مراسم نقاشی بیت کوبه آیت الله سید مجتبی رودبری + عکس برگزار شد.


مراسم رنگ آمیزی بیت آیت الله سید مجتبی رودبری با سخنرانی حجت الاسلام سید صالح رودبری فرزند مرحوم آیت الله سید مجتبی رودبری و با حضور بزرگواران شهرستان و روستا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از شبستان، مراسم نقاشی در بیت آیت الله سید مجتبی رودباری با سخنرانی حجت الاسلام سید صالح رودباری فرزند مرحوم آیت الله رودباری و با حضور جمعی از مراجع تقلید برگزار شد. شهر و استان .

حجت الاسلام «سید صالح رودبری» در این مراسم با تایید یاد و نام شهدا گفت: حضور نازنین در روز غدیر منحصر به غدیر و جانشینی امیر نبود. مومن علی (علیه السلام) چند بار ظهور کرد.

فرزند آیت الله رودبری گفت: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در بحث ولایت امیرالمؤمنین علی علیه السلام در روز غدیر خم به حجت با مردم پایان داد. . پس هر قدمی که برای پیشرفت خود و در راه خدا برمی داریم بی شک در راه غدیر است.

وی بر تحکیم روابط با اهل بیت طهارت(ع) تاکید کرد و خاطرنشان کرد: جامعه باید بر اساس این مسیر هدایت شود.

شهرداری منطقه رشت با تایید تیم اقدام فرهنگی بافت مرکزی نسبت به نصب پلاک منازل سالمندان به منظور هویت بخشی به شهر و پاسداشت جایگاه سالمندان اقدام کرده است.

بر اساس بیانات شهردار رشت، منازل آیت‌الله رودبری، آیت‌الله احسان بخش و آیت‌الله زیابری و منازل جمعی از علمای حسینی (علیه‌السلام) و جمعی از خانواده‌های شهدا مزین به نقاشی می‌شود. . همزمان با عید غدیر خمس.

گرفتار