پیام تسلیت مدیرعامل پتروشیمی مکران در پی شهادت مدیر عامل شرکت هلدینگ برق و انرژی غدیر


به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان، مدیرعامل شرکت توسعه پتروشیمی ناجین مکران و تسلیت شهادت دکتر معصومی در پیامی به نخبگان و مدیر عامل جوان شرکت برق و انرژی غدیر تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

خبر شهادت دکتر سید فرید الدین معصومی در حادثه تروریستی شیراز علیرغم خسارات علمی بر جامعه صنعتی کشور، باعث دمیده شدن خون تازه در رگ درخت تنور انقلابی شد که پیر خرابات گفت. : ما را بکشید ملت ما بیشتر عمر می کند و چه توضیح خوبی که دکتر معصومی سیر و معرفت سرزمینی در غبار اختلاف و گرفتاری ضدانقلاب به خوبی به هم زد.

عزیز معصومی سالها مجاهدت خالصانه و تلاش علمی و پایبندی به احکام شرعی سرانجام به این مقام رفیع رسید و خون پاک خود را به دست ضعیفترین انسانها بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را فدای حضرت بقیع الله و به روح مطهر آن حضرت تسلیت عرض نموده و به خانواده معظم ستاء و هلدینگ غدیر تسلیت عرض می نمایم. او الگوی برجسته ای برای تحصیلکرده های اسلام و مکتب امام خمینی (ره) بود، تمام عمر خود را در جهاد علمی و صنعتی به ویژه در عرصه انرژی گذراند و چه عاقبت بخیر و چه درد بزرگی در دل ها ماند. . از طرف دوستان، خانواده و همکاران ایشان و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، قصاص عاملان و رهبران امری قطعی و اجتناب ناپذیر است.

ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند جوان، برای خانواده محترم، دوستان و همکارانش صبر و سلامتی مسئلت دارم.

علی رضا منیری ابیانه

مدیرعامل شرکت توسعه پتروشیمی ناجین مکران