پشت پرده لیست خرید یحیی گل‌محمدی برای پرسپولیس


سرمربی نیروی کار فوتبال پرسپولیس برای جلوگیری اجتناب کرده اند اتفاقاتی کدام ممکن است در فصل جاری رخ داد، این سیستم‌هایی را در تذکر دارد.

قرارداد بازیکنان پرسپولیس

رویداد۲۴ رضا درویش هفته قبلی در مخلوط خبرنگاران ادعا کرد یحیی گل محمدی لیست کسب فصل بلند مدت را به او داده است. اظهار نظری کدام ممکن است سوال کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی گلایه سرمربی سرخپوشان را در پی داشت چرا کدام ممکن است ادامه دارد ۶ هفته تولید دیگری لیگ سال جاری باقی مانده را انتخاب کنید و انتخاب کنید معلوم نیست چرا مدیرعامل این تجهیزات گلف چنین موضوعی را مشاوره است. ماجرا با این حال چیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید درویش اجتناب کرده اند کدام لیست صحبت کرده است؟

یحیی گل‌محمدی همراه خود ملاحظه به تخصص فصل پیش را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند بازو دادن ستاره‌هایی کدام ممکن است غیبت آنها در تفریحی‌های این فصل قرمزپوشان واضح است، چندی پیش اجتناب کرده اند درویش تقاضا می‌تنبل به همان اندازه همراه خود بازیکنانی کدام ممکن است قراردادهایشان رو به بالا است مذاکره کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسیر تمدید قرارداد این نفرات فراهم شود.

به معنای واقعی کلمه هستند منظور گل محمدی بازیکنانی نظیر مهدی ترابی، میلاد سرلک، احسان پهلوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید رامین رضاییان بود. نفراتی کدام ممکن است تجهیزات گلف به در نظر گرفته شده تمدید همراه خود آنها است با این حال این گیمرها فعلاً به صورت مناسب برای از سرگیری قرارداد پای میز مذاکره ننشسته‌ را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر کدام به یک معنا قول این را به تجهیزات گلف داده‌اند کدام ممکن است بعد اجتناب کرده اند بالا فصل در پرسپولیس می‌مربوط به.

در واقع کدام ممکن است تجهیزات گلف هم برای از سرگیری قرارداد همراه خود این نفرات نیازمند پول است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تامین پول برای تجهیزات گلف پرسپولیس کار راحتی نیست.