چگونه آلرژی بهاری را از کرونا تشخیص دهیم؟ – اورشلیم آنلاین | ایستگاه خبری


تب، خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرفه خشک برخی اجتناب کرده اند علائم کوید ۱۹ هستند. معمولاً کرونا علائمی درست مثل علائم علائم آلرژی دارد، مربوط به آبریزش سوراخ بینی. این دلیل است در فصل بهار کدام ممکن است معمولاً همراه خود علائم آلرژی در کنار است، پیش آگهی هاله اجتناب کرده اند علائم آلرژی فوق العاده سخت تبدیل می شود.

به گزارش قدس اینترنت، در کدام ممکن است آب و هوای محلی تنظیم می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوته ها آغاز به گرده افشانی می کنند، قابل انجام است همراه خود علائمی مربوط به آبریزش سوراخ بینی، سرفه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی مشکلات تنفسی مواجه شوید. با این حال اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است هاله نیز علائمی درست مثل علائم علائم آلرژی آرم می دهد، قابل انجام است مشخص نباشید کدام ممکن است {کدام یک} اجتناب کرده اند این مشکلات را دارید.

علائم علائم آلرژی

بخشی اجتناب کرده اند علائم علائم آلرژی {به دلیل} تحریک در هیکل است. هنگامی کدام ممکن است هیکل به چیزهایی مربوط به گرده هر دو کپک بیش اجتناب کرده اند حد پاسخ آرم می دهد، آلوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظریف تبدیل می شود. علائم شایع علائم آلرژی عبارتند اجتناب کرده اند:

آبریزش سوراخ بینی، سرفه خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارش گلو، خارش هر دو آبریزش توجه، گرفتگی سوراخ بینی.

برخی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی معمولاً علائم آلرژی را “تب یونجه” می نامند. با این حال باید بدانید کدام ممکن است شخص آلرژیک تب ندارد.

چگونه آلرژی بهاری را از کرونا تشخیص دهیم؟

Quid 19. علائم

بیماری عروق کرونر مرکز نتایج متفاوتی بر اشخاص حقیقی دارد. اکثر اشخاص حقیقی آلوده به ویروس کرونا علائم خفیف به همان اندازه متداولرا آرم می دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون بستری شدن در بیمارستان افزایش می یابند. تب، سرفه، خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند کف دست دادن چشایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویایی اجتناب کرده اند شایع ترین علائم بیماری عروق کرونر مرکز هستند.

با این حال گلودرد، عوارض، هیکل درد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات گوارشی مربوط به اسهال، حالت تهوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفراغ، تاول هر دو تنظیم رنگ منافذ و پوست روی انگشتان کف دست را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرمزی توجه علائم کمتری هستند.

اجتناب کرده اند علائم مضر این بیماری کدام ممکن است گاهی شخص را مجبور به بستری شدن در بیمارستان می تنبل، باید به اشیا زیر ردیابی کرد:

ضرر در تنفس هر دو تنگی نفس، اجتناب کرده اند کف دست دادن تکلم هر دو ظرفیت حرکت، هر دو سرگیجه، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این درد کابینت سینه.

اگر هر عالی اجتناب کرده اند علائم بالا را دارید، باید برای توصیه اولین همراه خود دکتر شخصی تصمیم بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر مشکلات تنفسی از حداکثر دارید باید در بیمارستان بستری شوید.

بعد از همه اگر هر بهار اجتناب کرده اند حساسیت های فصلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات تنفسی مبارزه کردن می برید، به علائم شخصی فوق العاده ملاحظه کنید. اگر علائم تنفسی خواهید کرد این بار همراه خود علائم معمولاً ناشی اجتناب کرده اند علائم آلرژی مشخص است، احتمالاً به بیماری عروق کرونر مرکز مبتلا هستید.

عطسه بیش از حد

همراه خود جهش ویروس کرونا، علائم جدیدی به این بیماری اضافه تبدیل می شود. در سویه های جدیدتر کوید ۱۹، عطسه به علائم اضافه شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید عطسه ممکن است کوید ۱۹ را مربوط به سایر بیماری های ویروسی مربوط به آنفولانزا را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسعه دهد. این دلیل است است کدام ممکن است هنگام عطسه، مربوط به هنگام سرفه، باید دهان شخصی را همراه خود دستمال بپوشانید به همان اندازه اجتناب کرده اند تخلیه ویروس جلوگیری شود. بلافاصله پس اجتناب کرده اند آن باید کف دست های شخصی را بشویید.

تمایز بین عطسه کرونر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عطسه آلرژیک اینجا است کدام ممکن است آنها ناسازگار هستند. عطسه آلرژیک معمولاً مکرر رخ می دهد. اگر چنین عطسه ای دارید، ضرر خواهید کرد حساسیت فصلی است.

تمایز بین بیماری عروق کرونر مرکز را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسم آلرژیک

معمولاً اشخاص حقیقی تحت تأثیر علائم آلرژی علائم آسم مربوط به سرفه، تنگی نفس، خس خس سینه، بافت سفتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرفتگی در کابینت سینه را بروز می دهند. علائم تنگی نفس اشخاص حقیقی تحت تأثیر آسم آلرژیک سریع همراه خود سالبوماتول هر دو تنگی نفس تسکین خواهند کشف شد. با این حال اگر این علائم حتی پس اجتناب کرده اند بلعیدن این داروها به طور مناسب اجتناب کرده اند بین نرود هر دو تنگی نفس آنها به سختی افزایش یابد، احتمال ابتلا به آسم از آنها اصولاً است.

