واکنش ۶ مداحی و تریبون به حادثه تروریستی ایضیه و اصفهان / بنا به آغاز جنگ داخلی


عقیق: دیشب در ایذه و اصفهان حادثه وحشت اتفاق افتاد. ابتدا در ایذه دو باند موتور سوار به سمت مردم و ماموران امنیتی شهر ایذه تیراندازی کردند که در این حادثه پنج نفر شامل یک کودک، یک پیرزن و سه مرد کشته و ۱۰ نفر مجروح شدند. از میان مجروحان، حال دو نفر وخیم بود که هر دو جان باختند و تعداد کشته شدگان به هفت نفر رسید. در اصفهان در پی حمله تروریستی موتورسواران به مدافعان امنیت در اصفهان دو کشته و دو زخمی بر جای گذاشتند. .

خون به پای کسانی که با حرف و سکوت خود باعث جنایت شدند ریخت

در پی این دو جنایت تروریستی، ۶ تن از مداحان و سخنرانان آنلاین کشور به واکنش پرداختند و این اقدامات را محکوم کردند. حجت الاسلام محمد مهدی موندگدی نوشت: خون مردم بر پای کسانی نوشته شده است که سخنان و سکوتشان باعث این جنایات شده است. او او اراده قوی حقارت آنها را ببینیم.»

آغاز مرحله اقدام مسلحانه در ایران

مرتضی طاهری مداح اهل بیت (علیهم السلام) و رئیس هیئت مدیره مدیریت ستایش خانه نیز با هشتگو #ممشات_اش_عقل_و #ممشات_تا_کی نوشتند: آغاز مرحله اقدام مسلحانه در ایران. حوادث روز چهارشنبه در تهران، ایذه و اصفهان نشان می دهد که تجزیه طلبان پس از شکست اعتصاب و اغتشاشات وارد مرحله اقدام مسلحانه شدند. این اقدام با هدف تحریک مردم و نیروهای پلیس برای ایجاد یک جنگ داخلی انجام می شود.

وای بر اندوهی که با اندوهی دیگر تازه شود

حسین طاهری مداح اهل بیت علیهم السلام نوشت: وای بر غمی که با غمی دیگر تجدید شود #خوزستان #اصفهان.

مراقب باشید فریب نخورید

محمد حسین بویانوار و در مدح اهل بیت علیهم السلام می نویسد: «الذین کفروا لا یغیروا الوطن (۱۹۶) # په_.مسلمانان نیای و نرو [و‌ جنب‌و‌جوش] کفار در شهرها شما را فریب می دهند # ایزه_تسالیت .

چه کسانی از اراذل بدترند؟

حجت الاسلام سید حسین اغمری، سخنران مذهبی عکسی از کیان، پسر ۱۰ ساله ای که در ایزه به شهادت رسید، منتشر کرد. هشتگ #بدرود_گناهو از قتل استفاده کرد سپس در توئیتی دیگر نوشت: بدتر از اراذل و اوباش کسانی هستند که با حرف و موضع خانواده دوستان خود از دشمنان این کشور و مردم حمایت می کنند. محاکمه شما از دیگران مهمتر است.

آنها خون مردم بی گناه را برای تغذیه رسانه های تروریستی خود ریخته اند

همانطور که سید امیر حسینی، مداح اهل بیت علیهم السلام نوشته است: «وقتی از ضربات ناامید می شوند، خون بی گناهان را به راحتی برای غذای رسانه های تروریستی خود می ریزند تا روانی جو مردم می شود.» جامعه از التهاب نمی افتد.» خیلی بد، خیلی شرم آور، تسلیت من خوزستان».

منبع: فارس