فعالیت 22 ایستگاه مترو ، 22 اتوبوس سیار و 220 مسجد برای واکسیناسیون فقرابه گزارش ایمنا و به نقل از سایت شهر ، علیرضا زاکانی گفت: امروز گام دیگری را در خدمت به مردم تهران برداشته ایم و باید این اقدام را تبریک بگویم. در آستانه میلاد پیامبر (ص)ث) و ما امام سده (ع) هستیم و امیدواریم در مسیری حرکت کنیم که بتوانیم تعداد خدمات ارائه شده و کیفیت آنها را افزایش دهیم.

وی افزود: تلاش های شهرداری این است که از یک موسسه خدماتی به یک موسسه خدمات اجتماعی تبدیل شود و نوع خدمات آن توسعه یابد و ما می توانیم با مشارکت مردم شاهد حاکمیت شهری و حکمرانی یکپارچه شهری باشیم.

شهردار تهران ادامه داد: با توجه به بحران جهانی کرونا ، تصمیم گرفته شد که علاوه بر روند قبلی ارائه خدمات در خود شهرداری ، ما باید یک خط مستمر از تلاش ها را تشکیل دهیم و قابلیت های شهرداری را در خدمت شهرداری قرار دهیم. مردم. …

زاکانی خاطرنشان کرد: اولین گام ارائه خدمات مرتبط با واکسیناسیون در 28 مرکز و گام دوم ایجاد 22 ایستگاه واکسیناسیون در مترو ، استفاده از 22 اتوبوس و استفاده از ظرفیت 220 مسجد و خدمات ویژه بود. از طریق 137. ارائه شد. در مرحله اول ، ما عمدتا به افراد آسیب پذیر خدمت می کردیم و در این زمینه ، به ویژه موفق بودیم. آه تو کار می کند.

وی در مورد تعطیلی مراکز واکسیناسیون گفت: این به این دلیل است که سطح خدمات ارتقا یافته است و البته این باعث شلوغی در مرحله دوم واکسیناسیون می شود و ما باید برای این امر آماده باشیم.

شهردار تهران تاکید کرد: ویژگی بارز مجموعه دفاع مقدس این بود که از مردم دعوت کردند اما ویژگی بارز این طرح این است که شما به مردم می گویید ما به شما مراجعه می کنیم و در واقع شما سطح جدیدی از خدمات را ارائه می دهید. به

زاکانی افزود: علاوه بر تاج مسئله سلامت ، که بخشی از آن مربوط به تزریق واکسن است و دولت در این زمینه پیشرفت چشمگیری داشته است ، مساله فاصله و توانایی کار در شهر است ، قسمت دوم داستان ، زیرا شهر بسته نیست ، اما سومین. سطح خدمات اجتماعی

وی افزود: در گام بعدی ، علاوه بر افزودن این قابلیت ها ، هدف ما توسعه سرویس ، هوشمندسازی آن و شهر فعال و پویا است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد انتشار این ویروس باشیم. و ما به آن افتخار می کنیم این. “بیایید مراحل را طی کنیم.

شهردار تهران افزود: برای کاهش قربانیان تاج و ارائه خدمات پس از تاج ، شهرداری باید آمادگی لازم را داشته باشد و خدمات رسانی به مردم را تسهیل کند تا شاهد رضایت مردم باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید