هفته مد – کت غذای واقعی می خورد


هفته مد! (LOL) در اینجا چند لباس جدید برای پاییز آمده است!

هفته مد پاییزی

توس تأثیرگذار است !!

هفته مد

هفته مد!

(می توانی طعنه مرا بشنوی؟!)

در واقع ، من اصلا خرید لباس را دوست ندارم. من لباس های دنج دوست دارم که بتوانم در آن استراحت کنم. لباس پوشیدن از سر تا نوک پا این روزها بیشتر شبیه کارهای خانه است تا سرگرمی. علاوه بر این ، من 2 سال بارداری و دوره پس از زایمان و 2 سال همه گیری دارم – من واقعاً به لباس جدید احتیاج ندارم!

اما وقتی فصل ها تغییر می کنند ، من چیز جدیدی می خواهم. و از آنجا که من اخیراً کمی دیرتر از خانه خارج می شوم ، خانه جدید احساس خوبی دارد!

یکشنبه بعد از ظهر بیرون رفتم و با چند لباس تازه به خانه آمدم. و من دستور وصله بخیه را برنامه ریزی کرده ام ، که به یک پیروزی بزرگ تبدیل شد! این کاری است که من انجام دادم.

جدید از “مال”

بنابراین بهترین “مرکز خرید” در واقع Barracks Road است. تنها مرکز خرید کلاسیک ما در حال بسته شدن است. Barracks Road فروشگاههای مورد علاقه من را دارد: Outdoor Provisions ، LOFT ، Athleta و Madewell ، بنابراین من از نزدیک آنها را مرور می کنم. LOFT 40 درصد تخفیف داشت!

کت خز؟

من چیزی از Outdoor Provisions خریدم ، اما این کت پاتاگونیا برای من بسیار راحت است !! نرم ترین خز بود!

کت خز پاتاگونیا

ست لباس خواب LOFT

من سالها لباس خواب واقعی نداشتم. شاید طولانی تر ، به جز مواردی که هنگام تولد فرزندانم خریدم. آنها توجه من را جلب کردند و آنها نرم ترین هستند. من عاشق پوشیدن آنها هستم !! حالا من بیشتر می خواهم – آیا کسی دریاچه پیژامه را دوست دارد؟ من در نرم ترین نرم هستم!

ست لباس خواب LOFT

سویشرت Lou & Grey

همه را دوست داشته باش لو و گری. این پیراهن با پارچه نرم Signaturesoft ساخته شده است که فوق العاده صاف است. و البته من به رنگ مشکی نیاز داشتم.

پیراهن Lou & Gray |  هفته مد

مامان جینز

آنها را در یک توده “خرید نکنید” قرار دهید. سالها طول کشید تا شلوار جین لاغر بخرم و حالا دیگر نمی توانم به پاهای راست برگردم. شاید این جفت خاص مناسب نباشد و رنگ آن اشتباه باشد (FTW wash wash). همچنین: برداشت 5’2 ” ممکن نیست! من وقت نکردم به مدول بروم ، اما شاید دفعه بعد این کار را انجام دهم!

مامان شلوار جین باریک

تونیک دنج

لباس بافتنی LOVE me و رنگ این لباس بافتنی بسیار زیبا بود. (تکان دهنده است که سیاه نشدم!) این پاییز از آن به بعد در آن زندگی می کنم. همچنین: اگر بتوانم تا آخر عمر یک نوع لباس مجلسی انتخاب کنم ، این شلوارک کوتاه + لباس مجلسی + پیراهن آستین بلند است. این ترکیب مورد علاقه من است!

مال شما چی میشد ؟؟ لباس؟ ساق پوش؟ شلوار جین؟

تونیک با کاپوت

دوست خواننده وبلاگ!

وقتی داشتم چک می کردم ، اینگرید مشغول خواندن KERF شد! به طور طبیعی مجبور شدم سلفی بگیرم 🙂 ماسک های Athleta بهترین هستند!

دوست خواننده وبلاگ

ورزشکار

من Vital Essence را در مخزن آب بالا می پوشم و وقتی یک سال یا بیشتر پیش فروخته شد ، بسیار خراب شدم. اما اکنون Vital Essence 2.0 وجود دارد و من آن را مشکی خریدم !! من همچنین یک شلوار کوتاه Mesh Racer برای فوتبال برداشتم. من دوست دارم که یک جیب گوشه ای وجود داشته باشد که بتوانم گوشی خود را در آن حمل کنم.

