چگونه می توان یک پوشه دستور العمل ایجاد کرد که استفاده از آن سرگرم کننده باشد


شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را سازماندهی کنید! در اینجا نحوه ایجاد یک پوشه دستور العمل منظم ، منظم و آسان برای استفاده آورده شده است.

برخی از افراد از نظر فنی در آشپزخانه کار می کنند ، از برنامه ها برای مدیریت دستور العمل های خود استفاده می کنند و از آشپزی درست روی صفحه تلفن یا رایانه لوحی خود لذت می برند.

افرادی مانند من هستند که نمی توانند بدون پاشیدن سس سویا بر روی صفحه کلید لپ تاپ یا کشیدن انگشتان خود بر روی یک تلفن نان ، چیزی درست کنند.

من از استفاده از تور هنگام پخت و پز خسته شده ام. اما کتاب دستور العمل مدرسه قدیمی من آشفته بود. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی ایجاد کنم که برای من بهتر کار کند.

دو اتصال ساده همه چیز را تغییر داد

سازماندهی دستور العمل های من در پوشه های مرتب و آسان برای استفاده ، بازی را در آشپزخانه کاملاً تغییر داده است.

دستور العمل های مورد علاقه ما در نوک انگشتان من است. با یک کلیک سریع می توانم به راحتی آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم. و هیچ سس سویا روی صفحه کلید من نیست. آیا به سیستم شما نیز شبیه است؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

پاداش: وعده های غذایی خود را برای هفته + لیست خرید فوراً برنامه ریزی کنید: صفحه گسترده برنامه ریزی وعده غذایی رایگان من را بگیرید

نحوه بستن دستور غذا

  • دستور العمل های قابل چاپ موجود را مرور کنید… با خود بی رحم و صادق باشید. در اعماق قلب ، می دانید که هرگز ، هرگز دستور کیک نارگیلی چهار طبقه ای را که از مجله پاره کرده اید ، درست نمی کنید؟ از عمه خود قدردانی کنید که دستور پخت سالاد ماکارونی را به او داد ، اما آیا آن را دوست ندارید؟ آنها را بیرون بیاورید (دستورهای دست نویس احساسی را از جاهای دیگر بیرون بیاورید).
  • دستور العمل های مورد علاقه خود را به صورت آنلاین چاپ کنید. آیا بارها و بارها از یک سایت برای دستور غذا دیدن می کنید؟ آن را چاپ کنید. (من حتی چاپ می کنم دستور العمل های مورد علاقه من از وبلاگ من!)
  • موارد دلخواه کتاب آشپزی خود را کپی کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب آشپزی خود را کاهش دهید؟ موارد دلخواه خود را کپی کرده و کتاب را به شخص دیگری منتقل کنید.
  • دستور العمل ها را در آستین های محافظ نگهداری کنید که به راحتی تمیز می شوند. آستین های پلاستیکی از پاره شدن و کثیف شدن دستور العمل ها جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید چنین آستین های تمام قد برای دستور العمل های چاپ شده و خیلی تقسیم شده برای کارت دستور غذا
  • دسته هایی را انتخاب کنید که مناسب خانواده شما باشد. این می تواند به معنی چربی ، ماهی و ماکارونی باشد. یا می تواند “پیش غذا” ، “سوپ” و “غذاهای اصلی” باشد. شامل دسته Recipes To Try برای مواردی که می خواهید تهیه کنید. از نظر غذاهای پخته شده ، برگه های من دارای “پای” ، “کیک” و “کوکی” بودند.
  • صحافی بگیرید. من یک پوشه دستور 2 “برای پخت ، و دیگری برای پخت (من از این اتصال دهنده ها استفاده می کنم)… ممکن است به موارد بزرگتر نیاز داشته باشید. از طرف دیگر ، از چندین پوشه کوچکتر استفاده کنید و دسته های خود را بیشتر محدود کنید ، مانند پوشه های جداگانه برای “دستور العمل های گوشت گاو” و “دستور پاستا”.
  • از تقسیم کننده های برگه ای استفاده کنید… تقسیم کننده های اندازه استاندارد آنقدر باریک بودند که نمی توانم برگه ها را به راحتی ببینم. بالاخره پیدا کردم این محدود کننده های گسترده ترو آنها بسیار بهتر کار می کنند

چگونه پوشه دستور العمل خود را منظم نگه دارید

به صورت دوره ای ویرایش کنید. هر از گاهی پوشه دستور العمل خود را مرور کنید و دستوراتی را که دیگر برای نظم و مرتب نگه داشتن آنها استفاده نمی کنید ، بیرون بیاورید. یاد آوردن: فقط دستورالعمل هایی را که واقعاً درست می کنید و دوست دارید ، شامل کنید.

دستور العمل های جدید اضافه کنید… با پیدا کردن موارد دلخواه جدید ، آنها را به ترکیب اضافه کنید. قانون کلی من: اگر من حتی دو بار دستور تهیه کرده باشم و تصمیم بگیرم که یک نگهبان باشد ، فضای پوشه (مورد آرزو!) را به دست می آورد.

دستور العمل لوازم اتصال
همراه مناسب برای پوشه دستور العمل شما

توسعه یافته ام برنامه ریز شام بدون استرس از تغذیه مامان واقعی برای کمک به خستگی تصمیم گیری و ترس از شام یکبار برای همیشه.

در اینجا تفاوت آن با سایر سیستم های برنامه ریزی شام متفاوت است:

  • در اطراف ظروفی ساخته شده است که خانواده شما قبلاً دوست دارند.
  • این کار همه وعده های غذایی شما را در یک جا جمع می کند ، بنابراین لازم نیست قبل از رفتن به سر کار هر شب بر سر ایده ها بحث کنید.
  • او بر آنچه در آن هفته خاص برای شما کار می کند تمرکز می کند و روزهای هفته دیوانه وار ، شام های یکشنبه بی سر و صدا و همه چیز بین آنها را تشکیل می دهد.

این فایل یا به صورت PDF قابل بارگیری فوری برای چاپ برای شما در دسترس است ، یا به عنوان یک کتاب چاپ شده با مارپیچ. برنامه شام ​​بدون استرس را از اینجا دریافت کنید!دیدگاهتان را بنویسید