مرد جوان: همسرم مشکلات روحی داردایمنا گفت روزنامه ایران نوشت: چندی پیش یکی از کارکنان بیمارستان در تهران هنگام کار در پیامکی از همسرش دریافت کرد که با خواندن آن ، او را شوکه کرد. این پیام متنی می گوید: “من دخترمان را کشتم.”

مرد جوان بلافاصله با همسرش تماس گرفت ، اما با شنیدن فریادهای زن جوان ترسیده به خانه رفت. به محض ورود به خانه ، جسد دختر 11 ماهه لیلا را در رختخواب پیدا کرد. او کنار بدن دختر کوچک همسرش نشست و گریه کرد.

مرد جوان بلافاصله با پلیس تماس گرفت و پس از گزارش جنایت ، بازپرس جنایی ، کارآگاهان اداره دهم پلیس پایتخت برای شناسایی و شناسایی ، صحنه را ترک کردند.

وی پس از دستگیری همسر جوانش به تحقیقات گفت: “من مدت ها از بیماری روانی رنج می بردم و تحت درمان هستم.” شوهرم در بیمارستان کار می کند ، اما او یا همیشه سر کار است یا وقتی به خانه می آید بیشتر وقت خود را با تلفن و فضای مجازی می گذراند. بر سر این موضوع بین من و همسرم نزاع شد و من که از همسرم ناراضی بودم ، روز حادثه به دختر 11 ماهه ام نزدیک شدم و او را با دستم خفه کردم. سپس تصمیم گرفتم خودکشی کنم. دوبار سعی کردم خودکشی کنم اما نتوانستم خودکشی کنم. ساعت 9 صبح بود که دخترم را کشتم و ساعت 12:30 پیامکی برای همسرم ارسال کردم.

وی پس از اعتراف زن جوان دستگیر شد اما همسرش که تنها والدین پرونده بود او را بخشید. مرد جوان در مورد دلیل این امر گفت: “من می دانم که همسرم بیمار است ، و او این کار را به دلیل وضعیت روحی انجام داد. حالا من از او انتقام گرفتم و او را بخشیدم. امیدوارم داوران او را به درستی ببخشند. به بیماری او “

بدین ترتیب متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان دهم ROVD قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید