نحوه دستیابی به امواج ساحلی: 3 راه برای رسیدن به سبک آسان


آیا مطمئن نیستید که چگونه می توانید با حداقل تلاش امواج ساحل را دریافت کنید؟ آرایشگر مشهور سارا پوتمپا سه روش بهترین را برای این کار به اشتراک می گذارد.

اگر به دنبال طراوت بخشیدن به ظاهر خود هستید ، یافتن روشهای جدید برای حالت دادن به موهای شما می تواند بخشی از معادله باشد. و در تابستان و فراتر از آن ، هیچ راهی شیک تر برای ایجاد حالت موهای خود به جز ایجاد موج ساحلی وجود ندارد.

اگر نزدیک ساحل نیستید ، ممکن است فکر کنید که این امکان پذیر نیست. با این حال ، با کمک آرایشگر معروف سارا پوتمپا ، این به هیچ وجه صادق نیست.

نکات و ترفندهای برتر او را برای ایجاد موج ساحلی کامل بخوانید.

چگونه می توان امواج ساحل را دریافت کرد

دو راه اصلی برای به دست آوردن امواج ساحل وجود دارد: می توانید از روش شبانه استفاده کنید یا در روز ، می توانید از زیبایی فوری ساحل استفاده کنید.

بسته به اولویت شما ، می خواهید از یکی از سه روش زیر استفاده کنید.

زنی با بافت با نگاه به بیرون از پنجره ماشین

1. بافندگی + انتظار

پوتمپا توصیه می کند از یک روش خودتان برای به دست آوردن امواج سبک ساحل در شب استفاده کنید.

او می گوید: “شما می توانید با بافتن بافتن موهای خود و بیرون کشیدن آنها هنگام بیدار شدن ، به امواج نرم و ساحلی دست پیدا کنید.”

با این حال ، شما نباید فقط رشته های مرطوب را به طور تصادفی ببافید. در عوض ، Potempa دستورالعمل های زیر را می دهد:

  1. با استفاده از مومیایی کننده مرطوب کننده مو شروع کنید. روی موهای خشک یا مرطوب بمالید.
  2. موهای خود را به دو تار تقسیم کنید.
  3. بعد از بافتن موها به انتها ، منتظر بمانید تا کاملاً خشک شود تا شلی ها باز شوند.

نکته: برای موج کامل ساحل ، Potempa توصیه می کند که موهای خود را در بالا محکم تر ببندید و در پایین آن را سست تر کنید.

سپس ، اگر موج فوری ساحل را ترجیح می دهید ، Potempa دو گزینه دیگر را برای انتخاب ارائه می دهد.

2. اعمال محصولات بافت + scrunch.

ابتدا ، Potempa می گوید می توانید بافت طبیعی خود را با استفاده از موس روی ریشه موهای خود و اسپری تقویت کننده موج در وسط و انتهای موهای خود تقویت کنید.

او دستور می دهد: “سپس یک تی شرت یا حوله نرم بردارید و چین و چروک بزنید.”

نکته: برای تنظیم مدل از سشوار با دیفیوزر استفاده کنید.

زن از آهن پیچش برای امواج کامل ساحل استفاده می کند

3. از وسایل گرم شده برای جلوگیری از هیاهوی ساحل استفاده کنید.

البته ، اگر می خواهید آرام ترین و پایدارترین امواج ساحل را داشته باشید ، به همین دلیل ابزارهای یک ظاهر طراحی شده وجود دارد.

طرفدار موج بی دردسر ساحل ، Potempa Beachwaver Pro را ایجاد کرد تا به دوستداران زیبایی یک رویکرد سریع و آسان برای سبکی ارائه دهد که دستیابی به آن گاهی دشوار است.

او توضیح می دهد: “Beachwaver با لمس یک دکمه امواج فوق العاده ای به شما می دهد.” “این یک فر فر گردان است که با یک مفهوم حرفه ای و در عین حال ساده طراحی شده است تا به کاهش زمان حالت دهی کمک کند.” این ابزار با دستگاه های فر کننده استاندارد متفاوت است زیرا به طور خودکار در هر دو جهت می چرخد ​​تا امواج ساحلی کامل را با حداقل تلاش ایجاد کند.

نکته: آیا بشقاب بزرگ دیگری دارید که دوست دارید؟ فقط از این استفاده کنید و نکات حالت دهی بالا را دنبال کنید ، یعنی جهت موهای خود را دور تنه بچرخانید تا در خانه امواج ساحلی را برهم بزنید.

افکار نهایی

اکنون که می دانید چگونه از سه طریق موج ساحل را دریافت کنید ، تقریباً آماده رفتن هستید. اما ابتدا ، Potempa یک نکته نهایی در مورد سبک ما به شما می دهد که می خواهید از آن استفاده کنید.

رایج ترین اشتباهی که او هنگام استفاده از این مدل مو مرتکب می شود ، ایجاد یک بافت فوق العاده شفاف است. برای اجتناب از این امر ، او توصیه می کند از هر چیزی اجتناب کنید:

او هشدار می دهد: “این محصولات موها را ترد می کند.” “به جای آن محصول انعطاف پذیر و انعطاف پذیر را امتحان کنید” برای نگه داشتن و نگهداری یال ساحلی رویایی خود.دیدگاهتان را بنویسید