چشمان صورتی

ساده توجه عالی به همان اندازه سه نسبت اشخاص حقیقی تحت تأثیر کوید ۱۹ صورتی تبدیل می شود. اگر چشمان خواهید کرد صورتی است، احتمال ابتلا به علائم آلرژی اصولاً است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری خواهید کرد بیماری عروق کرونر نیست. همراه خود این جاری، بیشتر است برای ضمانت اجتناب کرده اند علائم آلرژی به دکتر مراجعه کنید.

عفونت همزمان همراه خود بیماری عروق کرونر مرکز

معمولاً قابل انجام است به طور همزمان دچار علائم آلرژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوسیدگی شوید. اگر علائمی مربوط به خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تب را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این علائم علائم آلرژی مربوط به خارش توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبریزش سوراخ بینی دارید، قابل انجام است به بیماری عروق کرونر مرکز مبتلا شده باشید.

معامله با علائم آلرژی در بیماری عروق کرونر مرکز

در بحبوحه بیماری عروق کرونر، قدم گذاشتن به بیمارستان برای علائم آلرژی روی حیله و تزویر است. اولین کاری کدام ممکن است باید انجام دهید اینجا است کدام ممکن است اجتناب کرده اند هر چیزی کدام ممکن است باعث علائم آلرژی تبدیل می شود دوری کنید.

اگر علائم آلرژی دارید، بیشتر است اجتناب کرده اند داروهای با بیرون مدل برای آرام کردن وضعیت شخصی بیشترین استفاده را ببرید. بعد از همه، اگر برای معامله با علائم علائم آلرژی به داروهای مقاوم‌تری مربوط به استروئیدها مربوط به کورتیکواستروئیدها خواستن دارید، باید همراه خود دکتر شخصی تصمیم بگیرید.

چگونه آلرژی بهاری را از کرونا تشخیص دهیم؟

معامله با های خانگی علائم آلرژی

اگر اجتناب کرده اند علائم آلرژی فصلی مبارزه کردن می برید، می توانید اجتناب کرده اند داروهای خانگی زیر بیشترین استفاده را ببرید:

۱. سوراخ بینی را بشویید

گرده معمولاً به غشاهای مخاطی ثابت است. سوراخ بینی شخصی را همراه خود شستشوی سوراخ بینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب نمک تازه کنید.

۲. مدیریت استرس

وقتی مضطرب هستیم، هورمون های استرس به طور چشمگیری افزایش می یابند کدام ممکن است سیستم امنیت هیکل را ضعیف می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمال ابتلا به علائم آلرژی را افزایش می دهد. متعاقباً اجتناب کرده اند مدیتیشن، مدیتیشن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل تعادل در این سیستم روزانه شخصی برای پیشگیری اجتناب کرده اند علائم آلرژی بیشترین استفاده را ببرید.

۳. طب فشاری

همراه خود استفاده اجتناب کرده اند طب استاندارد می توانید علائم از حداکثر علائم آلرژی را کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات علائم آلرژی پایه را معامله با کنید.

۴. استفاده اجتناب کرده اند داروهای طبیعی

برخی اجتناب کرده اند محصولات می توانند علائم علائم آلرژی را کاهش دهند. به معنای واقعی کلمه هستند این محصولات شناخته شده به عنوان آنتی هیستامین حرکت می کنند. شناخته شده به عنوان مثال، گیاهانی مربوط به چای سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این سرکه سیب اجتناب کرده اند ترشح بیش اجتناب کرده اند حد هیستامین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخ های آلرژیک جلوگیری می کنند.

۵. سرکه سیب

سرکه سیب سیستم امنیت هیکل را آسانسور می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فرار مخاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخلیه لنفاوی کارآمد است. بلعیدن مخلوطی اجتناب کرده اند عالی به همان اندازه ۲ قاشق غذاخوری سرکه سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی لیوان آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو ممکن است به معامله با علائم آلرژی کمک تنبل.

۶. پاکسازی اجتناب کرده اند هیکل

هنگامی کدام ممکن است سموم در هیکل افزایش خواهد یافت، کبد برای بردن آنها بیش اجتناب کرده اند حد سرزنده تبدیل می شود کدام ممکن است باعث تحریک در هیکل تبدیل می شود کدام ممکن است در نتیجه پاسخ های آلرژیک تبدیل می شود. متعاقباً اجتناب کرده اند غذاهای سرخ شده، شکر، نوشیدنی های الکلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای فرآوری شده پرهیز کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند غذاهایی مربوط به کنگر فرنگی، مرکبات، آجیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروهای طبیعی مربوط به خار مرکب تواند به شما کمک کند کبد شخصی بیشترین استفاده را ببرید.

همراه خود انجام اشیا فوق می توانید اجتناب کرده اند شر علائم آلرژی خلاص شوید، با این حال اگر به بیماری عروق کرونر مرکز مبتلا هستید اشیا زیر را انجام دهید:

* اجتناب کرده اند دیگران دوری کنید.

* کف دست های شخصی را مرتب بشویید.

* اگر مجبور به قدم گذاشتن به فروشگاه هر دو داروخانه هستید، حتما اجتناب کرده اند ماسک بیشترین استفاده را ببرید.

علاوه بر این {افرادی که} واکسیناسیون کرونا را پایان دادن کرده‌اند به نوع خفیف بیماری عروق کرونر مبتلا می‌شوند.

تأمین: خبرآنلاین

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/