پیش بینی هوای سیزدهمین روز از بهار – قدس آنلاین | ایستگاه خبریگروه هواشناسی کدام ممکن است وضعیت هوای سیزدهمین روز بهار را پیش سوراخ بینی کرده است، همراه خود ردیابی به افزایش ۱۲ سطح ای دما در برخی استان ها نسبت به ریزش بهمن هشدار داد.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید به گزارش موقعیت یابی قدس اینترنت، بر ایده تحلیل نقشه های کامل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آتی گروه هواشناسی اجتناب کرده اند در حال حاضر به همان اندازه ۵ روز بلند مدت جوی ایمن در اکثر عوامل ملت تحت سلطه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه دوشنبه هفته بلند مدت دما افزایش چشمگیری می تواند داشته باشد. ، ۶ آوریل ۱۴۰۱.

بر این ایده دمای هوا اجتناب کرده اند در حال حاضر به همان اندازه دوشنبه {به دلیل} وزش باد خوب و دنج در استان های ساحلی دریای خزر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اردبیل از هفت به همان اندازه ۱۲ سطح افزایش خواهد یافت. سه شنبه هفته بلند مدت جریانات در شمال دریای خزر همراه خود احتمال بارش ظریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش دمای هوا از هفت به همان اندازه ۱۲ سطح پیش سوراخ بینی تبدیل می شود.

بر ایده ادعا گروه هواشناسی، سرعت وزش باد در سیزدهمین روز اجتناب کرده اند بهار در شمال ملت، نوار شرقی سیستان، بلوچستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش‌هایی اجتناب کرده اند هرمزگان، روز دوشنبه ۱۵ فروردین ماه در شمال غرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز سه‌شنبه در شمال غرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب ملت. جنوب. گسترش های البرز در جنوب غربی، شرق را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنوب شرقی رو به {افزایش است} کدام ممکن است در برخی مناطق همراه خود احتمال خیزش کروی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غبار در کنار است.

علاوه بر این اجتناب کرده اند بعدازظهر جمعه به همان اندازه بعدازظهر شنبه خلیج فارس به طور قابل توجهی سواحل بوشیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب تنگه هرمز مواج {خواهد بود}.

دلایل سیستم: گرمای بیش اجتناب کرده اند حد

زمان آغاز: جمعه ۱۲/۰۱/۱۳۰۱

زمان بالا: دوشنبه ۱۵/۱/۱۳۰۱

نوع خطر: آب شدن برف را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمال ریزش بهمن در بزرگراه های کوهستانی نوار شمالی ملت.

بخش کاری: ارتفاعات در استان های گیلان، مازندران، گلستان، البرز را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهران.

تأثیر خطر: {به دلیل} نرم شدن برف را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمال ریزش سنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهمن در مناطق کوهستانی.

طرفدار: در بازدید کنندگان بزرگراه های کوهستانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش های کوهنوردی هشدار کنید.

دلایل سیستم: سرعت باد را افزایش دهید

زمان آغاز : بعدازظهر جمعه ۱۳۰۱/۰۱/۱۲

زمان بالا : بعدازظهر شنبه ۱۳۰۱/۰۱/۱۳

نوع خطر: بادهای نسبتاً از حداکثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش قله موج بین خوب به همان اندازه ۲ متر.

جهان کاری: مناطق خلیج عرب مرکزی، بوشیر.

ضربه خطر: احتمال خراب کردن به قایق های سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات فراغت، احتمال خراب کردن به قفس، {پاره شدن} تورهای ماهیگیری، احتمال خراب کردن به توانایی دریایی.

طرفدار ها: هشدار در تردد قایق ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناورهای سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات فراغت، هشدار در ورزش های دریایی به طور قابل توجهی در مناطق دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعهد شدن تدابیر اجباری برای جلوگیری اجتناب کرده اند هرگونه خسارت.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/