مروری بر صفحه اول مطبوعات بین المللی (دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۱) + عکس – قدس آنلاین | ایستگاه خبری


قدس اینترنت نگاهی دارد به عناوین صفحه اول روزنامه های در سراسر جهان دوشنبه ۱۸ آوریل ۲۰۲۲ (۲۹ آوریل ۱۴۰۰).

روزنامه وال استریت

را انتخاب کنید و انتخاب کنید وال استریت ژورنال در گزارشی رد هدایت واگذاری شهر ماریوپل اجتناب کرده اند اوکراین به نیروهای روسی را منعکس کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند این رو پیش بینی دارد در روزهای بلند مدت شاهد افزایش حمله ها روسیه به این شهر باشیم. . این روزنامه می گوید کدام ممکن است جبهه روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین در اطراف جدیدی اجتناب کرده اند نبرد ها را در شرق اوکراین یک بار دیگر سرزنده می کنند. وال استریت ژورنال علاوه بر این گزارش داد کدام ممکن است فدراسیون یهودیان اولین مناسبت شخصی را اجتناب کرده اند سال ۱۹۴۸ در یک واحد ملت عربی برگزار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جشن عید پسح در دبی برگزار شد.

گلوبال تایمز

گلوبال تایمز چین در گزارشی از نزدیک اجتناب کرده اند بریتانیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش های ضد پناهندگی آن انتقاد کرد. پس اجتناب کرده اند اینکه بریتانیا ادعا کرد متنوع اجتناب کرده اند پناهجویانی را کدام ممکن است وارد رواندا شدند به این ملت آفریقایی می فرستد، گلوبال تایمز ادعا کرد کدام ممکن است پوشش بریتانیا در یکپارچه درگیری اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش ریختن پناهجویان ریاکارانه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید وجود پوشش های این ملت را تدریجی می تدریجی. این روزنامه علاوه بر این آمریکا را “نظم جهانی ولدمورت” خواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا را همراه خود جادوگر شیطانی داستان های هری پاتر ارزیابی کرد.

زمان های پولی

روزنامه فایننشال تایمز بریتانیا عکس صفحه اول شخصی را به حضور نیروهای اوکراینی در کلیسایی در کیف برای نماز عید پاک اختصاص داده است. این روزنامه علاوه بر این معتقد است کدام ممکن است افزایش فقر در مناطق کشاورزی در فرانسه، چشم انداز مارین لوپن را برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری افزایش داده است. فایننشال تایمز علاوه بر این تخلیه در عمق کارمندان ماهر اجتناب کرده اند نمایندگی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید واحد تولیدی ها را علت مشکلی به تماس گرفتن سوراخ مهارتی از آن آگاه است.

nzawisimaiya

روزنامه روسی Nezavisimaya کدام ممکن است عکس بی نظیر آن به آنتون سیلوانوف، وزیر اقتصاد روسیه اختصاص دارد، به اولویت روسیه با اشاره به افزایش قابل ملاحظه قیمت های مونتاژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساز را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایان دادن تعهد های سراسری در روسیه تیز کردن. این روزنامه می گوید روسیه شاهد افزایش ۳۰ درصدی قیمت ها در تعهد های زیربنایی شخصی نسبت به سال قبلی است کدام ممکن است همراه خود ملاحظه به شرایط بحرانی کنونی تحریم های غرب علیه این ملت سخت {خواهد بود}. این روزنامه علاوه بر این تصریح کرد اتحادیه اروپا هایی کدام ممکن است می خواهند اجتناب کرده اند سوخت روسیه جلوگیری کنند، نباید منتظر ورود سوخت ترکمنستان به کشورهایشان به این زودی ها باشند.

اورشلیم پست

روزنامه جروزالم پست رژیم صهیونیستی در مطلبی به توضیحات عدم بردن عنوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اجتناب کرده اند لیست گروه های تروریستی توسط این رژیم ردیابی کرد! این روزنامه علاوه بر این گزارش داد کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند از دوام فلسطین در مناطق حرم الشریف در بیت المقدس، رژیم صهیونیستی به نیروهای شخصی آزادی حرکت مناسب برای مقابله همراه خود آنها اعطا کرد. جروزالم پست علاوه بر این گزارش داد کدام ممکن است زمان عید پاک مسیحی، یکشنبه نخل ارتدوکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید رمضان مسلمانان در اورشلیم، محافظت مدیریت امنیتی در شهر را برای نیروهای اسرائیلی سخت کرده است.

