پیام تسلیت مسئولان به مناسبت درگذشت آیت الله رودبری


آیت الله سید مجتبی رودباری اجتناب کرده اند روحانیون ارشد گیلان دار فانی را وداع اظهار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین منظور مسئولان همراه خود صدور پیامی آسایش گفتند.

به گزارش پایگاه {اطلاع رسانی} دیارمیرزا، آیت الله رودباری زهرا دفانی در سن ۸۹ سالگی دار فانی را وداع اظهار داشت.

آیت الله سید مجتبی رودبری ۲۳ سال اجتناب کرده اند شاگردان امام خمینی رحمه الله بود.

وی مؤسس امیر مؤمنان کتابخانه کلی (ع) است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاگردان زیادی را در دانشگاه رشت تدریس کرده است.

پیام آسایش محمدباقر نوبخت درگذشت غمبار آیت الله رودبری

خداوند متعال می فرماید: را انتخاب کنید و انتخاب کنید بشارت ده به شکیبایان کدام ممکن است چون مصیبتی به آنها می رسد می گویند ما اجتناب کرده اند آن خدا هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوی او باز می گردیم.

خبر درگذشت عالم جلیل القدر آیت الله حاجی سید مجتبی رودبری برای مذهبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدرشناس گیلان را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه روحانیت احترام فوق العاده تأسف بار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دردسرساز بود.

دیدن محراب مسجد عاصفی اجتناب کرده اند این پس درس پر اجتناب کرده اند بخش های علمیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جشن های اهل بیت است، مخصوصا مجالس عزاداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاشورا با بیرون آن را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه فوق العاده والدین احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناراضی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبود مقبول. را انتخاب کنید و انتخاب کنید آخوند گران همراه خود سرمایه چقدر دردسرساز است روحانیت احترام گروه ای ثروتمند داشته باشند.

اینجانب کدام ممکن است همواره در خواستار عطر فقید عموی عطر روحی وجود عزیزشان بوده ام، به خانوار آن مرحوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازماندگان گرامی بویژه حضرت حجت الاسلام حاجی آقا سید صالح رودبری به یاد خداوند متعال آسایش عرض می نمایم. .

پیام آسایش اسدالله عباسی ولی فقیه گیلان در پی درگذشت آیت الله رودبری

ما اجتناب کرده اند آن خدا هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوی او باز خواهیم گشت

دنیا کدام ممکن است بمیرد در اسلام شیاری است کدام ممکن است به همان اندازه قیامت هیچ عامل {نمی تواند} آن را ببندد.

فقدان جانسوز عالم مجاهد، فقیه وارسته، یار را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاگرد عجیب و غریب امام، انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت، افراد فهیم، سرزنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید گران گیلان، آیت الله سید مجتبی رودبری، موجب تأثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأثر گردید. .

بزرگواری کدام ممکن است اجتناب کرده اند ستارگان مکتب امام جعفر صادق علیه السلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخلاق را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید علم بود. عمر شریف در جهان نشر معارف را انتخاب کنید و انتخاب کنید احکام دینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور مکتب اهل بیت علیهم السلام به مجاهدت خالصانه تیز کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید همواره مرجع غیر سکولار افراد استان بود.

این مصیبت وارده را به حضرت ولیعصر (علیه السلام)، رئیس معظم انقلاب، مراجع عظام عرف، علما را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسسات دینی در سرتاسر ملت به طور قابل توجهی بیت آن فقید سعید را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد شریف گیلان آسایش عرض می نمایم. استان.
ساده خدای متعال امام شهداست.

پیام آسایش فرمانده تیپ دوم سپاه پاسداران محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان

سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی درگذشت آیت الله سید مجتبی رودبری را به این مرجع گرانقدر آسایش اظهار داشت.
محتوای متنی پیام به رئوس مطالب زیر است:
من می خواهم اجتناب کرده اند آن خدا هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوی او باز خواهیم گشت
خبر درگذشت عالم عالی حضرت آیت الله سید مجتبی رودبری موجب تأسف را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأسف فراوان شد.
آن مرحوم کدام ممکن است اجتناب کرده اند شاگردان مکتب امام خمینی (ره) را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند یاران قابل اعتماد حضرت امام خمینی (ره) را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقام معظم مدیریت (مدظله العالی) بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در خدمت فرزندان گیلان، بخش های علمیه، مدارس علوم دینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزش {بوده است}. جدیت خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایثارش زیبایی شناختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تمام اندازه عمرش به برکت افرادی که هیچ تلاشی ندارند.
اجتناب کرده اند معامله با به محرومان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازمندان دریغ {نمی کردند}.
بی شک آیت الله رودبری در حفاظت اجتناب کرده اند حقوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید احکام الهی سخنانی را خاص کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آستان ملائکه، اجتناب کرده اند پیشگامان دقیق ایجاد حضرت بقیع الله را انتخاب کنید و انتخاب کنید زعیم بخش های علمیه بود کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند آن به ملکوت اعلی اتصال. مدتی خوب عمر مجاهدت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمت، عاشقان استان گیلان را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلاب مجروح شدند.
این مصیبت وارده را به حضرت ولی عصر (عج) رحمت الله علیه، مقام معظم مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراجع عظام تقلید، بیت رسول اکرم صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم، مدارس علمیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد گیلان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران اسلامی اجتناب کرده اند خداوند متعال. روح آمرزیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید علو درجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید شورش همراه خود ائمه اطهار علیهم السلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند بازماندگان استقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجر مسئلت دارم.

پیام آسایش مصطفی سالاری استاندار سابق گیلان

من می خواهم اجتناب کرده اند آن خدا هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوی او باز خواهیم گشت

خبر رحلت آیت الله رودبری کدام ممکن است در واقعیت ستاره ای معقول در جهان معنویت را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحانیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید زهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید به معنای واقعی کلمه هستند مصداق تقوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشحال از برای گیلان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران بود. ایرانی ها باعث فاجعه شد. احساسات را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبارزه کردن فراوان.
مقبولیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرت از ما این شخصیت کم نظیر کدام ممکن است حاصل تواضع، تواضع را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروتنی او نسبت به افراد، برخورداری اجتناب کرده اند درجات بالای آموزشی، داده ها، آزادی، انسانیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد سالاری بود، ممکن است الگویی در تعمیر متعدد اجتناب کرده اند کاستی های گروه ما باشد. در امروز.
خداوند آن مرحوم را غریق رحمت واسعه، کردار نیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید روش اقامت شخصی در جهت ارتقای اخلاق را انتخاب کنید و انتخاب کنید انسانیت تدریجی.

پیام آسایش مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی

در نامه به مجلس نمایندگان آمده است کدام ممکن است درگذشت عالم را انتخاب کنید و انتخاب کنید متفکر نامی آیت الله سید مجتبی رودبری موجب اندوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندوه فراوان اینجانب شد.
این محقق فرزانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید معلم اخلاق، یکی اجتناب کرده اند عالی ترین اندیشمندان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلسوفان اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید خزانه دار علوم مختلف، عرفان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخلاق در عصر اخیر بود.
ضایعه این عالم ربانی را به پیشگاه بقیع اعظم خدا (علیه السلام)، مقام معظم مدیریت (مظله العالی) اجتناب کرده اند بخش های علمیه، افراد قدرشناس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلاشگران استان آسایش عرض می نماییم. گیلان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیت مکرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مرحوم سعید. الو خدا اجتناب کرده اند او راضی باشد حق داریم اجتناب کرده اند خدا بخواهیم.

این خبر در جاری بروز رسانی است…

مشارکت کردن