علوم ورزشی بهترین مکمل برای افزایش انرژی و کاهش خستگی در ورزشکاران.


خستگی برای همه ورزشکاران فاجعه است. عملکرد پایین مغز ، درد در قسمت های مختلف بدن و ناتوانی در انجام فعالیت های روزانه ، حتی راه رفتن ، بدن ضعیف و حتی یک قطره انرژی و انگیزه ، افسردگی ، بی خوابی و مشکلات تیروئید نشانه خستگی هستند و همه اینها دلیلی برای افزایش انرژی بدن.

در موارد محدود ، می تواند با مشکلات سلامتی همراه باشد ، اما در بیشتر موارد ، خستگی به دلیل عادت های بد برطرف می شود. اگر از تمام توصیه های پزشکی پیروی می کنید و عادات مثبت جدیدی را به زندگی خود اضافه می کنید ، اما همچنان احساس خستگی می کنید ، می توانید از مکمل های انرژی برای رهایی از این خستگی استفاده کنید.


این گروه از مکمل ها سریع عمل می کنند و سرشار از مواد مغذی ضروری برای تامین نیازهای روزانه انرژی ورزشکاران است. این مقاله را بخوانید تا دلایلی را که همیشه احساس خستگی می کنید پیدا کنید.

در این مقاله ، ما بهترین مکمل های انرژی و خستگی را که بر اساس سایت های بدنسازی طبقه بندی شده اند ، بررسی می کنیم. Sports Science Journal هیچ گونه توصیه ، پیشنهاد ، مشاوره یا تضمینی در رابطه با سلامتی ، ایمنی و نحوه استفاده از این مکمل های انرژی به بازدیدکنندگان محترم ارائه نمی دهد و هدف از این مقاله تنها معرفی شما عزیزان با بهترین افزایش انرژی است. مکمل های ضد خستگی موجود در بازار و شرکت های سازنده آنها. با ما بمان.

1. Z-matrix EVLUTION NUTRITION

10 مکمل انرژی برتر انتخاب شده در سال 2016

این مکمل تقویت کننده انرژی توسط EVL ، یکی از مشهورترین مارک های مکمل ورزشی تولید شده است. به صورت پودر است و برای حمایت از رشد ، قدرت ، بهبود کلی ، عملکرد کلی بدن و خواب عالی فرموله شده است. این مکمل حاوی روی ، منیزیم ، ویتامین B6 ، فولات ، ویتامین D3 ، ال تیامین و بیوپرین است.

2. مکمل غذایی Cellucor Super HD برای افزایش انرژی.

10 مکمل انرژی برتر انتخاب شده در سال 2016

این مکمل توسط cellucor تولید شده است. هدف از این مکمل افزایش انرژی بدن در هنگام متابولیسم چربی و کاهش وزن است. شکل اصلی این مکمل کپسول است.

هدف از این مکمل بهبود عملکردهای شناختی و عصبی بدن مانند تمرکز و حافظه ، افزایش انرژی ، افزایش چربی سوزی و متابولیسم چربی و در نهایت ، کنترل بهتر اشتها و تحریک تولید گرما است. مواد اصلی موجود در این مکمل عبارتند از: چای سبز ، رودیولا ، عصاره میوه آملا ، خزه چوبی دندانه دار و اسلیمپرو.

3. RSP Nutrition Z-Elite

10 مکمل انرژی برتر انتخاب شده در سال 2016

Z-Elite به صورت کپسول از RSP برای افزایش رشد عضلات ، خواب و بازیابی در دسترس است. یکی دیگر از مزایای این مکمل این است که سطح تستوسترون را افزایش می دهد. مواد مورد استفاده در این مکمل شامل روی ، منیزیم ، ویتامین B6 و ملاتونین است.

4. مکمل غذایی Nutrex Lipo-6 Black Ultra Concentrate برای افزایش انرژی.

10 مکمل انرژی برتر انتخاب شده در سال 2016

Lipo-6 Black از شرکت مشهور Nutrex به شکل کپسول در دسترس است تا به بدن در سوزاندن چربی کمک کند. حاوی موادی مانند سلولز گیاهی ، گلیسیرین ، آب تصفیه شده ، پلی سوربات 80 و … است.

5. کافئین AllMax Nutrition

10 مکمل انرژی برتر انتخاب شده در سال 2016

این مکمل انرژی در کپسول های کافئین توسط ALLMAX برای افزایش انرژی ، کاهش خستگی ، بهبود عملکرد ذهنی و هوشیاری فرموله شده است.

6. برش حیوانات تغذیه جهانی

10 مکمل انرژی برتر انتخاب شده در سال 2016

این مکمل توسط Universal Nutrition با هدف از بین بردن چربی بدن ، حفظ اشتهای سالم و ارائه محدودیت های غذایی برای بدنسازی تولید شده است. اجزای اصلی آن شامل ژلاتین ، دی کلسیم فسفات ، سلولز ریز کریستالی ، منیزیم ، اسید استئاریک و غیره است.

7. مکمل غذایی با کافئین Kaged Muscle برای افزایش انرژی.

10 مکمل انرژی برتر انتخاب شده در سال 2016

این مکمل توسط Kaged Muscle فرموله شده است تا بدن را با دانه های قهوه سبز به شکل کپسول تقویت و انرژی دهد.


8. BPI Sports

10 مکمل انرژی برتر انتخاب شده در سال 2016

این مکمل انرژی به صورت پودر توسط BPI تولید می شود. این مکمل برای قبل از تمرین در نظر گرفته شده است و از چربی به عنوان سوخت برای افزایش قدرت و عملکرد بدن ، افزایش استقامت و در نهایت بهبود تمرکز ذهنی استفاده می کند. مواد مورد استفاده در این پودر شامل MCT ، بتا هیدروکسی بوتیرات ، کلسیم و سدیم ، منیزیم بتا هیدروکسی بوتیرات و در نهایت کافئین است.

9. کنسانتره Nutrex Lipo-6 Black Hers Ultra

10 مکمل انرژی برتر انتخاب شده در سال 2016

این مکمل توسط Nutrex در کپسول های غلیظ ، قوی و سریع جذب می شود تا از روند چربی سوزی برای زنان پشتیبانی کند. حاوی گلیسیرین ، سلولز گیاهی ، آب تصفیه شده ، پلی سوربات 80 و … است.

10. مکمل غذایی BPI Sports RoxyLean برای افزایش انرژی.

10 مکمل تقویت انرژی انتخاب شده در سال 2016

RoxyLean در واقع حاوی کپسول های لاغری است که توسط شرکت مشهور BPI برای حمایت از اشتها ، کاهش وزن ، افزایش متابولیسم ، بهبود عملکرد ذهنی و در نهایت جلوگیری از کسری انرژی و خستگی ساخته شده است.

تهیه و ترجمه: Elmevarzesh.com


دیدگاهتان را بنویسید