود: در قالب برنامه‌های جانبی جایزه رسانه‌ای پێنووس و نیز تحقق سیاست‌های توسعه‌آفرین و توانمند سازی اتاق سنندج، در روز شنبه همزمان با اختتامیه جایزه پێنووس کارگاه آموزشی فتوژورنالیسم و گرافیک در مطبوعات کُردی با حضور دکتر مختاریان برگزار می‌شود.
حسینی با اشاره به همراهی خانه مطبوعات و رسانه‌های استان کردستان و دبیرخانه جشنواره پێنووس در برگزاری این کارگاه آموزشی، گفت: برای حاضرین در این کارگاه گواهینامه دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می‌شود.
رئیس اتاق بازرگانی سنندج توانمندسازی فعالان فرهنگی و رسانه‌ای کردستان را بستری برای کمک به رشد شاخص‌های اقتصادی و رونق فضای کسب و کار عنوان کرد و اظهار داشت: معرفی ظرفیت‌های استان و تولید محتوای اثرگذار در سطح کشور می‌تواند به تسریع در توسعه کردستان کمک کند.