معامله بزرگ فولاد و استقلال. آیا رضاوند دانشجوی نکونام می شود؟


آرش رضوند

رویداد ۲ صراط سه نوشت: بندر خمارلو معاون اجرایی باشگاه فولاد در حاشیه جلسه تمرینی سازمان لیگ مدیران باشگاه های فوتبال ایران در جمع خبرنگاران توضیحاتی را در خصوص نقل و انتقالات داغ این روزهای فوتبال ایران یعنی … بازگشت آرش رضوند به فولاد.

خمارلو در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آرش رضوند به دلیل مصدومیت فرشید اسماعیلی در اردوی ترکیه به خدمت سربازی قطعی شده است، گفت: مذاکرات ما با استقلال همانطور که شرایط را تعیین کردند در فضای حرفه ای انجام شد و تا حد امکان حرفه ای انجام شد. در این مورد جلسه ای برگزار کردند. هنوز جواب نهایی را نگرفته ایم و منتظریم.»


بیشتر بخوانید: بررسی عملکرد فریلنسرها در نقل و انتقالات


خمارلو پس از آن در مورد ایبای گومز، دستیار فولاد در لیگ قهرمانان اروپا که پس از جدایی به لیگ اسپانیا بازگشت، گفت: او جزو گزینه های نکونام بود اما به دلیل شرایط خانوادگی نتوانست در لیگ ایران حضور پیدا کند.

صحبت های طارمی مبنی بر اینکه خمارلو فکر کرده از کلمه خیریه استفاده کرده و بعد این کار را کرده است، سوال دیگری از معاون اجرایی باشگاه فولاد بود که خمارلو در پاسخ به این سوال گفت: مهدی طارمی مایه افتخار فوتبال ایران است. حالا چند سال است؟» این تمام شد. تلویزیون پرسپولیس تازه راه اندازی شد و ما در لایو اینستاگرام بودیم و من خودم تعجب کردم. حالا باید برای مهدی آرزوی سلامتی کنیم و به عنوان فردی که در کنارش بودم از این بابت بسیار خوشحالم. به موفقیت او نگاه کنید. بالاخره رفتنش خوب بود (با لبخند).

پندار خمارلو درباره شایعه ای مبنی بر قول مصاحبه فولاد با وریا غفوری گفت: نه، سیستم تیمی آقای نکونام اینگونه است، می توانید از بچه هایی که سال ها آنجا بودند هم بپرسید، بحث مصاحبه ها باید با هماهنگی های لازم انجام شود. مربی تیم ما هم یک مورد حرفه ای داریم جواد نکونام هشت سال در بالاترین سطح فوتبال اروپا بازی کرده و بیشترین تعداد بازی ملی را داشته است اما او این حرفه ای بودن را دارد و این موضوع مربوط به وریا نبود. بازیکنان با آنها هماهنگ هستند و سرمربی را برای مصاحبه دارند که وریا غفوری یکی از آنهاست و این ربطی به بحث های حاشیه ای وریا غفوری ندارد.