پایگاه خبری تحلیلی شریان – در دیدار شاهزاده عبداللهیان با لاوروف چه گذشت؟


شاهزاده عبدالله را {در این} بازدید مهدی صفری معاون دیپلماسی مالی وزیر امور خارجه، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید علی اصغر خواجی مشاور وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی همراهی می کنند.

شاهزاده عبدالله {در این} دیدار همراه خود ابراز خرسندی اجتناب کرده اند حضور شخصی در مسکو اظهار داشت: اجتناب کرده اند استقبال خوب و دنج جنابعالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکاران محترمتان کمال تشکر را دارم. اجتناب کرده اند فینال دیدار ما، اصلاحات زیادی هم در مرحله قلمرو ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم در مرحله در سراسر جهان رخ داده است. ممکن است در امروز همین جا هستم به همان اندازه مروری بر وضعیت روابط جدیدترین بین ۲ ملت داشته باشم.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس تجهیزات دیپلماسی شکسته نشده داد: صرف تذکر اجتناب کرده اند هر دگردیسی در سراسر جهان، بهبود روابط همراه خود همسایه روسیه برای ایران مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حائز اهمیت است.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در بازدید جدیدترین آقای رئیسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیدار همراه خود پوتین توافقات مهمی بین ۲ ملت صورت گرفت. ممکن است شک ندارم کدام ممکن است ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهید کرد برای اجرای توافقات بین ۲ رئیس جمهور امتحان شده خواهیم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به این کار شکسته نشده خواهیم داد.

وی اظهار داشت: ما اجتناب کرده اند امتحان شده‌های سازنده همکاران خواهید کرد در وین کمک خواهد کرد که شما نزدیک‌تر شدن به هماهنگی برای لغو تحریم‌های ایران سپاسگزاریم. در امروز جایگزین مهمی برای گفتگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراجعه به با اشاره به تحولات اوکراین، افغانستان، یمن، سوریه، فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر موضوعات در سراسر جهان است.

وزیر امور خارجه روسیه در دیدار همراه خود امیر عبداللهیان همراه خود دقیق اینکه مذاکرات برجام در جاری پایان دادن است، اظهار داشت: روابط تجاری ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه در سال قبلی به رکورد ۸۰ نسبت رسید.

چون آن است وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ابتدای بازدید شخصی به مسکو اظهار داشت، ما به صراحت درگیری های اوکراین، افغانستان، یمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر جای تولید دیگری جهان را محکوم می کنیم. اوکراین”.