جدید از fix stitch

من از سال 2014 Stitch Fix را خریداری می کنم؟ قبلا؟ خرید بدن من آسان نیست (چیزهایی که از قفسه ها بیرون می آورم هرگز مناسب نیست) ، اما سبک شناسان Stitch Fix آن را درست می دانند. یا شاید مارک های معمولی آنها – 41 Hawthorn و Market & Spruce – فقط برای من ایجاد شده است! بسیاری از اقلام من متعلق به این دو مارک است. هر زمان که به موارد منحصر به فرد نیاز دارم ، درخواست رفع آن می کنم! در اینجا 25 دلار تخفیف بگیرید!

من برای رفع مشکل برنامه ریزی کردم و نوشتم که من تاپ و لباس می خواهم (که فکر می کنم Stitch Fix برای من بیشتر مناسب است). در نهایت هر پنج قطعه را جا گذاشتم !!

لباس ماکسی بافتنی Loveappella Torri

من اغلب لباس های بلند نمی پوشم زیرا فکر می کنم لباس های کوتاهتر برای قد من بهتر است ، اما من برای پاییز لباس بلند درخواست کردم و آن را دوست داشتم! شیک ، اما دقیق نیست ، اما بسیار راحت است.

Loveappella Torri لباس بافت ماکسی |  هفته مد

لباس Loveappella Maxi

ژاکت پنبه بافتی Market & Spruce Rowan در پنبه

شما مرا می شناسید – من عاشق تاپ های بلند خنثی و گاه به گاه هستم. این یکی برای پاییز مناسب است ، به ویژه با تزئینات زیبا.

ژاکت پنبه بافتی Market & Spruce Rowan |  هفته مد

پیراهن آستین دار 41 زالزالک

در واقع من این لباس چاپ بنفش گلدار را دارم (در این پست ببینید) و اگر لباسی وجود داشت که همه کادرهای تأیید را چک کند این است. من دوست دارم که این یک الگوی کاملاً متفاوت باشد ، اما تمام لمس های بنفش را که دوست دارم دارد. بنابراین تصمیم گرفتم آن را برای خودم نگه دارم.

لباس آستین کوتاه آستین 41 زالزالک |  هفته مد

مارکت و صنوبر Jaylah Split Top

بنفش ، گلدار ، پاییزی. فکر می کردم این یک گزینه عالی برای ملاقات با دوستان برای یک ساعت شاد در یک فضای آرام است.

Market & Spruce Jaylah Split Top |  هفته مد

همچنین: سلام Athleta Sculptek Jeans. بهترین شلوار جین!

شلوار جین Athleta Sculptek

لباس لیلی پولیتزر کریستن شیفت

از این بابت ضرر کردم من الگو را دوست دارم ، راحت است. او همچنین یک پشت راست واقعا زیبا دارد. مطمئن نیستم لباس تاب دار اکثر تمسخر کننده است ، اما به دلیل تخفیف 25 درصدی خرید ، همه اینها می تواند به صورت رایگان باقی بماند – و من انجام دادم!

لباس بزرگ لیلی پولیتزر کریستن |  هفته مد

مد حیوانات

جعبه تکل تولد جدیدش را تکان داد!

پسر بچه ماهی می گیرد

صید جدید

بابا ماهی گرفت

همسایه های دوست داشتنی ما بزها!

بزهای همسایه دوست

توس ، لباس حیوانات پوشیده است!

توس با حیوانات شکم پر

برای هفته مد ژست بگیرید –

در هفته مد ژست بگیرید

در هفته مد ژست بگیرید

چیز خیلی خیلی قدیمی!

حدس بزنید چه کسی این کت را در سال 1985 پوشیده است؟!

ژاکت کودکی مادر

به من !! نام من هنوز پشت آن حک شده <3

کت پرنعمت

شما هرگز بدون لبخند لباس کامل نخواهید پوشید!

شما هرگز بدون لبخند لباس کامل نخواهید پوشید!

فروشگاه پستدیدگاهتان را بنویسید