چگونه من و دین در رابطه مان عاشقانه نگه می داریم


امروز کمی به اشتراک می گذارم یکی دیگر – و بیشتر خصوصی – از دستور العمل های معمول و توصیه های تغذیه ای من. با این حال ، به همان اندازه برای رفاه اهمیت دارد … روابط سالم و عاشقانه… تیم JSHealth از من دعوت کرد تا در مورد آن بنویسم – بنابراین من فکر می کنم این این است … هه هه!

من در خانواده ای بزرگ شدم که روابط با کیفیت همیشه اولویت اصلی آنها بوده است. مادرم مشاور روابط و روابط جنسی بود و افکار خود را بسیار به اشتراک می گذاشت. علاوه بر این ، والدین من همیشه ازدواج را بر هر چیز دیگری ترجیح داده اند ، که می دانم بسیار نادر است. این باعث بالا رفتن سطح کار شد!

بنابراین به جرات می توان گفت که ازدواج من احتمالاً (و به نوعی هم بسیاری) مهمترین چیز در زندگی من. تمام نقطه.

ازدواج چیز فوق العاده ای است. من همیشه از جهات مختلف بر این باور بوده ام که این ارزشمندترین سفر در زندگی است – برای شناختن نیمه دیگر خود. کار مشترک برای ایجاد ارتباط عمیق و معنی دار از طریق شادی ها و ناملایمات زندگی باید یکی از لذت بخش ترین تجربیات باشد.

یک رابطه سالم برای من و دین یک اولویت مطلق است – ما یازدهمین سال خود را با هم آغاز می کنیم. من می خواهم برخی از چیزهایی را که ما را در کنار هم نگه می دارد و در ارتباط هستیم ، به اشتراک بگذاریم ، حتی اگر ما با هم یک کسب و کار ایجاد می کنیم (که به بیان ساده می تواند بسیار استرس زا باشد!):

