پخش مجدد سریال چیست؟ – پایگاه خبری اورشلیم آنلاین


به گزارش قدس، «شب دهم»، «برووا»، «گاندو»، «برف بی‌صدا می‌بارد»، «مختارنامه»، «مرضیه»، «یلدا»، «از سرنوشت ۱»، «قطعه زمین». و «پردن نشین» و «دور» سریال های رومیزی تلویزیون و رادیو این شب ها هستند و از شبکه ها پخش می شوند.

و دوباره “شب دهم”

سریال «چب دهم» ساخته حسن فتحی هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می شود.

«شب دهم» به کارگردانی حسن فتحی در سال ۱۳۸۰ به مناسبت ماه محرم در نوروز ۸۱ از شبکه یک پخش شد. موسیقی این سریال توسط فردین خلبری و خواننده افتخاری علی رضا قربانی ساخته شده است. این سریال چندین بار از شبکه های مختلف سیما بازپخش شده است و عصر امروز از شبکه یک بازپخش می شود.

کدام سریال برای محرم بازپخش می شود؟

این سریال ۳۷ سال است که پخش می شود

شبکه دو سیما به تازگی سریال «پیروفا» را که هر شب ساعت ۳۲:۳۰ پخش می شود، بازپخش کرده است.

این تئاتر تلویزیونی در سال ۱۳۴۳ به کارگردانی مجتبی یاسینی و تهیه کنندگی مسعود رسام تولید و در آن سال ها از شبکه دو سیما پخش شد.

این سریال حول محور زندگی و فداکاری های «هانی بن عروه» است که جان خود را برای کمک به یاران حسین بن علی و مسلم بن عقیل فدا کرد.

از بازیگران این سریال می توان به کریم اکبری مبارک، اسماعیل سلطانی، بهروز المصروری، عبدالرضا اکبری، رضا فیضی، علی الامرانی، رضا خندان، جلیل فرجاد، مجید بهشتی، جواد پیشگر اشاره کرد.

کدام سریال برای محرم بازپخش می شود؟

«گاندو» و «برف بی‌صدا»

شبکه سه سیما پخش «برف بی صدا» را در ایام محرم تا دهه اول ادامه می دهد و این سریال در نهایت در ۱۰۰ قسمت به پایان می رسد. این سریال هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از این شبکه پخش می شود.

شبکه سه نیز این روزها بازپخش گاندو ۲ را در دستور کار خود قرار داده است. این سریال با موضوع نفوذ و جاسوسی با بازی داریوش فرهنگ، وحید رهبانی، بندر اکبری و علی افشار به تهیه کنندگی مجتبی امینی و کارگردانی جواد افشار هر شب ساعت ۲۴:۰۰ پخش می شود.

کدام سریال برای محرم بازپخش می شود؟

سریال های «مختارنامه» ساعت ۲۲، «یک تکه زمین» ساعت ۱۹:۰۰، «پرده نشین» ساعت ۲۱:۰۰ و «دور» ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه آی فیلم پخش می شود. به مناسبت ماه محرم

سریال «مختارنامه» که اولین بار در سال ۱۳۸۸ پخش شد، هر ساله از شبکه های مختلف سیما بازپخش می شود. بازپخش این سریال هر ساله انتقاداتی را متوجه صدا و سیما کرد.

این سریال به روحانیت و حضور آنها در محلات و در کنار مردم می پردازد و به این موضوع می پردازد که روحانیت می تواند به آنها در حل مشکلات مردم کمک کند. در این سریال به سبک زندگی ایرانی اسلامی می پردازیم که در گذشته پررنگ بود و هنوز هم در برخی شهرها رواج دارد، اما مردم شهرهای بزرگ به دلیل سرعت تکنولوژی از آن فاصله گرفتند.

مجموعه تلویزیونی «بارد نشین» به کارگردانی بهروز الشعیبی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی محصول شبکه یک سیما است و برنامه آن میزبان موسسه فیلم سیما مهر است که در پاییز از این شبکه تلویزیونی پخش شد. ۲۰۱۳ و نمایش داده خواهد شد. بازپخش محرم امسال.

