عدم وجود پله های بلند در شهرهای غرب مازندران



به گزارش خبرنگار ایمنا ، غنی عسکرزاده در نشست مشترک سرپرست شهرداری و کارکنان اداره فنی و شهرسازی شهرداری تنکابن با هیئت مدیره نظام مهندسی شهر ، خاطرنشان کرد که متأسفانه ، در غرب استان شاهد کمبود برخی تجهیزات حساس اطفاء حریق مانند نردبان هیدرولیک هستیم. راه پله های بلند به عنوان اصلی ترین وسیله اطفاء حریق در نظر گرفته می شوند ، اما هزینه بالای تأمین آنها این شهرها را از تجهیزات فوق محروم کرده است.

وی با بیان اینکه مقررات ایمنی حریق باید با حساسیت بیشتری رعایت شود ، تصریح کرد: ایمنی شهروندان و پرسنل به رعایت این مقررات بستگی دارد و شهرداری سهل انگاری در این زمینه را تحمل نخواهد کرد.

عسکرزاده خاطرنشان کرد: هرگونه تاخیر و محدودیت در اعمال قانون هنگام بحث در مورد ساخت و ساز مسکن منجر به عواقبی می شود که در آینده عواقبی به همراه خواهد داشت و مهمترین موضوع فاضلاب است که به آن توجه کافی نمی شود. در گذشته منجر به ضررهای امروز می شود “. رونق در ارتباط با فاضلاب بود.

مرتضی فرجی رئیس شورای اسلامی شهر تنکابن نیز در این جلسه اظهار داشت: سازمان نظام های مهندسی و شهرداری دو شاخه نظارت بر ساختمان هستند و باید بین دو سازمان اعتماد ایجاد شود.

وی یادآور شد: در مدیریت دوره جدید می توانیم مشکلات ساکنان تونکابن را در زمینه ساخت و ساز به ویژه موضوع سپتیک تانک ها و چاه های فاضلاب که امروزه در تونکابن به مشکل تبدیل شده است ، برطرف کنیم.

فرجی همچنین از بحث در مورد تخلفات اجتناب کرد و افزود: امروزه تخلفات ساختمانی در شهر به یک معضل تبدیل شده است و البته این بدان معنا نیست که همه آنها را نقض می کنند ، اما ما معتقدیم با تعداد تخلفات ، لازم است مدیریت منطقی “

دیدگاهتان را بنویسید