نمی توان امیرالمؤمنین(ع) را مقصر دانست و در مورد فیلم جنایی شاهچراغ سکوت کرد +الحاج مهدی سلحشور:

حاج مهدی سلحشور گفت: ما نمی توانیم امیرالمؤمنین علیه السلام و اهل بیت علیهم السلام را سرزنش کنیم و بی احترامی به امام حسین علیه السلام و فرزندان آن حضرت را کاری نداریم. این خاندان مانند احمد بن موسی (علیه السلام) است.

عقیق: حج مهدی سلحشور در خصوص اغتشاشات اخیر و شهادت ۱۵ نفر از هموطنانش در حمله تروریستی داعش به حرم شهشیره، مداح اهل بیت علیهم السلام گفت: در ماجرای شهشیراق و حمله به حرم شهشیره. پرچم امام. امام حسین (علیه السلام) و بی احترامی به قرآن بیانگر این است که دشمن هراسان است و به نمادهایی که ستون فقرات ملت ما هستند جسارت می کند. این به این معنی است که او بسیار می ترسد.

دشمن از امام حسین (علیه السلام) می ترسد و پرچم را می سوزاند

وی افزود: هجوم به مرقد احمد بن موسی (علیه السلام) حکایت از استحکام و جذابیت این ضریح دارد و مردم مانند شمع دور آن جمع می شوند. دشمن از این می ترسد. دشمن از امام حسین (علیه السلام) می ترسد و پرچم را می سوزاند. اما کورکورانه خواند که فکر می کرد این عظمت را از ملت ما می گیرد.

سلحشور با اشاره به اینکه باید سربلند باشیم و عظمت شیعیان را بشناسیم و این خاطره را حفظ کنیم، گفت: ما نمی توانیم امیرالمؤمنین (علیه السلام) و اهل بیت (علیهم السلام) را مقصر بدانیم و خداوند هم این کار را نمی کند. نهی از تحقیر امام. (ص) و فرزندان این خاندان مانند احمد بن موسی (علیه السلام) بی تفاوت باشیم.

برای بی احترامی به حرم و امام حسین (علیه السلام) عزاداری باشد.

ایشان این مدح را برای اهل بیت علیهم السلام فرمودند: در خون شیعیان و مردم ایران نیست که نسبت به این چند نفر بی تفاوت باشند. برای این بی اعتنایی به حرم و حسینیه و معرفت امام حسین علیه السلام باید مجلس عزاداری برگزار شود.

دشمن کور می تواند پرچم امام حسین را از بین ببرد

وی گفت: دشمن در اوج ذلت این اعمال را انجام می دهد چرا که می داند این معرفت چقدر بزرگ است. او فکر می کند می تواند این پرچم را بکشد، اما او کور است و این علم جهانی شده است.

سلحشور در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه ما زنده نگه داشتن این یاد و دفاع کامل از این علم و ارزش های خود است.

ویدئویی از این کلمات را اینجا ببینید: