مبشری: ما هیچ پیشرفتی در زمینه قراردادهای والیبال نداشته ایم.به گزارش خبرنگار ایمنا ، علیرضا مبشری در ارتباط با مسابقات والیبال چهار جانبه به یاد شهید علی لندی فداکار نوجوان گفت: ما چندین ماه تمرین کردیم ، در ابتدای تمرین برخی از بازیکنان دچار مصدومیت شدند که در نهایت به تیم اضافه شد ، ما به بازیهای تدارکاتی خوبی نیاز داشتیم که سه بازی در تهران انجام دادیم و سه تیم دیگر را به اصفهان دعوت کردیم. . ” ما یک مسابقه چهار جانبه ترتیب دادیم.

وی ادامه داد: من در مسابقات چهارجانبه انتظار چنین عملکرد خوبی را از تیم ها نداشتم زیرا آنها سال گذشته ضعیف بودند و امسال تیم خود را تقویت کرده اند. ما با قهرمانی سختی روبرو هستیم ، تماشاگران انتظارات زیادی از والیبال اصفهان دارند و امیدوارم موفق شویم ، چون سال گذشته شرایط خوبی نداشتیم و مصدومیت یکی از بازیکنان به تیم صدمه زد.

والیبالیست سپاهان با بیان اینکه بازیکنان جوان در کنار بازیکنان بزرگ تجربه کسب می کنند ، توضیح داد: سپاهان ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است که سرمربی از همه بازیکنان در شرایطی که تیم در شرایط سختی قرار دارد استفاده می کند ، بازیکنان باتجربه او زمین را اعزام می کند و زمانی که ما اختلاف امتیاز دارد ، او برای کسب تجربه بازی می کند.

مبشری در مورد میزان قراردادهای لیگ والیبال گفت: من حدود سه سال است که در بانک سرمایه کار می کنم و آماده بازگشت همه چیز هستم و به همین مبلغ قرارداد امضا می کنم. متأسفانه در کشور ما مبلغ قرارداد تغییر نکرده است ، اما تورم افزایش یافته است ، به نظر من والیبال تحت قرارداد باخته است و ما هیچ پیشرفتی نداشته ایم.

دیدگاهتان را بنویسید