چگونه در Jazzercise لذت بردم


سالهاست که برای یافتن حرکتی که واقعاً دوستش دارم تلاش کرده ام. اینگونه بود که من در نهایت آن را در Jazzercise پیدا کردم.

خانم های استودیوی من ، Jazzercise ، بعد از هر 25 کلاسی که شرکت می کنم ، برای من کارت پستال های زیبا و مطمئن ارسال می کنند.

من تمام زندگی ام را برای عشق ورزیدن به ورزش کشیده ام.

وقتی در تعطیلات هستم ، مرا در ورزشگاه هتل پیدا نمی کنید.

من هرگز ارتفاع یک دونده (فقط زانوی دونده) را احساس نکرده ام.

و من یکی از کسانی نیستم که “نمی توانند بی حرکت بنشینند”. می توانم آرام بنشینم. توصیه می شود Netflix را زیر پوشش تماشا کنید.

با این حال ، در طول این سالها من ایروبیک ، چرخش ، ورزش و تمرین پیلاتس انجام داده ام. من ساعت ها با تمرینات خانگی و مربیان شخصی پرداخت کرده ام. من چندین 5K و یک 10K بسیار بی پروا اجرا کردم. من فقط هرگز آن را دوست نداشتم.

من یک میلیارد بار توصیه “تمرینات مورد علاقه خود را انجام دهید” شنیده بودم ، اما فکر می کردم تمرین برای من همیشه یک کار سخت است.

سپس Jazzercise را پیدا کردم

دو سال پیش، یک مشتری به من مجوز کلاس رایگان در باشگاه های ورزشی محلی را داد و ورزش جاز بلافاصله به ذهنم رسید

یکی از همسایه ها گفت که دوستش صاحب یک استودیو در نزدیکی ، Jazzercise است. او گفت: “این باید سرگرم کننده باشد.”

من یک رقاص مشتاق در عروسی ها (و در آشپزخانه) هستم ، آنقدر هماهنگ شده ام که بتوانم با آهنگ سازگار باشم و نخ دندان کشیدن را به مرور یاد بگیرم. با این حال ، من از همه درس های زومبا و هیپ هاپ که با سردرگمی امتحان کردم بیرون آمدم.

من احساس می کردم که جازرسی ها نقطه شیرین من خواهند بود

وقتی با یک نشان سرد در دست وارد استودیو شدم ، افراد عادی با آغوش باز از من استقبال کردند. به سرعت متوجه شدم که بسیاری از آنها برای 10 ، 20 ، حتی 30 سال یا بیشتر جاز زده بودند. برخی از جازها هر روز تمرین می کردند. برخی دو بار در روز. “اعتیاد آور است!” آنها با لبخند به من هشدار دادند خندیدیم.

حق با آنها بود. من هر درصد از کلاس Pass خود را برای Jazzercise صرف کردم ، سپس یک کارت 10 روزه خریدم و تقریباً هر روز رفتم. وقتی این کار به پایان رسید ، من برای عضویت سالانه در خط نقطه ثبت نام کردم.… بعد از دو سال ، من بی صبرانه منتظر هر درسی بودم.

برای اولین بار در زندگی ام ، حرکتی را کشف کردم که واقعاً خوشحال است.

کارت عضویت من روزی که به Jazzercise ملحق شدم.

چرا من عاشق جازرسی شدم

برخی از افراد فقط با ذکر Jazzercise ، یک تمرین رقص که باعث ایجاد چنگال ، شلوار چسبان ، و زنان با انگور انگور در سال 1984 می شود ، می خندند.

انگور نیز وجود دارد. بعد از اینکه یکی از دوستان من یک جفت برایم بست تا در زمستان در کلاس بپوشم ، ساق پا روی پای من است.

تعقیب و گریزهای عربی برای سرگرمی رقاص داخلی من در برادوی وجود دارد. اما این رقص به قدری ساده و یکنواخت است که به سرعت تسلط پیدا می کند ، هر چند ماه یکبار برنامه ها و آهنگ های جدیدی از لیزو و تیلور سویفت تا کی پاپ و کانتری معرفی می شوند.

حقیقت شادی آور این است که رقص در سالنی مملو از زنان در هر سنی برای من یک تعطیلات به نظر می رسد. مثل شروع روز با یک جشن رقص.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: بیایید در مورد وزن صحبت کنیم

بدون آینه در استودیو!

چه چیز دیگری باعث می شود من بازگردم

بدون آینه در استودیو Jazzercise هیچ آینه ای وجود ندارد ، به این معنی که هیچ راهی برای قضاوت در مورد ظاهر یا ظاهر من وجود ندارد. بدون آینه من بین جنیفر بیلز هستم Flashdance و JLo در نمایش نیمه وقت Super Bowl. من از پوشیدن دونده های بزرگ و تی شرت های بزرگ برای کلاس به دلیل استفاده از جوراب شلواری و پیراهن هایی که هنگام عرق کردن مناسب هستند و احساس خنکی می کنند ، دست کشیدم.

تمرینات قدرتی در هر تمرین. تمام بدن من قوی تر از همیشه به نظر می رسد زیرا تمرینات قدرتی با وزنه یا بند در هر جلسه گنجانده شده است. من از این بابت بسیار سپاسگزارم زیرا می دانم که حفظ ماهیچه ها با افزایش سن بسیار مهم است.

من دائماً موسیقی و برنامه روزانه خود را تغییر می دهم. Jazzercise هر چند ماه یکبار آهنگ ها و برنامه های جدیدی را منتشر می کند ، بنابراین لیست های مجموعه دائما در حال تغییر است. با توجه به تعداد زیادی آهنگ برای انتخاب ، در طول سالها ، مربیان آهنگ قدیمی را با آهنگ جدید ترکیب کرده ، برنامه های مورد علاقه را بازگردانده و برنامه های جدید را معرفی می کنند.

ولی بیشتر از همه، ورزش جاز مانند یک تمرین است که من باید انجام دهم و نباید انجام دهم. در حال حاضر ، مهمترین چیز برای من این است که حرکت کنم تا خوشحال باشم.

من هیجان زده هستم که سرانجام ، وقتی در 40 سالگی هستم ، واقعاً “در مورد حرکت ، تمریناتی را که دوست دارم انجام می دهم” و این که برای اولین بار در زندگی من ، ورزش برای من یک مبارزه محسوب نمی شود به به نظر می رسد شادی است.دیدگاهتان را بنویسید