  • آخر هفته با هم – ما سعی می کنیم از هر نوع کاری (در چند سال گذشته) اجتناب کنیم و اوقات خوبی را با هم داشته باشیم. پیاده روی ، رفتن به باشگاه ورزشی و آشپزی با هم. اگر بچه داشتیم ، فقط از آنها دعوت می کردیم که به این زمان با کیفیت بپیوندند و همچنین مطمئن می شویم که زمانی را به تنهایی اختصاص می دهیم!
  • تعطیلی فناوری هر شب ساعت 21:30 – زندگی ما را تغییر داد! (خوب عالی! شاید ساعت 10 شب برای دین باشد ، هااا).
  • در اتاق خواب تلفن وجود ندارد “این باعث می شود اتاق خواب ما مغذی ، آرام ، آرام و برای ما با هم بودن مفید باشد. دین می داند که به تماس های پایین یا بیرون پاسخ می دهد.
  • تعطیلات سالانه با هم – هر سال در کریسمس ، از آغاز JSHealth ، من و دین دو هفته با هم استراحت می کنیم و زمان خاصی را با هم می گذرانیم. اینگونه است که ما پس از یک سال کاری پرمشغله بازپرداخت می کنیم. همچنین کنار گذاشتن رسانه های اجتماعی در این مدت بسیار مهم است.
  • از مقایسه / نظر دیگران بپرهیزید – من به یاد می آورم که چگونه در یک رابطه بودم ، زمانی که بسیار نگران فکر دیگران بودم. مردم به طور طبیعی من را دوست دارند و بیش از حد به نظرات دیگران اهمیت می دهند. اما وقتی با دین ملاقات کردم ، به یاد می آورم که احساس می کنم بقیه جهان اهمیتی ندارند. در حقیقت ، من و دین احساس می کنیم که دنیای ما با هم بسیار ارزشمند است – بقیه واقعاً مهم نیستند. یادآوری این موضوع به خود بسیار مهم است. از آنجا که مردم بسیار انتقادی هستند و گاهی اوقات حسادت می کنند – شما فقط برای محافظت از روابط خود چیزی نمی گذارید. در آغاز ازدواج ما ، من شنیدم که شخصی به یک چیز وحشتناک و غیر واقعی در مورد دین اشاره کرد … و این فقط به من یادآوری کرد که چقدر مهم است که به تدریج قضاوت دیگران را کنار بگذارم و بر حقیقت خودم تمرکز کنم.
  • پرهیز از کمال “ما هر دو شخصیتی از نوع A هستیم – ما بسیار تلاش می کنیم تا همه کارها را درست و بدون نقص انجام دهیم. ما بسیار سخت کار می کنیم تا مانع از تبدیل این عامل به رابطه ما شویم. به عنوان مثال ، اگر در طول هفته ما آنقدرها که دوست داریم با هم وقت نداریم. یا برخی هفته ها به دلیل خستگی کار ، نزدیکی ما نسبت به دیگران کمتر است ، مشکلی نیست. من فکر می کنم در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم ، انتظار داریم همه چیز همیشه بی نقص باشد. هنگامی که این فشار را رها می کنید ، به وضوح می بینید که آنچه اغلب اتفاق می افتد مهم است. ما همیشه به خود یادآوری می کنیم: “لازم نیست همیشه کامل باشید.”
  • کاهش استرس برای رابطه جنسی بهتر – من دوست ندارم زیاد درباره زندگی جنسی خود صحبت کنم ، زیرا می دانم که چنین گفتگوهایی می تواند منجر به مقایسه شود. با داشتن مادرم به عنوان متخصص سکسولوژی ، من می دانم که رابطه جنسی چقدر مهم است ، اما این امر نیز جزر و مد است. من و دین برای نزدیکی در روابطمان ارزش قائل هستیم و مطمئن می شویم که با هم وقت می گذرانیم ، که منجر به میل طبیعی و زندگی جنسی سالم می شود. من به شما می گویم ، رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود. شما فقط بدن خود را به خوبی می شناسید. و من همچنین معتقدم که بدن باید احساس آرامش کند ، به همین دلیل کاهش استرس زندگی یک فرد است که برای حفظ روابط عاشقانه بسیار مهم است.
  • ما می دانیم چه چیزی مهم است – ازدواج ما حرف اول را می زند ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. بقیه اولویت دوم ماست. ما با هم کار می کنیم و بنابراین این ذهنیت حیاتی است و احتمالاً دلیل اصلی این است که چرا ما اینقدر خوب با هم کار می کنیم. اگر کار و تجارت حرف اول را می زد ، استرس بزرگی برای ما بود.
  • نزدیک بودن به یکدیگر از طریق خوب و بد – ما یک زندگی شگفت انگیز و پر از برکت داریم ، اما در دو سال گذشته ، من به دنبال یک ضربه شخصی که علائم PTSD را برای من ایجاد کرد ، مشکلات جدی روانی داشتم. اضطرابی که احساس کردم با از دست دادن عزیزانم همراه شد. بزرگترین ترس های من ظاهر شده است. برای شفافیت 100٪ ، احساس کردم نزدیکترین افراد را از دست خواهم داد. افکار وسواسی وحشتناکی در مورد از دست دادن داشتم. دین برای من بسیار قوی و فداکار بود. و شاید روزی مجبور شوم همین کار را برای او انجام دهم. این زندگی است – ناقص است و مواقعی وجود دارد که پر از درد است. شما باید این انتخاب آگاهانه را برای بودن با یکدیگر ، صرف نظر از خوب یا بد ، انجام دهید. علیرغم این واقعیت که دو سال گذشته بسیار سخت بوده است ، اما آنها در واقع ما را به هم نزدیک کرده اند. چنین مواقعی به شما کمک می کند تا حتی بیشتر با زندگی و عزیزان خود ارتباط برقرار کنید.
  • توجه – اگر آن را برای یکدیگر ندارید ، همه چیز آسیب می بیند. این احتمالاً دلیل اصلی این است که ما می توانیم هر روز با هم کار کنیم.

هیچ یک از موارد فوق کاملاً کار نمی کند و گاهی اوقات شکست می خوریم. و این هم اشکالی ندارد. نکته اصلی این است که “ما تمام تلاش خود را می کنیم”.

توجه داشته باشید که فرهنگ ما ، از طریق رسانه ها (فیلم ، کتاب و غیره) ، عاشقانه و روابط را تا حدی جلوه داده است که ممکن است دور از دسترس به نظر برسد. من این را اغلب در کار و زندگی شخصی خود می بینم. من هرگز پست اینستاگرامی که اخیراً خوانده شده را فراموش نمی کنم که می گوید: روابط عاشقانه سالم آنهایی هستند که به نظر می رسند کاسه گرم بلغور جو دوسر با دارچین و عسل… او احساس امنیت می کند ، درونش گرم و درست است. برای روح دلپذیر است. این یک کیک پوشیده از زرق و برق ، شیرینی و شکلات نیست.

و حقیقت دارد. رابطه زمانی است که دو نفر دور هم جمع می شوند و به یک سفر ناقص می روند ، اما شاید این یک تجربه مادام العمر باشد که با خود و شخص دیگری آشنا شوید ، که برای همه چیز در اطراف معنی ، شادی و زیبایی فوق العاده به ارمغان می آورد.

مقایسه روابط خود با دیگران واقعاً مضر است زیرا همه روابط بسیار متفاوت هستند.

من فقط می توانم هر روز دعا کنم که این عشق و شادی عظیم در طول زندگی من ادامه یابد.

عاشق جسی ایکس

دیدگاهتان را بنویسید