مروری بر مجلات دنیا در هفته گذشته + عکس – قدس آنلاین | ایستگاه خبری


قدس وب مبتنی بر نگاهی دارد به فینال شماره اجتناب کرده اند ترجیح ترین مجلات دنیا در هفته قبلی.

شخص جدید املاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستغلات

هفته نامه New Statsman در فینال مدل شخصی به تنظیمات اصلی در سیاره را انتخاب کنید و انتخاب کنید اروپا پس اجتناب کرده اند حمله روسیه به اوکراین می پردازد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید این روزنامه در شماره «پرده آهنین جدید» کدام ممکن است به قطع مرزی اروپا پس اجتناب کرده اند نبرد جهانی دوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقسیمات نبرد خنک اروپای غربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهای پیمان ورشو ردیابی دارد، اجتناب کرده اند ایجاد مجدد چنین تقسیمی در اروپا این نشریه علاوه بر این عالی نبرد خنک جدید بالقوه بین غرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه را تحلیل می‌تدریجی.

اقیانوس اطلس

ماهنامه آتلانتیک در اخیر ترین شماره شخصی جلدی جذاب برای اطمینان از وضعیت محمد بن سلمان ولیعهد عربستان {در این} ملت طراحی کرده است. این روزنامه همراه خود محدوده عنوان «نیروی آخرین» را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی مشخصات خصوصی محمد بن سلمان، به تحلیل وضعیت عربستان سعودی پس اجتناب کرده اند ترور جمال خاشقجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری انتخاب ها بن سلمان همراه خود عنوان دوم شخصی «ولیعهد، قتل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلند مدت.” سلطه عربستان سعودی “.

تماشاگر

اسپکتر ویکلی در فینال شماره شخصی به تجزیه و تحلیل موقعیت ویژه بایدن در نبرد روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین می پردازد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند قابلیت او در انجام پوشش خارجی آمریکا انتقاد می تدریجی. این روزنامه همراه خود محدوده عنوان «نبرد بایدن» را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی روی جلد آن، کدام ممکن است او را راه دیگر نگه می‌دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی آرپی‌جی توسط دست دارد، این پرس و جو را مطرح می‌تدریجی کدام ممکن است خواه یا نه بایدن اصلاً می‌داند دارد چه می‌تدریجی؟

نیوزویک

نیوزویک در فینال شماره شخصی تأثیر تهاجم روسیه به اوکراین را بر پیشروی احتمالاً قالب های نیروی دریایی بلند مدت چین عالی می تدریجی. این نشریه همراه خود محدوده تیتر “چین در جاری تماشا است” را انتخاب کنید و انتخاب کنید در قالب جلدی کدام ممکن است مورد جین پینگ، رئیس چین را اجتناب کرده اند طریق پرده ای کدام ممکن است همراه خود پرچم چین زینت شده است، به دوردست ها به نظر می رسید می تدریجی، معتقد است کدام ممکن است حمله روسیه به قالب های اوکراین، چین را برای مدیریت تایوان تنظیم داده است.

مالی

اکونومیست در فینال شماره شخصی به اهمیت پیروزی اوکراین در نبرد علیه روسیه برای غرب تیز کردن. این روزنامه همراه خود محدوده عکسی اجتناب کرده اند ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیتر “چرا اوکراین باید دریافت کرد شود”، استدلال می تدریجی کدام ممکن است اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب باید هر کاری کدام ممکن است می توانند برای شکست اوکراین برای شکست روسیه انجام دهند، اگر تمایل دارد بلند مدت شخصی را تضمین تدریجی. اکونومیست علاوه بر این تمایل دارد در مقاله ای به این پرس و جو پاسخ دهد کدام ممکن است همراه خود وجود تحریم های غرب بر واردات نفت روسیه، این ملت چگونه را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کدام ملت نفت شخصی را می فروشد.

تجزیه و تحلیل سراسری

نشنال ریویو کدام ممکن است هر ۲ هفته یکبار آشکار تبدیل می شود، اجتناب کرده اند پوشش های جو بایدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامی اعضای حزب دموکرات در پیشبرد پوشش خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارجی انتقاد می تدریجی. این روزنامه همراه خود محدوده تیتر «توجه بند» کدام ممکن است بازگشت به فیلم پرطرفدار به همین عنوان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخلیه تصویری اجتناب کرده اند جو بایدن همراه خود چشمان بسته، می گوید امتیازات حیاتی برای آمریکا موجود است کدام ممکن است اعضای دموکرات {نمی توانند} به آنها بپردازند. به تماشای .

جمهوری جدید

ماهنامه نیو ریپابلیک در فینال شماره شخصی راه هایی را برای خروج آمریکا اجتناب کرده اند وضعیت تفرقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفرقه اصرار می تدریجی. این روزنامه همراه خود محدوده طرحی روی جلد شخصی کدام ممکن است پرچم آمریکا را وصله شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگ آمیزی شده آرم می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود محدوده تیتر «یک بار دیگر آمریکا را خوشایند کن» می گوید کدام ممکن است نجات جمهوری در آمریکا به معنای درک اینجا است کدام ممکن است این ملت عامل خاصی نیست. اوه برتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ خیلی خطرناک.

اظهار تذکر

ماهنامه کانتری در فینال شماره شخصی به نیاز تنظیم رویکرد غرب به جهان پرداخته است. {در این} پست آمده است کدام ممکن است حمله روسیه به اوکراین سیگنال عکس اجتناب کرده اند تنظیم جهان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب باید این را درک تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی را همراه خود شرایط جدید تنظیم دهد. این تفسیر علاوه بر این اجتناب کرده اند مدافعان غیرمستقیم نظام سیاسی آمریکا در مقالات را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اجتناب کرده اند نومحافظه کاران انتقاد کرد.

lexpress

هفته نامه فرانسوی Lexpress در فینال شماره شخصی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری فرانسه به ضربات سختی کدام ممکن است حزب جمهوری خواه در فرانسه خورده است، پرداخته است. این روزنامه طراحی خاصی روی جلد شخصی دارد، امانوئل مکرون در یک واحد طرف سوراخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اریک زمور را انتخاب کنید و انتخاب کنید مارین لوپن در طرف تولید دیگری سمت راست، همراه خود والری پکرز در وسط. لکسپرس معتقد است کدام ممکن است رقبا بین زامور، لوپن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماکرون در انتخابات ریاست جمهوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید چشم انداز فوق العاده اندک پکرز حکایت اجتناب کرده اند افول جدید در حزب جمهوری خواه فرانسه دارد.

اشپیگل

هفته نامه آلمانی اشپیگل در فینال شماره شخصی به یکی اجتناب کرده اند مشکلات بی نظیر آلمان در جاری حاضر پرداخته است. این روزنامه در پرونده شخصی “قالب خطرناک” را انتخاب کنید و انتخاب کنید طرحی جذاب دارد کدام ممکن است امتحان شده شخص خاص را برای خطرناک اجتناب کرده اند چیزهایی کدام ممکن است به جای آن میله های زندان اصولاً شبیه لوله سوخت هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع پرچم روسیه همراه خود عنوان گازپروم روی آن آرم می دهد. تبصره تبدیل می شود کدام ممکن است آلمان اقداماتی را برای رهایی اجتناب کرده اند وابستگی شخصی به واردات سوخت اجتناب کرده اند روسیه انجام داده است.

تهیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترتیب: شاهزاده محمد سلطانپور

* بازنشر مطالب بخش تفسیر به منزله تایید هر دو رد محتوای آن نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید صرفا جهت اطلاع عموم بیت المقدس در وب آشکار تبدیل می شود.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/