پنتاگون: گروه واگنر روسیه در حال جمع آوری نیرو از خاورمیانه است – قدس آنلاین | ایستگاه خبریسخنگوی پنتاگون مدعی شد کدام ممکن است گروه واگنر روسیه در جاری توسل به انرژی اجتناب کرده اند خاورمیانه برای مبارزه در اوکراین است.

به گزارش قدس وب مبتنی بر، جان کربی، سخنگوی وزارت حفاظت آمریکا در یک واحد کنوانسیون مطبوعاتی به خبرنگاران اظهار داشت: واشنگتن اطلاعاتی دارد کدام ممکن است آرم می دهد گروه نیروی دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امنیتی روسیه واگنر در جاری توسل به انرژی اجتناب کرده اند خاورمیانه برای مبارزه در امتداد طرف نیروهای روسی در اوکراین است. .

کربی اظهار داشت: «ما شاهد امتحان شده نظامی روسیه برای تهاجمی تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهاجمی تر در دونباس بوده ایم. آنها اکنون به گروه واگنر فشار می آورند به همان اندازه به نیروهای روسی بپیوندند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای عملیات به دونباس بیایند. وی افزود: «کیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناطق احاطه آن {به دلیل} احتمال حمله ها اثیری همراه خود وجود عقب نشینی نیروهای روسی همچنان در وضعیت خطرناکی قرار دارند».

واگنر در جاری حاضر در متنوع اجتناب کرده اند کشورهای جهان، در اوکراین، لیبی، سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۳ ملت در جنوب صحرای آفریقا اجتناب کرده اند جمله روسیه، به طور قابل توجهی در پولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جمهوری آفریقای مرکزی حضور دارد. برخی این گروه را به انجام مخفیانه ماموریت های نیروی دریایی در کشورهای مختلف به نفع کرملین متهم می کنند. با این حال ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه توده ها مشاوره است کدام ممکن است این نمایندگی امنیتی شخصی متشکل اجتناب کرده اند پرسنل نیروی دریایی سابق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاور مقامات روسیه نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسط مقامات تامین پولی نمی شود.

تأمین: تجهیزات گلف خبرنگاران

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/