ژاپنی تایمز

ژاپن تایمز گزارش می دهد کدام ممکن است مذاکراتی بین مقامات روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمانداران بومی در شهر نمورو ژاپن در نزدیکی مرزهای ۲ ملت در جریان {است تا} روسیه گزینه داشته باشد اجتناب کرده اند تأمین شیلات جهان برای جبران بخشی اجتناب کرده اند صنعت غذاهای دریایی استفاده تدریجی. این روزنامه علاوه بر این گزارش داد کدام ممکن است قابل دستیابی است چندین تن زباله هسته ای ژاپن برای نابودی اجتناب کرده اند این ملت خارج شود.

پیشگام

روزنامه پایونیر هند گزارش داد کدام ممکن است روز قبل از این پس اجتناب کرده اند نبرد ۲ گروه اجتناب کرده اند پیروان عقاید مختلف مذهبی، جو در جهان جهانگیرپوری پایتخت دهلی آرام شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندین نفر زخمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۳ نفر دستگیر شدند. این روزنامه علاوه بر این به افزایش قابل ملاحظه بیماری عروق کرونر مرکز در هند ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت کدام ممکن است انواع مبتلایان کووید-۱۹ در پایتخت هند در ۲ هفته قبلی ۵۰۰ نسبت مرتفع است. دانشجویان هندی کدام ممکن است در اوکراین مسکن می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نمی توانند} {در این} ملت بمانند نیز اجتناب کرده اند مقامات هند تقاضا کرده اند به همان اندازه آموزش شخصی را در هند پایان دادن تدریجی.

واشنگتن پست

واشنگتن پست در گزارش شخصی کسب اطلاعات در مورد فاجعه اوکراین، سقوط ماریوپل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشغال آن توسط نیروهای روسی را قریب الوقوع دانست. این روزنامه علاوه بر این اجتناب کرده اند امتحان شده‌های اعضای محافظه‌کار کنگره آمریکا برای تأثیرگذاری بر مدیریت کتابخانه‌های آمریکا، اجرای پوشش‌های سانسور را انتخاب کنید و انتخاب کنید بردن برخی کتاب‌ها می‌گوید. واشنگتن پست علاوه بر این هدایت الن ماسک برای گرفتن توییتر را در مقاله ای کسب اطلاعات در مورد خصوصی کدام ممکن است جامعه اجتماعی مشابه توییتر را مدیریت می تدریجی، “آسیب رسان” توضیح دادن کرد.

شانگهای دیلی

روزنامه زبان چینی شانگهای دیلی در گزارشی اجتناب کرده اند پیشرفت‌های فرآیند «کید صفر» این ملت برای مدیریت همه‌گیری ویروس کرونا در شانگهای خبر داد. این روزنامه می گوید کدام ممکن است نتایج آزمایش PCR برای گروه های آسیب رسان در شانگهای نماد دهنده افزایش طرفدار در انواع مبتلایان کوید است، با این حال انواع مبتلایان در روز {در این} شهر همچنان بالا است کدام ممکن است نماد می دهد کشتی پویا Quid Zero توسط افسران زبان چینی شاهد پیشرفت بوده اند.

رهایی

روزنامه فرانسوی لیبراسیون در پرونده ای به تفصیل دیدگاه های مارین لوپن یکی اجتناب کرده اند ۲ نامزد در اطراف دوم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه را کسب اطلاعات در مورد پوشش خارجی این ملت تجزیه و تحلیل کرده است. این روزنامه تصویری اجتناب کرده اند ترامپ، پوتین، بشار اسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویکتور اوربان را در شماره “جهان در مارین لوپن” آشکار کرد کدام ممکن است لوپن با اشاره به موضوعاتی مشابه روابط نزدیک همراه خود روسیه، مقامات عدم تحمل مجارستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر اولویت ها اظهار تذکر کرد. لیبرال های فرانسوی با اشاره به لوپن

تهیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترتیب: شاهزاده محمد سلطانپور
* بازنشر مطالب بخش تفسیر به منزله تایید هر دو رد محتوای آن نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید صرفا جهت اطلاع عموم بیت المقدس در آنلاین آشکار تبدیل می شود.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/