فرهاد آئیش، آتیلا پیسانی، ویشکا آسایش، هومن پارک نورد، سعید نکپور، مهران رجبی، حمید کاملی، میدی طهماسبی، زیلا سهرابی، سارا بهرامی، شیوا ابراهیمی، محسن کیایی، سپیده علوی، علی مردان، زویا امامی و … از از جمله بازیگران سریال.

کدام سریال برای محرم بازپخش می شود؟

فیلم سینمایی «دیوار» به کارگردانی سیروس مقدم، نویسندگی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی الهام غفوری محصول سال ۱۳۹۸ است و این روزها ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه آی فیلم پخش می شود.

«دیوار» توسط سعید نعمت الله، آتیلا بیسیانی، مهدی سلطانی، فریبا کوثری، مهرداد صدیکیان، کامران تفتی، تینا آخوند تبار، جمشید صفری، حمیدرضا هدایتی، الیها حسینی، امیر حمیدزاده و علی رضا ماهران نوشته شده است.

وی در خلاصه داستان این سریال اظهار کرد: جمیل سرکرده یک باند تبهکار است که توسط خواهر همسرش سرهنگ یونس سبزی به زندان افتاده و قصد آزادی دخترش را داشت. رابطه با پسر سرهنگ سبزی. او با ازدواج فرزندانشان موافقت می کند، هر چند نفرت نسبت به یونس تمام وجودش را فرا گرفته است و…

«مرضیه»، «یلدا» و «از سرنوشت ۱»

سریال های «مرضیه»، «یلدا» و «مین القدر» نیز از شبکه تماشا بازپخش شدند.

«یلدا» به کارگردانی حسن میرباقری و تهیه کنندگی بهروز خسرزم هر شب ساعت ۲۰:۰۰ و بازپخش آن در ساعت های ۲:۰۰، ۸:۰۰ و ۱۴:۰۰ از شبکه تماشا پخش می شود.

کدام سریال برای محرم بازپخش می شود؟

سریال «مرضیه» که به مناسبت ماه محرم سال ۱۳۹۷ تولید و پخش شد، پخش خود را از (۱۴ مرداد) از شبکه تماشا آغاز کرد. این سریال آخرین فعالیت هنری مجید اوجی در عرصه تولید و ماهاشا خلیلی در عرصه بازیگری بود. هر دو هنرمند بعداً بر اثر بیماری درگذشتند. این سریال ساعت ۲۳:۰۰ پخش می شود و تکرار آن ساعت ۵:۰۰ روز بعد است.

سریال یلدا به مناسبت ماه محرم امشب از شبکه تماشا پخش می شود. مجموعه تلویزیونی «یلدا» داستان حاج محمد زاهدی از مشاهیر شهر است که در طول عمر خود مراسم ترحیم امام حسین (علیه السلام) برگزار می کند. اما پسرانش در گوشه ای از کشور مشغول بودند تا اینکه…

محمدرضا شریفی نیا، کاظم حجار آزاد، چنگیز جلیلوند، اسماعیل خلیج، فریبا کوثری، ماهشار خلیلی، الهام بافنژاد، حمیدرضا آذرنگ، سید مهرداد ضیایی، حمید میرباقری، بیژن افشار، حمید عطایی، اکبر سلطانعلی و ….

«یلدا» به کارگردانی حسن میرباقری و تهیه کنندگی بهروز خسرزم هر شب ساعت ۲۰:۰۰ پخش می شود و ۲، ۸ و ۱۴ از شبکه تماشا بازپخش می شود.

سریال «از سرنوشت ۱» به کارگردانی سید محمد رضا خرمیدان و تهیه کنندگی اکبر تدردیان از شبکه تماشا پخش می شود. این سریال هر شب ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه تماشا پخش می شود و تکرار آن در ساعت های ۱۵:۰۰، ۹:۰۰ و ۱۵:۰۰ می باشد.

انتهای پیام