نماینده مردم شیراز: ناکامی دشمنان در تروریسم اقتصادی و رسانه ای دلیل اقدام تروریستی شهشیراق است.


روح الله نجابت نماینده مردم شیراز در شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به حادثه تروریستی امروز در حرم شاهچیراگ سلام الله علیها گفت: دشمنان ما. همیشه حمل می کنند. از اقدامات تروریستی علیه ملت ما خارج شوید، کشور ایران و ملت ایران همواره آماج اقدامات تروریستی هستند.

وی افزود: دشمنان ما گاهی در حوزه اقتصادی دست به اقدامات تروریستی می زنند و تلاش می کنند ملت ایران را به تسلیم در برابر تحریم ها وادار کنند اما با مقاومت سرسختانه مردم ایران مواجه شده اند.

نماینده مردم شیراز در شورای اسلامی گفت: دشمنان ما در عرصه رسانه نیز دست به اقدامات تروریستی می زنند و شاهد تروریسم رسانه ای از سوی آنها هستیم و از تمام توان خود برای فضاسازی علیه مردم ایران استفاده می کنند. نظام جمهوری اسلامی

نجابت خاطرنشان کرد: در نهایت پس از ناکارآمد شدن تروریسم اقتصادی و تروریسم رسانه ای، دشمنان ما با وقاحت دست به چنین جنایاتی می زنند و با حملات مسلحانه و اقدامات تروریستی در این منطقه سعی در ایجاد ناامنی در کشور ما دارند که قطعاً مانند گذشته موارد، اهداف آنهاست. به آنها نرسیده و کارشان در این زمینه نیز بی نتیجه خواهد بود.

وی افزود: عاملان حادثه تروریستی مقبره شاهچیراگ شیراز مطمئناً پاسخ محکمی به این اقدام خود خواهند داد و بدانند که چنین رفتاری بی پاسخ نخواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری فارس، سه مرد مسلح وابسته به گروه های تکفیری ساعتی پیش به سمت حرم احمد بن موسی علیه السلام در شیراز تیراندازی کردند که منجر به شهادت ۱۳ شهروند و ۲۱ شهروند شد. دیگران مجروح شدند.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید