وزیر ورزش: ما باید ارزش جوانان را بدانیمگزارش شده ایمنا و به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، سید حمید سجادی در مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی جودو کشور ، با استقبال از خانواده شهید علی. لندی وی تصریح کرد: جامعه ورزش نیز مانند سایر نقاط کشور برای این فداکاری ارزش قائل است و هر یک از این جوانان مانند علی هستند. لندی آنها او را الگوی خود قرار خواهند داد و خواهند داد.

وی افزود: امروز بیش از 40 سال از انقلاب اسلامی می گذرد و علیرغم این که جوانان این کشور انقلاب را ندیدند ، پای آرمان های نظام ایستادند و این وظیفه ماست که بدانیم. ارزش این جوانان و منابع آنها. “

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: ما یک خانواده ورزشی نقش خود را داریم و موظف به جوانان و نوجوانان هستیم. در دنیای مدرن پیشرفت ورزشی نمادی از پیشرفت محسوب می شود.

سجادی گفت: ما پنج بار در جودو برنده شدیم پنجم ما به بازی های المپیک پیشرفت کرده ایم و این نشان می دهد که می توانیم و می توانیم در سکوی المپیک باشیم و قهرمان شویم. کل خانواده جودوکار معتقدند که ما می توانیم به این موقعیت دست پیدا کنیم.

وی افزود: مقام معظم رهبری در بیان مرحله دوم انقلاب به ما دستور دادند که از جوانان مراقبت کنیم و تأکید آنها بر آموزش ، تمدن و ورزش است و ما برای رسیدن به این سه مورد تمام توان خود را انجام می دهیم. اهداف برای آینده ” ساز خدمت به جوانان کشور

دیدگاهتان را بنویسید