ما چند روز سعی کردیم لبخند را روی لبان کودکان بیاوریم.علیرضا تابش در حاشیه مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان گفت: این چند روز شاهد نتایج تلاش جمعی برای برگزاری جشنواره ای به افتخار تماشاگر گرانقدر و سینمای شایسته ایران بودیم. گزارش خبرنگار ایمنا. مخاطبان و کارشناسان باید تعیین کنند که ما چقدر موفق بوده ایم. اما ما خدا را در این واقعیت می بینیم که همکارانم تمام تلاش خود را کردند تا لبخندی را بر چهره کودکان و نوجوانان چندین روز به ارمغان بیاورند و فیلمسازان و هنرمندان را راضی کنند.

وی افزود: حضور و حمایت 2 هزار و 220 داور کودک و نوجوان از سراسر کشور در این دوره از جشنواره برای همه ما افتخار بود. امیدوارم نتیجه این دوره از جشنواره نیز به دست مخاطبان شیرین برسد. تاریخچه جشنواره و درخت فیلم برای کودکان و نوجوانان بسیار طولانی تر از عمر رهبری مدیران و سیاستمداران در زمینه فرهنگ است. در هر دوره و زمان ، گروه ها و گروه هایی از این درخت محافظت می کنند و سعی می کنند این درخت بزرگ را آبیاری و هرس کنند تا زیباتر شود و خاک را برای رشد آماده کنند.

دبیر سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان ادامه داد: همه می دانیم که ریشه های وسیع این درخت با بتن فرهنگ ایران ارتباط دارد و از میراث فرهنگ های ایرانی و اسلامی که چندین هزار است تغذیه می کند. ساله. قدیمی. “چنین موسسه ای تاسیس شده تا عمر مدیریتی ما زنده خواهد ماند و پس از ما نیز به رشد و پیشرفت خود ادامه می دهد.

تابش افزود: امیدوارم میوه های این نسب شریف در سالهای آینده درخشانتر ، به یادماندنی تر و باشکوهتر از همه افتخارات برای دستاوردهای آن سالها باشد که وظیفه حفاظت از آن برای ما باری سنگین بود. من اطمینان دارم که تقویت پیوند بین تماشاگران و سینما ، حضور نسل جوان در بین فیلمسازان و توسعه و ترویج فناوری های جدید و ایده های جدید ، آینده جدیدی را برای این رویداد سینمایی رقم خواهد زد.

وی خاطرنشان کرد: از این فرصت استفاده می کنم و با تشخیص مسئولیت کم و کاستی های جشنواره که طبیعتاً در قبال آن احساس مسئولیت می کنم ، از زحمات همکاران محترم تشکر می کنم.

دبیر سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان افزود: “به جای مصرع معروف ، این کابینه به پایان رسیده است ، تاریخ هنوز وجود دارد. این یک تاک است. ما منتظر پیشرفت و شکوفایی سینمای کودک و نوجوان در سالهای آینده هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید